2014 Seçim Sonuçları

evet hemde çok fena bende haber alıyorum nolacak bilmiyorum böyle..
aradaki fark 65 bin oy ve hala asıl çankayadan oylar gelmedi en az açılan sandık sayısı orada..
bitmedi henüz benim için..

Ne yapılabilir bu konuda ya? Nereye nasıl şikayet edilir? Bırakmayın bu işin peşini ankaralı olarak egu

İzmir de mi oy kullandınız? öyeyse Aziz Kocaoğlu nun belediyeciliği kaznmadı yani size göre İzmir de?

İzmir'de oy kullandım evet.
Belediyeciliğinden de şikayetçi değilim. Memnunum.
Ben her ikisi için de oyumu kullandım.
Hem belediyecilik hem de CHP...

Ben 2 yillik evliydim.. yeni doğum yapmistim..düğün borclarimiz yeni bitmişti. ..esim 9 ay calisiyor 3 ay maassiz isten cikariliyordu...3 aylik çıkış verdikleri zamani ikramiyeye denk getirip ikramiye vermiyorlardi...çıkış verdikleri zaman borclaniyorduk illaki...borcu ödemek icin esim bankadan kredi cekti...2001 krizi bana %365 Faiz olarak geldi...kolumdaki bilezikler,kaynatamin arabasi,kaynanamin ve annemin bilezikleri +elden bulunan borclar bankanin ana paraya koyduğu faizi kapatmaya yetmedi
Eşimin maasinin 4te 1ine ve çıkışa denk gelmeyen ikramiyelerine el kondu
evime haciz memurları geldi..Bütün esyalarim satildi
Tayyip Erdoğan iktidara gelince ilk olarak faizler durdu. ..giden hükümetin veremedigi ikramiyelerimizi verdi...

ona oy veren vermeyen herkes kazandı
Allah basimizdan eksik etmesin insallah

tek yasak o değildi...
başörtüsünün kamuda yasaklanmasıyla dallanıp budaklanan yeni yasaklar da çıkıyordu ortaya..
başörtülü öğretemez,
başörtülü şifa veremez,
başörtülü milleti temsil edemez,(dün yine ecevitin haykırışını izledim içim titredi)
başörtülü mühendis olamaz vs vs..

ayrıca, annelerimizin vazgeçilmezi olan Kuran günleri, sohbetler yasaklandı insanlar telefonda konuşamadılar bu hafta sohbet bizde diye..

ben en basit örnek benn.. okulda spor odasında namaz kılamadım müdür olmaz dedi. zaten mescid diye bişey yoktu. şimdi hangi müdür namaz kılmaya engel olur ki...

ilkokul çağı çocukları camilere gidemedi, yasaktı.. bizler gittik değil mi, kışın okula yazın da camilerde sureleri öğrendik ama bunlar bizden sonra bir dönem yasaklandı..

bunları burda polemik oluşsun diye yazmıyorum.. bunları unutmayalım olay sadece başörtüsü değil. çok şeyde özgürlükler kısıtlandı.birileri için başörtüsü yasağı bi anlam ifade etmeyebilir ama unutmayın birileri için de twitter yasağı hiç bi anlam ifade etmez.
o yüzden yasak yasaktır kişiye göre etkisi yükselip alçalabilir.

.@mansuryavas06: YSK'dan bize gelen son gelen bilgilere göre aradaki fark 0,56'ya düşmüştür. Kalan oyların sayılması ile zafer bizim!

Hirsinzdan patliyorsun de mi? Rehber aldgi kisiye bak isine gelmiyorsa cek git bu ülkeden!

Hırsımdan çatlamak mı,acıyorum size,Allahın verdiği beyni kullanabilme nimetini hiiçç tatmadığınız ve asla tadamayacağınız için,evlatları ız da böyle zavallılar olarak yetişeceği için.Bu ülke bizim,Atatürkümüzün ve buyrun Arabistan orada,siz toplayın tası tarağı,hayda yallahh

Ben de memnunum canım Aziz beyden.
Evimin karşısına halk eğitim merkezi yapıldı. Öğretmenim fakat işsiz olduğum için orda kurslara gidicem.
Evimin yakınında metrom açıldı.
Evimin hemen dibinde parkım var. yürüyüş parkurlarım, piknik yerim...
Sahilde belediyenin bisikletlerine binip gezebiliyorum.
Trafik çok rahat. yazlık kesime 20 dk da gidiyorum.
bANA mektup gelmedi. ama gelenler varmış dediğin gibi.

Ne yapılabilir bu konuda ya? Nereye nasıl şikayet edilir? Bırakmayın bu işin peşini ankaralı olarak egu

Med im o bölgede olan arkadaşıma ulaşmaya çalışıyorum buradaki muhabbete aktif katılamama sebebimde bu zaten derdim oylarımız.
Bilgi alır almaz yazacağım..

Üyenin üslubunu kötü, bu bir yana fakat merak ettim ne var rehber aldığı kişide yani Atatürkte? Açık açık bi yaz bakalım hele, süreci biraz rahatlat.

Üslubum onlara gayeet yaraşır arkadaşım.Kargalara saygı duyarım ama ülkemi karartmaya katkıda bulunana asla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…