2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hepinizin anneler günü kutlu olsun kızlar inşallah evlatlara güzel günler görürüz ...hediyeler falan bahane önemli olan hatirlanmak kızım sarıldı ya herşeye bedel hediyelere takilmayin ben özel gunleri pek umursamam ama kendime özel hediye alınca daha mutlu oluyorum

Gece hic uyuyamadık bi ipek ağladı boğazım diye bi ahmet ateşlendi bende hastayım calpol vermeye yetisemedim ahmet iyiydi neden boyle cayır cayit yandi
çok geçmiş olsun canım geçen hafta bu haldeydik şükür geçti sizinkide geçer inşallah

Kime ne hediye geldi benim odyn kocam belki anneler günü olduğunun farkında bile değildir
güneş kremi almış

çok iyi etmişsin bende bugün aynen böyle yapıcam :)

Guzel anneler hepinizin anneler gunu kutlu olsun
seninde guzel anne
Herkesin anneler günü kutlu olsun

Kime ne hediye geldi benim odyn kocam belki anneler günü olduğunun farkında bile değildir
Senin de kuzu iyiki doğmuşlaar ocak bebeleri

Valla en guzel hediye evlattırın dışında hepinizden ozur dileyerek yazıyırum 3ün 1i bana .
Ablam aradı akşam anneler gunu için eşimde yanımdaydı bende ilk kutlayansın tşk ederim dedim benimki boyle bi şaşırmış tavırlar teli kappattım tam anneler günunuu dedi lutfen artık çok geç istemiyorum dedim
Cumartesi avm de sana anneler gunu grdiyesi alalım demişti bende yok ben oyle hediye istemem dedim ertesi gune unutulabiliyorsa pes diyorum

Amin canm

Demezler anam demezler yavrum

Bende hic beklemiyordum ama kizi parka gotirecem diye cikti elinde cicekle geldi
İnce ruh başka bişey

Benimkide nöbetçi kuyumcu yok bugün pazar dedi çocuklar azcik iyi olunca onlarida alıp pikniğe gittik kendin al ben parasini vericem dedi ama hevesim kalmadı ama belki bi küpe alırım
Avm ler açık diyeydin

çok geçmiş olsun canım geçen hafta bu haldeydik şükür geçti sizinkide geçer inşallah

güneş kremi almış

çok iyi etmişsin bende bugün aynen böyle yapıcam :)
Eflaaaal o smile ne kız öldum valla bakıp bakıp guluyorum hatta gulmekten öteye gidiyorum
Allah da seni guldursun

Slm canlar gecmis anneler gununuz kutlu olsun sizlere birsey danisacaktim biyik bölgemde agdadan dolayi kahverengi leke olustu sanki biyikmis gibi durmaya basladi google da aradim bi sürü maske tarifi var gecirmek icin aranızda boyle bi sorunla karsilasip ben su yontemle geçirdim diyen var mi kizlar

Pinking Tree canm android uygulamayı sormuştun
Tek tuşla ulaşabiliyorsun siteye ama bence bildirim konusu çozulmeli o zaman çok guzel ve kullanışlı olacak
sekerim haklısın avmler acıkta adam benle dalga geciyor nerene takacan heryerin dolu diye utandım bidde annedler günü edsler günü degilki hem sen yıldopnumumzde bana hicbvsiey alamdın ben o kadar para verip saat alsdım babalar gününde plaket almıstım 5tl likbende sana alıyım mı deyinced yüzüm tutmadı aldırmayı internwetim bitti seni özleddm sekerim

Nego adam lazım olan bişeyi almış güneşte yanma diye

ben de siragda ıle aldırıyoruum ama olmuyor canım nasıl oldu ki arkadasımın lazer sonrası kıl yoktu aqma leke olmustu hicbişey cözüm olmadı insdaşşah cozersin

ben de siragda ıle aldırıyoruum ama olmuyor canım nasıl oldu ki arkadasımın lazer sonrası kıl yoktu aqma leke olmustu hicbişey cözüm olmadı insdaşşah cozersin
Canim 2 kere falan sir agda ile aldirdim normalde iple aldiririm sir agda yapmış dedi 2 farkli kuafordeki bayan aldirip günese cikmissindir alinan yer guneste yanmistir dediler insallah gecer ya

Canim 2 kere falan sir agda ile aldirdim normalde iple aldiririm sir agda yapmış dedi 2 farkli kuafordeki bayan aldirip günese cikmissindir alinan yer guneste yanmistir dediler insallah gecer ya
ben hep aldrıp günese cıkıyorum canım oyle olmadı benım gunes lekelerıne musaıt yuzüm birsürü lekem var ama uzuldum gecer canım belkı agda sıcak uygulanmıstır

Yeni Smile ler çok güzel canım :) neşen daim.olsun
aynen ellerim yanıp şu topluyor demiştim almış

senin de kutlu olsun canm.hiç başıma gelmedi tatlım yardımcı olamicam

Gamze sen kaşınmışsın hem adama bişey alma hem iste
Bende ozledim valla Ankaradan gitmedwn bidaha goruşebilsek ne iyi olur

Benim de yazın olmuştu canım. Sıcak sir sürdüler ise yanar. Sır den sonra güneşe çıktıysan da yanar. Ben iple aldıriyorum artık. Limon rengi açar diye biliyorum. Benim zamanla geçmişti.

Anne sütü de içmiyor de mi canım?

Selam kızlar bana da bişi gelmedi eşimden canım oğluşum bol bol öptü tabi :) Beklentim hediye değildi ama iki güzel kelime olsa yeterdi ama nerdeee bi de hamileyim analık hormonlarım tavan durumda zaten Bi de facede filan insan catlatanlar var karısının duvarına dünyanın en mükemmel anası yazanlar tuzu biberi oldular heheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…