2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Allah kolaylik versin..neden o kadar uzun kullanmaniz gerekiyormus?

Ben bide hergun vuruluyorum .. 11 hafta ya kadar dedı bana da doktorum ..ınsallah senın ozaman biter zor oluyor arkadasım .. Maddi olarak ssk dan almıyor Musun
Bende senin gibi her gün ve iki ampul birden özel alıyorum sağlık ocağına gidersem yazar mı bilmiyorum ilk kez ya pek bilmiyirum

Allah kolaylik versin..neden o kadar uzun kullanmaniz gerekiyormus?
progesteron degerlerım cok düşük cıktı o yüzden kullanıyorum .. Bebeğimin tutunması bu ıgne sayesınde oldu .. Diğer ilaçlarımla bırlıkte kesecek doktorum ..cuma gunu kontrolüm var..herseyın hayırlısı

Bende senin gibi her gün ve iki ampul birden özel alıyorum sağlık ocağına gidersem yazar mı bilmiyorum ilk kez ya pek bilmiyirum
Kıyamam ya 2 ampul birden .. Insallah tez Zaman da hayırlısı ıle kurtulursun .. Ben bütün ilaçlarımı sağlık ocağında yazdırıyorum .. Ve sgk kapsamında alıyorum ..

Hayirlisi..allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin isallah..bu cekilen sıkıntılar unutulur gider bebeginize kavustugunuzda

Kızlar ben dayanamadım yine kan verdim 12de. 3gün 2buçuk saat arayla 758den 3229a çıkmış.normal mi bu artış.yoksa çok mu artmış.

He
Kıyamam ya 2 ampul birden .. Insallah tez Zaman da hayırlısı ıle kurtulursun .. Ben bütün ilaçlarımı sağlık ocağında yazdırıyorum .. Ve sgk kapsamında alıyorum ..
Deneyimsiz olmak biraz zarara uğrattı bizi butün ilaçlar özel alındı hastane drek eczane ye yönlendiriyordu bende ordan aliyrdum çok şükür Rabbime bebeğim bana tutundu

Hayirlisi..allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin isallah..bu cekilen sıkıntılar unutulur gider bebeginize kavustugunuzda
Kesınlıkle oyle arkadasım allahım başka dert vermesın ..50 gun dıle kolay ama cekıliyor .. Cok şükür rabbıme tek sıkıntım ıgne .. Onu da hayırlısı ıle bırakacağız.. 9 ay vurulmam gerekse bile vurulurum .. Yeter ki bebegım saglıkla dünyaya gelsın

Bana iğne yerleri için bi ilaç verdiler hastaneden özel bi karışım.nasıl rahatlatıyor o bezeleri anlatamam.. sorsan sana da verirler belki..

He

Deneyimsiz olmak biraz zarara uğrattı bizi butün ilaçlar özel alındı hastane drek eczane ye yönlendiriyordu bende ordan aliyrdum çok şükür Rabbime bebeğim bana tutundu
Cok şükür arkadasım cok şükür .. Crınone jel desen 60 TL .. 7 günde bıtıyor .. Evet bıraz maddı olarak zorluyor .. Senınde aklımda olsun yazdır sağlık ocağına ben hepsını sağlık ocağına yazdırıp alıyorum... Bebeklerımız bizimle olsun .. Herseye katlanırız

Hangi ilaçları yazıyor sağlık ocağı kan sulandırıcı iğneyi falan yazıyorlar mı?

Hangi ilaçları yazıyor sağlık ocağı kan sulandırıcı iğneyi falan yazıyorlar mı?
Ben crınone jel Progestan hap , Progestan ıgne , estrofem yazdırdım hepsını de sgk kapsamında aldım ..kan sulandırıcı bılmıyorum arkadasım bana verılmedı .sor bı ıstersen sağlık ocağına

Sormuştum ama doktoruma hıc bahsetmedı .. Cok ıyıymıs arkadasım ..
Benim iğneler 3günde 1 artık rahatsız etmiyo.yarım şişe duruyo napsam sana kargolasam mı ya? Onun acısı çok kötü biliyorum.bende berbat olmuştum oturamıyordum.allah razı olsun hastanedeki direktörden resmen mucizevi bir ilaç..

Aaa süpermiş bende yazdırırım daha devam edersem.her hafta 200 - 250 tl ilaç parası veriyorum..

Ay arkadasım cok saol .. Bu cuma 2 li testım var belkı doktorum iğneyi bıraktırır.. Boşyere almış olmayayım senden.. Okadar dayandım 6 gun daha dayanırım .. Eğer hala devam edılecek olursa konusuruz tekrar olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…