2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Geçmiş olsun canım bizim küçücük bol yaramazlı günler geçiriyor bakıcı oğlunuza terbiye verin diye dalga geciyor hayat bildiğin gibi akıyor ..

Pmetre blw çocuğun kendi yemesi için önüne yemeğin ona gore hazırlanıp konulmasi

Cok guzel olmis canim
Bende 3 sene ince gitmistim ahsap boyama kursuna
Simdi evdeki tepsimi bile yikalamaya zor zaman buluyorum

Nego cok gecmis olsun canim

Bence ilac kullandikca daha çok hasta oluyorlar ilacsız atlatsak emin o tekrarlamıyor, buyuk oğluma öyle yapardım artık herkese çene patlatmaktan yoruldum bende ilaç kullanır oldum, geçmiş olsun

ben de oğluma biberon vermiyorum emzirmeyi bırakmasın diye canım. geçen bir doktor çıktı inek sütü tavsiye etmedi. onun yerine yoğurt, peynir v.s verin ya da keçi sütü verin dedi.
Simdi tv ye çikan doktorlarda radikal olmak için ne diyeceklerini şaşirıyor, inek sütünde ne varmış ki biz neyle büyüdük, içse vericem içmiyor

Çok geçmiş olsun canım. Nazara, olumsuz enerjiye ben de inanıyorum. iyi bişeylerin ardından çocuğum hasta oluyor. Rabbim şifa versin inşallah. Rabbim nazardan kem gözden korusun evlatlarımızı.
Amin canim amin
Cok guzel olmis canim
Bende 3 sene ince gitmistim ahsap boyama kursuna
Simdi evdeki tepsimi bile yikalamaya zor zaman buluyorum

Nego cok gecmis olsun canim
sağol canım nasıl gidiyor tatil

Canim grcmis olsun
Bende araba kullanmaya kullannaya pasiflestim. Yasadigimiz ilce kucuk arabaya ihtiyac duymuyirum indan 3 senedir surmedim.

İnsallah bundan sonra gittigimiz yerde yeniden kullanmaya baslarim

Canim grcmis olsun
Bende araba kullanmaya kullannaya pasiflestim. Yasadigimiz ilce kucuk arabaya ihtiyac duymuyirum indan 3 senedir surmedim.

İnsallah bundan sonra gittigimiz yerde yeniden kullanmaya baslarim
Siz ne zaman degistiriyorsunuz şehri canim

İyi gidiyor cok sukur. Kizi babanneye biraktim kuafore sac boyatmaya geldim
Pazar donuyoruz col sukur

hmm demek öyle bu konuda cahil kalmışım. O blw işi bana uymaz ki geçen gün biz yemek yerken ona da muz verdim yarisini yedi yarısını masaya üstüne ve saçlarına sürdü. Akşamın altısından sonra hangine yetişeyim bide saçını mı yıkayayım her akşam. Neyse ben mühendisim ve c.tesi 2 ye kadar olmak üzere 6 gün çalşıyorum.

kızlar balık yağı kullanıyor musunuz? ben doktora sordum omnivit kids verdi d vitamini de varmış içinde yeterli olur dedi.

cildiyeye, bir şey alerji yapmış her şey olabilir demiş oyuncak oyun hamuru parmak boya sıvı sabun, onlar yasak bir ay sonra götürecez düzelme olmazsa alerji testi yapılacak yaşı küçük ama geçezse mecburen yapılacak, şimdilik içimiz rahatladı karaciğerden çok korkuyorduk.

Dua eden herkese teşekkür ederim.

Bir musibet bin nasihatten iyi diye boşa söylenmemiş, abur cubur alma yeditme dedikçe eşim anlamıyordu, tablette oyun oynamasın dedikçe anlamıyordu, şimdi eşim tableti yasakladı oğlum da parmaklarının acısından ne abur cubur istiyor ne tablet.

Neymiş her şerde bir hayır varmış:)

ah canım estagfllah ne cahilliği uygulanabilir yiyecekelr kısıtlı herseyi yapamıyoruz zaten benden zaten meme var diye bisey yemiyo Allahtan bakcıı var o güzel yediriyor ..işin zor canım ALLAH YARDIM ETSİN HAFTADA 6 GÜN BU ARADA BENDE BALIK YAG ALDIM AM 2 KERE VERDİM UNUTUYorum
:) aynen tatlım ..gececk inşallah arada olabiliyor böyle seyler geçicidir zatern alerji testi cok zor degil korkma ipege yapılmıştı bisey cıkmamıstı yaştan dolayı küğcükken cıkmııyrm çoghunda inş. yedigi aburcuburdan olmustur gecer gider

Siz ne zaman degistiriyorsunuz şehri canim
Canim bizim gecen sene dogu girevimiz bitti. Ama benim atandigim yere gidelim diye ipga verdik oda atanamadim.
Bu sene de verdik ipga bu sene de kaliyoruz. Yine belki atanirim diye.
Seneye atansam da atanmasam da tercih yapar gideriz artik

Canim bizim gecen sene dogu girevimiz bitti. Ama benim atandigim yere gidelim diye ipga verdik oda atanamadim.
Bu sene de verdik ipga bu sene de kaliyoruz. Yine belki atanirim diye.
Seneye atansam da atanmasam da tercih yapar gideriz artik
hayırlısı olsun tatlım ınşallah gönlüne gore olurr

Dis bugdayi yaptınız mı? Fikir verir misiniz?
larkin in dış buğdayı fotolari fikir verebilir canım Larkin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…