2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aynn canım .aynı olcaktık şimdi hatrladım. Yalnız biz son dk bi değişiklik yaptık mikrochip istedi hocamız eşimin mrflojide sorun çıktı. Nasılsın tatlım. Ben biraz tedirginm
O nasıl oluyor?bizim sorunumuzda morfoloji mikroenjeksiyon yapıldı 2. Gün donduruldu.bir ay sonrada transfer oldu işte.iyiyim şükür keyfini cıkarıyorum valla
Sen nasılsın

O nasıl oluyor?bizim sorunumuzda morfoloji mikroenjeksiyon yapıldı 2. Gün donduruldu.bir ay sonrada transfer oldu işte.iyiyim şükür keyfini cıkarıyorum valla
Sen nasılsın
Yeni bi buluşmuş adana acıbademde yaptırdım canm en sağlıklı spermi buluyormuş. Ben de öyle uzanıyorum arasıra kalkıp bi yürüyüş yapıorum evde yavaş yavaş o kadar☺

Valla bende soyleyecem artık yapamıyorum cevremdekiler de bilmiyor tedaviyi doktora git artık kalpi atar diyorlar bi şey diyemiyorum
Eğer iğneye devam etmek zorunda kalırsan düşük tehlikesinde de bu ilaçlar kullanılıyor ya doktorum garantici biraz ondan 3 aylık olana kadar dikkatli olmak istiyor dersin.ama sor yine de belki azaltır.

Insallah 2 tane transfer olur dondurulmuslar cozulurken eksilme gbi bi ihtimalde var dmi ya
Can'ım onun için kalitesiz embriyo olması lazım.benim bir tane dondurulmuş vardı oda çözüldü transfer oldu.bozulması çok düşük bi ihtimalmiş hemşire öyle dedi.eskindemiş onlar şimdi dondurma olayları çok gelişmiş.

Kızlar crinone jelin uzun ince kısmını sonuna kadar mı itiyorsunuz? Ben yarıya gelince sıkıyorum jeli yanlışmı yapıyorum

Ici
Icim rahatladi ama smdi ikisi transfer olursa dger ikisi olcekmi ya ck zormus ya ck stres yapiyem

Ici

Icim rahatladi ama smdi ikisi transfer olursa dger ikisi olcekmi ya ck zormus ya ck stres yapiyem
Sen baştan başlamışsın strese.canım tek tek çözüyolar ilk çözülmeler sağlıklıysa diğerlerini çözmüyorlar.onunda var yöntemi merak etme.sen niye stres yapıyorsun ya mis gibi bi yığın donmuş embriyon var hala stres yapıyorsun.şansının farkına var relax ol bebeğim.merak etme hiç bişey olmaz bebişlerine.. kalanlarında ikinci çocukta artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…