2014 Seçim Sonuçları

Bunu diyen arkadaş kime çattığını bilmiyor ama dedim ya kim olduğumu bilse böyle diyemezdi diye.
Yarın sabah ilk iş avukatımla görüşmek olacak. Ben Atama, Atatürkçülüğüme laf ettirmem.

Atatürke dolaylı yoldan da olsa dil uzatmak yasa kapsamında suçtur evet.

Atatürk u diline dolayan ben deglm arkadas bildgm tek yol Atatürk yolu dedi ona cevabn yazdm.zaten Atatürk u diline dolayan sizlersinz sözde Atatürkculer!

Peki sözde müslüman

Kesinlkle katiliyorm sözde ozgurlukculer ne kadar da celisiyor

hele de köşeye sıkışınca biz Atatürkün yolundn gidiyoruz edalarına sığınıyorlar ya..işte ozaman komik duruma düşüyorlar...
biz Atatürk'e düşman değiliz....Atatürk bu ülkeye çok büyük katkıları olmuş bir dehadır..buna lafımız yok...bizim lafımız Atatürk'ün yolundan gidiyoruz naralarına sığınıp da ülkeyi bambaşka yola sürükleyen insanlaradır.....
özgürlük adı altında işlerine gelen kısmı alıp, gelmeyen kısmı yuhalayanlara....
inancını yaşamak isteyen bizlere, hakaret edenlere...linç edenlere....
hiçbiri unutulmadı..unutmadık....
madem özgürlük istiyorsunuz, özgürlük budur işte.....nedir sizleri rahatsız eden..benim başörtümmü??? komik olmayın....biz başımızı açınca mı siz özgür olacaksınız....???? sorarım????

Ne sacma bir soru bu ya.tovbe tovbe peygambermiz bize hadis mi birakms ataninn yolundan gidin diye.

Öyle bir şey mi dedim?
Peygamberimizin bıraktığı değerler Atamızın yolundan gitmenizi engelliyor da, akepenin yolundan gitmenizi mi sağlıyor diye sormuştum?

Binali Yıldırım aday gösterildiği parti yüzünden kaybetti İzmir'de...

Ben hemen açıklayayım. Bazı evlere mektup geldi o evlerden birisi de benim evim. Binali Yıldırımdan olduğunu görünce yaşadığım şoku siz tahmin edin. Neyse açtım içini gayet oy istiyordur ya diyerek ama bulunan sözler İzmirin bir ege kasabası haline geldiği, dışa kapalı olduğu, kendi içinde yok olduğu gibi laflar etmiş. Bir İzmirliye, İzmirini aşağılayarak oy istemek! Harika bir yöntem.

Ekstrem olarak ben İzmirliyim, ben özgür ruhluyum da gerekirse gavurum da. Yandaşlarına verdiği komik sözler vardı. Kordonda alkol satışını yasaklamak gibi. Ben kordonda oturup biramı içemeyeceksem bu İzmir nasıl İzmir ya kordonsuz bir İzmir olabilir mi? Düşünemedim bile. Ben kısıtlanmak istemiyorum ayrıca Aziz başkanımızın belediyeciliğinden de çok memnunum. Misal yakınımızda bir il daha vardı orada olsam oyumu MHPye verebilirdim orada da iyi çalışan o idi. Her neyse ben yaptıklarını beğeniyorum, İzmir sürekli yenileniyor ve gelişiyor. Helal olsun sadece adı ak olanlara inat alnı da ak olan o adama, tek kuruşunu sömürmeden İzmire yatıran adama

dipnot: ha bir de mektupta metro yaptım, ulaşımı ilerlettim, köprü projesinde yer aldım gibi şeyler vardı şahsen güldürdü beni

Son düzenleme:
çok doğru konuşmuşsunuz

bütün akp liler böyle düşünüyor
bugün oy verirken sırada bile bu muhabbet geçti
tamam mükemmel değiller ama şunu şunu yaptılar dediler ,
millet takmış yola
bugün kop, dkap, dap projeleri var ülkemizde
her biride geri kalmış bölgeleri geliştirmek, buna ben nasıl kötü derim nasıl hiç bir şey yapmadı derim.
hızlı tren, konya ankara esk adana istanbul ve daha bir çok noktaya ulaşacak ki yapımları başladı ben buna nasıl hiç bir şey yapmadı derim
ee be insaf biraz yaa...

Ankara çok fena karışmış bazı okullar silahlılar tarafından çevrilmiş oyların çıkartılmasına izin verilmiyormuş:26:

evet hemde çok fena bende haber alıyorum nolacak bilmiyorum böyle..
aradaki fark 65 bin oy ve hala asıl çankayadan oylar gelmedi en az açılan sandık sayısı orada..
bitmedi henüz benim için..

Tekrar yaziyorum kusura bakmayin

Arkadaslar, oy pusulalarinin yakildigi videolar gordum
Benden baska izleyen var mi?
Dogrulugu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

bu üçüncü kez seçimlerde görev alışım.. Saat onbirde eve geldim.. Kısaca size nasıl olduğunu yazayım belki yaptınız belki yapmadınız bilmiyorum.. Oy kullanımı bittikten sonra halkın görebilileceği ve sandığa müdahale edilmemesi için sıralarla bir sınır belirledik doldurulacak evrakları sandıkları açmadan doldurduk.. (yani çeteleme kağıtlarına parti isimlerinin başlıklarını yazdık.kullanılmayan zarf sayısını oy pusulasının sayısını yazdık. Sabah elimize ulaşan tam adedide saydığımız için bu tam adetten kullanılmayanı çıkarır haaa şu kadar kullanıldı demek deriz.) sonra mavi zarfların olduğu sandığı açtık. önce kullanılan sayısı tututyor mu tutmuyor mu diye zarflar sayılır. bizim sandıkta tuttu(eğer tutmazsa zarfın biri içi hiç açılmadan yakılır) sonra başkan zarfları açar ve hem sandık görevlilerine hem de müşahitlere göstererek parti ismini yüksek sesle söyler. Sonra oradaki sandık görevlileri bunu YSK'dan gönderilen dosyaya çeteler. Biz 30-40 sayıda bi yüksek sesle hangi partinin kaç olduğunu okuduk.. Kesinlikle bir kişinin eksik yada bir kişinin fazla tutmadı. diğerleri içinde aynı şekilde sayım yaptık.. İmzalanacak yerleri imzaladık. sayım sonrası doldurulacak dosyaları doldurduk ve başkanla birlikte iki görevli bunu seçim bürosuna götürdü..

Hirsinzdan patliyorsun de mi? Rehber aldgi kisiye bak isine gelmiyorsa cek git bu ülkeden!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…