2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aa genelde 12dw yaptiriylr canm kacinci gn embriyosu
5.gün dondurulmuş 2 tane iyi kalite embriyo transfer edildi ama doktorum 15.gün test günü olarak belirlerdi, bende anlamadım herkese en geç 12.gün veriyorlar, eşimi ikna etsem yapacam da , ondan gizlide yapmak istemiyorum, bekleyeceğiz sabırla

Kizlar bsi aklima takildi ya bu coraspini niye kullaniyrz bu sakincali bsi deglmi ya kan sulandirici adet olamadigimizda ic derlerdi

Bekle bekle canim benimde dondurulmus 5.gun embriyosu cuma transferm var bakalm bana kacinci gun dicek bende test gunum gelmeden yapmicam ama bi yandanda direk kana gdip negatfi gorrsem yikilirim diyrm belki sabah idrr yapp hazirlikli gderm ay ck zor ya ben ck rahattm pazartesinden beri heycandan kalbim cikcak ya bde transferden snrasini dusunemiyrm

canım inş transferin çok güzel geçer, sana sımsıkı tutunurlar, allahım inş hepimizin yüzünü güldürür, kucağımızı sağlıklı, hayırlı evlatlarla doldurur

canım inş transferin çok güzel geçer, sana sımsıkı tutunurlar, allahım inş hepimizin yüzünü güldürür, kucağımızı sağlıklı, hayırlı evlatlarla doldurur
Ins canm ya tek istegm bu ya tutmazaa dye dusunmek ble istemiyrm rabbm hepimizin yuzunu guldursun

Sagol gulum iyiyim şükür.Bugun 4. Günleri teyzesi şişlik olmadı ama ishal oldu İlaclardan sanırım..ertesi gun iyilestim.
Sanada kolay gelsin yumurtlama olayını bilmiyorum canım..bu ay drum bana yumurtan catlamıycak dedi mesela bende ona şaşırdım.

Canım israr et o zaman.embriyolog ve drum dondurmaya değer olmadıgı için transfer edeceğiz dedi.bir tanesi orta ya ondan..seninkilerin kalitesi nasıl?

Kizlar bsi aklima takildi ya bu coraspini niye kullaniyrz bu sakincali bsi deglmi ya kan sulandirici adet olamadigimizda ic derlerdi
Kan sulandırıcı kan akışını hızlandırdığı için tutunmayı kolaylaştırıyor Can'ım.kan akışı yavaş olduğunda olasılık düşüyor o yüzden.. bak benim tuttu hala kullanıyorum clexane ve coraspini.takılma iç sen ilaçları..

Aaa benim dondurulmuş 3.gün embriyosuydu bana 12gün sonra test tarihi verdiler.ama ben 10.gün öğrendim hamileliğimi dayanamadım..bence 12.gün yaptır.15 gün geçmez.

Dimi ya bende transferden beri dilimi ısırayım pembiş akıntı bile olmadı.. ama korku bitmiyor.. ve çok uyuyorum artık uyumaktan yoruldum vallahi..
Aynen canım. Uyku olayı bende de aynı. Sigarasizlik beynime vuruyor heralde diye düşünüyordum :) ama beta ve progesteron çok uyku yaparmis. Bu arada kese günü çok az kahve leke gelmişti Dr hiç sallamadi bile. CTS de kendi doktoruma gidicem inşallah.

Benim de ilk kontrol yarın heyecandan ölücem valla.. sanırım sadece keseyi görürüz yarın.5+3 daha..

canım kaliteleri iyi demişlerdi, tam ayrıntısını bilmiyorum. 2. günde biri 4 biri 6 diğeri 7 hücreli dondurulmuştu.

Aaa benim dondurulmuş 3.gün embriyosuydu bana 12gün sonra test tarihi verdiler.ama ben 10.gün öğrendim hamileliğimi dayanamadım..bence 12.gün yaptır.15 gün geçmez.
eşim ikna olsa buğu yaptırırım ama ben büyük ihtimalle 11.gün yaptıracağım :) inş bende güzel sonuç alırım

Çıkardı deme şimdiye kadar..
canım tüp bebekde boş geb
İlk kontrolün vajinal mi oldu Can'ım..
canım benim vajinadan baktı bilgin olsun.bu arad @yaasemintt ve sana da söleyeyim ben bugun aile hekimine gittim gebe izlenim diye bi şey başlattı 3 ünite kan verdim israr hemogram falan sizde gidin bi ara. ebe bayagı bilgi verdi saolsun ne yemem veya yememe konusunda

Aa bundan haberm yktu canm iviyrmda alla alla dedm iyi bari ins tutunurlr bundan snrasi heycanliymis ya daha arayip transfer saati vermediler heycanliym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…