2014 Seçim Sonuçları

Refaha koşuyoruz
Görücem ben ileride bu sevinç naraları atanları.

Aynı şeyi düşündüm ben de...
İlk olarak terör basamağından bir hamle bekliyorum şahsen...Zerre kadar inanmıyorum ben o işin çözüldüğüne tıpkımontaj olaylarına inanmadığım gibi ve neye karşılık sustuklarını merak ediyorum.

Kaybeden israil amerika fetullah gulen mhp chp cemaat aydin dogan koc sabanci olsada KAZANAN MİLLET OLDU ! ! !
en önemlisi de bu son sözü yazıyorum ve iyi geceler dileyerek ayrılıyorum

Aziz Nesin ne güzel söylemiş..
Çok çookk daha iyi anlıyorum...

umarım başka yerlerde de böyle yapmıyorlardır

Ya daha yeni yeni idrak ediyorum yasim da genc 21 im ilk defa bu kadar ilgilendim secimle
Bilmiyordum tam olarak oy verdikten sonra ne oluyor
İlk defa bi izleyim dedim
İcim hic rahat etmedi
Ben cok saglikli bulmadim oy verme sistemini
Tum dunyada da boyle bu is
Cok saglikli degil aslinda
Uffff
Bir suru yedek pusula var zarf var ne bileyim
Torbalara dolduruluyor, beşer şaşar ne bileyim ya..

Valla bilmiyorum just,benim aklım cidden almıyor artık bir şeyleri.Hayırlısı deyip susuyorum.

sanırsam sen de kapalıydın değil mi? hakikaten söyle yani İzmirde sana bir kez bununla ilgili ters bakan, laf eden oldu mu?
ben travestisinden fahişesine kadar grupları gördüm gezi parkında millet bunlara laf etmiyordu hiçbirine de başı örtülü diye birine neden etsin...
Anlamsz..

Rabbimizin, Peygamberimizin yolu Atamızın yolundan gitmenizi engelleyip, Akepenin yolundan gitmenizi mi sağlıyor??

hep hizmet hizmet deniliyor... özgürlük, hak, adalet bunları da istiyoruz biz.

özgürlük mü? ben akp den önce özgürlük tek harfini görmedim bu ülkede...
başörtümle okulumun kapısından geri dönerildim....eşim dostum arkadaşlarım sırf başı örtülü diye yerlerde sürüklendi....
kardeşlerimizin askerde yemin törenlerine alınmadık....
mezuniyetlerimizde başımız örtülü diye lavaboda beklememiz emredildi....
bayan öğretmenlerimiz sınıftan zorbalıkla çıkarıldı...başları açıldı...görevlerinden alındı....sırf başı örtülü diye görev yapamadık bizler.....
özgürlük mü dediniz???
bundan öncesi mi özgürlüktü....?
siz nasıl biz özgürce giyeriz severiz kalırız vs diyorsunuz, peki bizim ne farkımız vardı sizden? sizler özgür iken sizin gibi insan olan bizlerin ne suçu vardı??
bunların hesabının sorulacağı günleri bekledik sabırla....o zamanalar nerdeydiniz? neden böyle savunmadınız özgürlüğü???
bize özgürlük demeyin....özgürlüğü akp ile gördük biz...bugün okuluma sınavıma göğsümü gere gere başımın örtüsüyle giriyorum, hastanelerde sizler gibi muamele görüyorum, resmi dairelerde artık farkım yok sizden....
o zaman özgürüz demektir....özgürlük akp ile geldi demektir.....
özgürlük diye bangır bangır bağırıyorsunuz ya, bizde o zamanlar çok bağırıyorduk, ve sesimizi kimse duymuyordu.....
özgürlükse işte özgürlük..işte adalet, işte dürüstlük...işte RECEP TAYYİP ERDOĞAN...
teşekkürler türkiye...teşekkürler geçmişi unutmayan ülke.....

Kaybeden israil amerika fetullah gulen mhp chp cemaat aydin dogan koc sabanci olsada KAZANAN MİLLET OLDU ! ! !
en önemlisi de bu son sözü yazıyorum ve iyi geceler dileyerek ayrılıyorum

Evet,özellikle Güneydoğu için,gelsin özerklik.

Allah ismini doğru bir şekilde ve A yı büyük harfle yazarsanız daha hoş olur.

Millet şimdide açlıktan TBMM nin önünde kendini yakıyor, çocuklar soğuktan donup ölüyor, Van da 3 yıl olmasına rağmen hala konteyner kentlerde yaşayan insanlar var

ozaman Arabistan'da yasa adam DÜNYaNIN en büyük Havaalanini yapmak isdiyo denilenlere bak

o uçaklarına park yeri olarak yaptırıyordur onu ya muhtemelen eh malum bu seçimide aldı paralar akar artık... hep gemicik olmaz azda uçakcık almalı bence..

Emeklilik maaşları git gide düşüyor en düşük primliler 700 den 403 liraya kadar düştü

sorma,hatta asgari ücretle bir ay boyunca çay simit yerse bir aile 450 harcar demişti başbakan.sanki başka ihtiyaçları yok insanların,dertleri simitti

Evet,8 yıldır kapalıyım,yaşım 23,yazdım hatta,topğuma kadar uzun giyerim diye...

İzmirlisi de,ateisti de,komünisti de benim arkadaşım...Kimseden de laf yemedim,laf da etmedim.

Ölçüyü bildikten sonra tartıştık da hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…