2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

cnm çok güzel olmuş. kavanoz bende yapacağım bi kaç sorum olacak kaç cc aldın kavanozunu tülü kapağa bağlamak zor oldu mu bastırdığın etiket kaç cm :)
Kavanoz 40 cc aldım. Tülü bağlamak zor oluyor evet o yüzden eşimle yapıyoruz.
Etiket siparişimde bir hata oldu sanırım ben 3 cm istemiştim ama etiketler 4 cm geldi.
Kapağa tam oluyor ama kenara büyük oldu o yüzden etiketi keserek yapıyorum.
Yani kenara 3 cm, kapağa 4 cm etiket oluyor.

Reactions: GCA

çok teşekkürler cnm. bende 40 cc alıp sadece kapağına etilet kavanozuna da fiyon yapıştırayım diyorum. seninkinden daha basit bir görüntü olacak ama bana daha kolay olur die tercih edebilir. ama tam eminde olamıyorum

Guzelmis bence.. fiyonk yapcaksan ayrica tule bogmaya da gerek yok..

Birsey sorcam,
Etiket basımı ne kadara oluyor? Kac gun icinde yapiliyor? Kimler yapiyor?

Yok cnm yapmıcam tül zaten. Ben ınstagramdan yaptircam. Bi kaç yer var takibimde 50 tanesi 15 tl fln oluyo 1 hafta suruyomus

Kızlar foto yüklemek istiyorum ama sürekli boyut büyük diye hata veriyor, fotolarlà da oynadım boyutu küçülsun diye ama yine de olmadı ne yapabilirim ?

Hayırlı olsun bütün ürünler. Bu arada park yatağını beğendim markası ve fiyatı nedir?

Bende hediyelik olarak kendim bişeyler yapayım dedim. Minik örgü tulumlar örüyorum tığla. Tül,etiket ve mıknatıs da buldummu hazır olur ne güzel.

Çoook güzeller aziz bebe hastane çıkışı ve ikili takımların fiyatı nasıl? Bide avent biberonlar? Ben de alıcam da

Çoook güzeller aziz bebe hastane çıkışı ve ikili takımların fiyatı nasıl? Bide avent biberonlar? Ben de alıcam da

10 lu setler degisiyor canim 110 tl idi benim aldigim setin fiyati, ikili takimlarda 40-50 tl arasinda. Avent biberonlari ebebekten kampanyadan almistim naturel olan 28 tl idi diger buyuk olan biberon 21 tl emziklerde 21 tl idi yanlis hatirlamiyorsam.

İyi günlerde kullanırsınız hepsini inş aziz bebeleri görünce indirime mi girdi tekrar dedim :) burdaki arkadaşlar 50,60a almış hastane çıkışlarını aziz bebenin.. İdil bebeler de çok tatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…