2014 Seçim Sonuçları

Yanlış alıntıladım sanırım birisi sormuştu da belediyeciliğine mi oy verdiniz diye ben ikisi de derim
Hmm bu metrom açıldı lafından sonra sanırım yakınız birbirimize diye düşündüm :)
DSP de bir takım bildiriler dağıttı da onu evime özellikle göndememişler
CHP de karşıyakada mektup göndermiş evlere

ah ah ya neler yaşamışınız öyle (
gerçi siz değil ki sadece o dönemde herkes bu acıyı yaşadı
ama nasıl olduysa yaralar çabuk kapandı
hatta bizim aileyi etkilemedi deyip dalga geçiyorlar ilginç insanlar var hakkaten..
valla çocuktum çok iyi hatılıyorum bir fabrika krizden kapatılmıştı bizm eve yakındı
o insanların biz şimdi napacağız çığlıklarını hiç unutmuyorum biliyor musunuz ((
çocuktum üstelik koca koca adamların oturmuş hüngür hüngür ağlamaları beni derinden sarsmıştı ((
ne kadar üzülmüştüm millet gelmiş biz yaşamadık deyip dalga geçiyor
ah bu insanlarda ki kalp yerine konmuş taşlara ne diyim ki

CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Yavaş, "Halen açılmayan 2.800 sandık var. Fark 50.000'e düştü" dedi.

Yavaş'ın açıklaması şöyle:

"Halen açılmayan 2.800 sandık var. Fark 50.000'e düştü. Tüm partililerin ve seçmenlerin dikkatli olması lazım. Çankaya'da Melih Gökçek taraftarlarının olay çıkarıp bu 2.800 sandığın iradesinin yansımaması için hazırlık yaptıkları anlaşılmaktadır. Seyranbağları'ndaki ilçe seçim kuruluna Osman Gökçek ve adamlarının baskın yaptı bilgisini aldık."

ulusalkanal.com.tr

ysk ya gönderdikten sonra da tekrar sayım oluyor yani dimi?bi de hani kullanılan oylar tutarsızsa bi zarf yakılır dediniz ya herhangi bi zarf mı yakılıyor yani?

Hirsinzdan patliyorsun de mi? Rehber aldgi kisiye bak isine gelmiyorsa cek git bu ülkeden!

Nereye gidecekler cennet gibi ülke
refah seviyeside yüksek
yil 2000 de refah seviyesi yüksek diye Kanada ya is başvurusu yapmıştık
büyükler engel oldu gidemedik
iyikide gidememisiz ..nerdeyse yurt disindaki gurbetciler kesin dönüş yapacak

Din ,insanları ahmaklaştırmanın en ucuz ve kolay yoludur.Ben dini bütün bir insanım ama din insanın içindedir.hiçbir zaman hiçbir şeye alet edilmemelidir,din üzerinden prim yapmak Allahı kullanmaktır ve bu günahların en büyüğüdür.Allahı,dini suistimal etmek ne demek ya!

Bu çok beklendik bir şey..Silahlanan adamlardan bahsediliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…