2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Ba yil dimmmmm
Eline sağlık canim kiz kıyafetleri başka güzel oluyor ama.
Sağol canım. Evet hep özenirdim kızlara ne güzel birsürü çeşit var diye. Yapabildiğim kadar yapıcam inşallah.

Çok güzellerr güle güle kullan.ben zincir bile atmayı bilmem.annem de hiçbişey örmedi .bi iki akraba sağolsun örmüş de onların da modeli pek hoşuma gitmedi
Sağol canım. Bende biraz biliyordum örgüyü ama bilmediğim örme şekillerini ve modellerini de internetteki videolardan öğreniyorum. Çok güzel açıklamalar var öğretiyor valla.

Son hazırlıklarım...

Eklentiler

• 11206132_10206289552892541_8324467161009744318_n.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 416
  • 11953242_10206317968002901_5514143214757944661_n.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 336
Metehan yazan nedir Akasya?
bir de badem şekerleri renkli ya birbirine yapışıp sıkıntı olur mu ki_ ?
ben de etiketleri bekliyorum. bademleri koyup koymama da kararsız kaldım.
ellerine emeğine sağlık
İsim yazanlar kokulu taş canım çok güzel kokuyorlar
Bademleri ilk önce 1 kavanoza koymuştum denemek için yapışma falan olmadı ama ben serin bir yerde yaşıyorum ondan olabilir.

Akasya
emegine, ellerine saglik canim...

Ben de ikizlerim icin ikramlik yapmayi dusunuyorum bayanlar. Hatta melek kanadinda bebek li sabun yapmak istiyorum evde. Belki kokulu taşla yaparim..tullere koyup asagidaki bebek pusetinde de sunarım.
Yetmezse, kucuk cam siselere renkli ,sekilli (yildizli,kalpli..) drajeler koyayim diyorum badem sekeri yerine. Hem de renkli bir gorunum olur,uyguna da gelir. Tulle,boncukla suslerim, isim etiketi basarim. eminonu ne gitmeliyim bunlar icin. Bir pastaneyle anlasip 50adet bebek kurabiyesi, 50adet bebek cikolatasi yaptirayim diyorum.. tullere sarilı gumus tepsiye koyarim onlari da şirin olur., muffin/browni keklere isim etiketlerinin oldugu kurdanlardan batırıp asagidaki gibi kek standina koyarim.
tabi sagligim izin verirse,halim olursa tum bunlari yapmaya.

Hastanede oda suslemesi yapmak istiyorum bayanlar. Esimin ve benim arkadaslarim gelir hastaneye_eve. fotograf cekimi,kuafor vs istiyorum..
Herseyi kendim yapmak istiyorum,ozeniyorum da.. cok abartmaya gerek yok, gelen gidene minik çapta ikramliklar yapayim diyorum. Kafamdaki proje asagida
Organizasyon firmalari asiri pahali,onlarin yaptigini ben de yaparim. Zaten hastanemde dogum 10bin, birde bunlara 1200 veremem. Ayrica yapmasi da cok zevkli olur.
Nasil sizce?

Eklentiler

• WEBPAGE_20150809_053956.jpg
    109,8 KB · Görüntüleme: 395
  • WEBPAGE_20150809_091206.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 368
  • WEBPAGE_20150806_074739.jpg
    134,9 KB · Görüntüleme: 449
  • WEBPAGE_20150729_071648-1.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 425
  • WEBPAGE_20150809_093846.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 431
  • PicsArt_1441015612449.jpg
    184,5 KB · Görüntüleme: 287
Ellerine sağlık.ben de draje koyacağım kavanozlara da bunların haricinde bebek çikolatası dağıtacak mısın?
Dağıtacağım canım. Badem şekeri genelde pek yenmiyor. Hacı şeriften alacağım bebek çikolatasını.

Dağıtacağım canım. Badem şekeri genelde pek yenmiyor. Hacı şeriften alacağım bebek çikolatasını.
hastaneye en fazla 10 15 kişi gelir benim.ben bunları hastane haricinde eve gelenlere ve mevlütte de dağıtacağım.110 tane falan draje kavanozu olacak bi de çikolataya da çok para vermek istemiyorum.ne yapsam bilemedim

Yeter herhalde çok gelen giden olur mu? Yetmeyecek gibi olursa bir daha alırsın hemen gönderiyorlar zaten.
kafam o kadar karışık ki.mevlüt yapmak istiyorum ama mevlütten önce gelmek ister ve çoğu kişi gelirse mevlüt yapmama gerek var mı onu da bilmiyorum çok kafam karışık bu konularda.sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz kızlar?

Mevlit konusunda kv ile ayrılığa düştük
Mevlidi kendi evinde okutmak istiyormuş bizim de araba falan yok ben kış ortası bebekle yola çıkamam burada (evimde) küçük bişey okutalım dedim. Başladı saymaya o zaman ananeni yengenleri halanları ....(liste uzun) çağırırsın dedi. Ben bu arada onlara 5 saatlik mesafede oturuyorum. Dedim çağırayım ama ben hepsini nasıl ağırlayım nerede yatırayım.
Gücendi bana. Şuan ne yapacağım belli değil.

bizim iki taraf da kalabalık ve aynı şehirdeyiz
eminim ki görmeye gelen gelecek.
ama ben mevlüt yapılması taraftarıyım evet aynı kişiler belki gene gelecek ama hem evimizde bebeğimize dua okunması güzel olur.

hımm senin işin de karışıkmış Allah yardımcın olsun.ama o misafirleri kv nin evinde mevlüt yapıp ağırlasan,seenin şehrindekileri de kendi evinde ağırlarsın.hem kv herşeyi halleder sen misafir gibi gidersin oh rahat

bizim iki taraf da kalabalık ve aynı şehirdeyiz
eminim ki görmeye gelen gelecek.
ama ben mevlüt yapılması taraftarıyım evet aynı kişiler belki gene gelecek ama hem evimizde bebeğimize dua okunması güzel olur.
ben de sırf bu yüzden mevlüt istiyorum zaten de ev küçük olunca insanın eli kolu bağlanıyor.belki mevlütü 1 aylıkken yaparım hemen.en azından ayrıca çok gelen giden olmaz.bebekle lohusa lohusa zorlanır yani insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…