2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar aklıma birsey takıldı
Transferim pazartesi ben cumartesi,pazar işe gidicem gidiş geliş 2 saat yol cekicem.iş yerinde yorulmuyorum ama napsamki c.tesi için izin mi alsam
2. Gun embriyosu ya tutunma aşamasına geliyor değil mi?
Evde 5 gün dinlenmek yeterli olur mu
Kızlar siz ne diyorsunuz bu duruma
Endişe ediyorum..

izmir-girl izmir-girl senin kaçıncı gün embriyosuydu.ilk kontrolün transferden kaçtın sonraydı bide kaç haftalık çıktı ilk muayene de? Çok sordum ama kusura bakma artık..

Ben ilk tedavide 12gün mal gibi yattım olmadı.bundada hiç yatmadım oldu? Değişik ya allah verdiyse naparsan yap tutunuyor çok da tınlamamak Laz'ım aslında.3 gün yeter bence.

izmir-girl izmir-girl senin kaçıncı gün embriyosuydu.ilk kontrolün transferden kaçtın sonraydı bide kaç haftalık çıktı ilk muayene de? Çok sordum ama kusura bakma artık..
3 gun embrıyosuydu 2 tane transfer edıldı 9 hucrelıydı ..ılk kontrolüm 12.gun gebelık testımı yaptım.. 2 hafta sonraya kese ve kalp atışını için randevu verdıler kontrole gıttım .. 6 hafta 4 günlük tü .. Soyle soyleyeyım 23 temmuz transfer gunum 19 agustos kesene kalp atışını duydugum gun

Ben ilk tedavide 12gün mal gibi yattım olmadı.bundada hiç yatmadım oldu? Değişik ya allah verdiyse naparsan yap tutunuyor çok da tınlamamak Laz'ım aslında.3 gün yeter bence.
Cnm sen sormştn galiba kan sulandırıcı iğneyi sağlık ocağında aile hekimine yazdır mutlaka. Benide başta ne hastanem nede eczane uyarmadı 250 tl falan ödemiştim. Oksapar yada clexan hangisini kullanıyorsan artk. Yazdırdıktan sonra çok cüzzi rakamlar ödedim hep. Yazmadan geçmiyim dedim. Para ödeme boşuna sakın.

3 gun embrıyosuydu 2 tane transfer edıldı 9 hucrelıydı ..ılk kontrolüm 12.gun gebelık testımı yaptım.. 2 hafta sonraya kese ve kalp atışını için randevu verdıler kontrole gıttım .. 6 hafta 4 günlük tü .. Soyle soyleyeyım 23 temmuz transfer gunum 19 agustos kesene kalp atışını duydugum gun
Çok saol Can'ım.kendi gebeliğimi hesaplamaya çalışıyorum da.benim ilk randevum perşembe günü kalp atışını duyamayacak sanırım.

Çok saol Can'ım.kendi gebeliğimi hesaplamaya çalışıyorum da.benim ilk randevum perşembe günü kalp atışını duyamayacak sanırım.
Gebelık testinden 2 hafta sonra çağırdıysa duyarsın Can'ım .. Bır hafta önceden çağırdıysa keseyi görürsünüz .. Belli de olmaz ınsaallah hem kese hem kalp atışını görür ve duyarsın

X