2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aaa bende gideyim ozmn.. baksın ebeler tabi.kırk yılda bir gebe kalmışız takip etsinler tabi...

İlk kontrolün vajinal mi oldu Can'ım..
Karından baktı canım. CTS kendi Dr uma gidicem o vajinal bakar kesin.

Canim allah razı olsun.o konuda çok pinpirikleniyorum. Kuru et yedim sonra da vicdan yaptım bir suru

Karından baktı canım. CTS kendi Dr uma gidicem o vajinal bakar kesin.

Canim allah razı olsun.o konuda çok pinpirikleniyorum. Kuru et yedim sonra da vicdan yaptım bir suru
Bende dün bi özel hastaneye kan vermeye gitmiştim.gireyim bi baktırayım dedim ama konuya hakim deil ya başka doktor göremedim edemedim der diye tırstım..sonra yer bitirirdim artık kendimi..

Pregnant35 canım ben sadece coraspirin kullanıyorum pıhtılasma var mı yok mu bakılmadı korkuyorum bana niye verilmediki kan sulandirici iğne :-(

pıhtılaşma bakılması için kayıp olması gerekiyor canım. çok pahalı testler özelde yapılınca. hiç kaybın var mıydı senin?
Benim ilk tedavim kimyasaldı.bu ikinci zaten bikaç test istedi ama doktorum tedaviye başlarken yoktu diye biliyorum pıhtılaşma testi..

Ben testleri özelde yaptırmıştım 200 tutmuştu demekki pıhtılaşma YÖK testler arasında okadar pahalı bişey ödemedim çünkü..

günaydın,
crinone jel'i sürdükten hemen sonra en az 15 dk yürüyorum, hemşire öyle tarif etti ve verdikleri kağıtta da bu şekilde yazıyordu
Kızlarrr bana hocam jel vermedi acaba bu jek düşüğü engelleyen progestan iğnem yerine mi. Sizleer iğne yapıomusunz kalçadan.
günaydın,
crinone jel'i sürdükten hemen sonra en az 15 dk yürüyorum, hemşire öyle tarif etti ve verdikleri kağıtta da bu şekilde yazıyordu

Kızlarrr bana hocam jel vermedi acaba bu jek düşüğü engelleyen progestan iğnem yerine mi. Sizleer iğne yapıomusunz kalçadan
Evet progestan iğneyle crinone jel aynı
Ben bir iğne bir tane de jel kullanıyorum. drum jel istemiyorsan 2 tane progestan iğne vurdurabilirsin dedi.
Sen kac tane iğne vuruluyorsun

2 tane oldugu için jel kullanmana gerek yok
Aynı gün transfer olduk seninle değil mi 19 eylülde
Test tarihin 1 ekim mi?
Aynn canım .aynı olcaktık şimdi hatrladım. Yalnız biz son dk bi değişiklik yaptık mikrochip istedi hocamız eşimin mrflojide sorun çıktı. Nasılsın tatlım. Ben biraz tedirginm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…