2014 Seçim Sonuçları

Ben Avrupada yasiyorum ve inanin bana kürtaj yaptirmak okadar zorki yaklasik 3000€ ya kadar hem öde hemde doktorlardan cinayet gibi tepki aliyosun bu bitek Türkiye de degilki Avrupa coguuuuuuuuu konuda TürkiYeden geride bakmayin nankör millete siz

Yok yaa saat 17 de gittim oy attigim sandiga orda halka acik sayiliyor ya oylar
Oturdum ben de onlar saydikca yazdim
Hic izlemediniz mi oy sayilmasini
Gorev almadim yani

Tsk da tekrar sayiliyormus umarim cuvallara ekleme cikarilma yapilmiyodur

İnsanlara ben beraber yaşadığım için şikayet etme hakkını veren kim? Ne münasebet, istersem ömür boyu nikahsız yaşarım, onlara ne?

Onların terbiyesizliği zaten. Ama birlikte yaşıyorlar diye şikayet etmeleri mümkün değil. Başka rahatsızlıklar bahane ederler.

Ankara çok fena karışmış bazı okullar silahlılar tarafından çevrilmiş oyların çıkartılmasına izin verilmiyormuş:26:

akp dört dörtlük bir parti diyen yok ki ,
akp de işssizlik yok diyen yok ki ,
akp de herkes sıcak evlerde oturuyor diyen yok ki,
akp de emekliler çok yüksek maaşlar alıyor diyen yok ki ,
ama yaptıkları şeylerde var,
biz yapamadıklarını eleştirip yaptıklarını taktir ediyoruz,
şunları şunları yaptı diyebiliyorsak,
şunları şunları yapmadı diyebiliyoruz ...
fark bu işte........

Son düzenleme:

hee yok canım valla hiç izlemedim halka açık sayıldığını bilmiyordum

Ne alaka ya ?

Oy kullanmasaydınız bugün madem.

Linka güldürdün beni

Daha ne saçmalıklar okuyacağımı kestiremiyorum...

Bu arada Atatürk'ün doladığınız o dilinizden çıkarın mümkünse.
Millete sözde Atatürkçüler diyenlere, biri de çıkıp "sözde müslüman" diye karşılık verse kıyameti koparırsınız.

Son düzenleme:

öyle şey olur mu? ilk açım bildirildikten sonra sisteme geçiyor tv ye aktarılıyor vs birsürü işlemden geçiyor...
tekrar sayım için itiraz veya bi sorun olması lazımmış...
eğer sadece açımdan sonraki bildiri yeterli olsaydı, bütün zarflar pusulalar polis kontrolünde iletilirmiydi..makul olalım biraz....basit birşey değil bu..mühürlü tutanaklı herşey....

sarıgül çok abartıldı, o da biliyordu kazanamayacağını ama sonunda genel başkanlık koltugu verileceğini bildiğinden kabul etti, yine kazanamayacağını bildiginden dolayı seçim calışmaları çok sönük geçti, istanbul için hayırlısı oldu

bence eşiniz gidip bi idareyle görüşsün maaşını kontrol ettirsin.
bunu size yardımcı olmak adına söylüyorum başka türlü anlamanızı istemem.
bazen memurlar yanlışlık yapıyor.
benim de maaşım zamlar geldikte sonra üst üste iki ay arttı hemen şüphelendim baya araştırdım ama idarem ve memurumuz doğru olduğunu söyledi. ancak bilmediklerinden yanlış yapmışlar.
gittim ilçeden hallattik şükür. meğer beni 4 ün birine düşmüş gibi yapmışlar.
çalıştığım okulda kıdemliler çoğunlukta dediğiniz yıldaki öğretmenler 2400 tl civarı alıyorlar.(ben meslek öğretmeni olduğumdan bi 100 tl farkım var hadi onu çık 2150 olsun)
kesinlikle bi yanlış olmalı. araştırın onu. benim arkadaşım geçenlerde 2-3 milyar para aldı devletten 4 yıldır eksik yatıyormuş hep memurun hatası yüzünden.

Ya Atatürk'e saydırıp oy kullanmak nasıl bir şeydir benim aklım almıyor.

İzmirli arkadaşların oy kriterlerini merak ediyorum açıkçası. Aziz Kocaoğlu nun belediyeciliğimi kazndı Chp mi? Binali Yıldırım neden kaybetti İzmir de?

az kaldı bıtarafımıza kilit takıp anahtarınıda kendılerıne alıcaklar

tutanaklı açılıyormuş işte.....iletildikten sonra itiraz sorun vs olursa tekrar sayılıyormuş...
görevliler kafasına göre sayıp bildirmiyor yani...herşey tutanak altında...

yani öyle olması daha mantıklı çünkü orda görevli olanlar ya okulda görev yapanlar yada gönüllü olarak görev yapan insanlar.hiç bi yetkileri yok yani oyları açıp saymak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…