2014 Seçim Sonuçları

işte bunu diyorum hanım efendi bende bende kamuda çalışıyorum her ay maaşımdan vergi kesiliyor ,önceden de kesiliyordu ama hizmet yoktu. hizmeti kim verirse oyum onadır sizce % 50 doğru düşünmüyor mu

Emekliligimde
sahil kasabasina tasinicam lafini simdi anladim

Bu ulkenin sahilleri guzel aydin insanlarla dolu
Size İyi geceler guzel insanlar

canım o lafı biz derdik eşimle.emekli olup,sahil kasabasında kafa dinleyecektik,nerdeeeee.asıl zorluk emeklilikten sonra başlıyor.çocuklar büyüdü,sorumluluklar da büyüdü.ne zaman çocuklar iş güç sahibi olup bir de evlenirlerse belki,tabii düğün dernek borçlarından sonra

Millet uzaydan canlı yayın yapıyor, marsta marul falan yetiştiriyor, uzaydan parsel parsel arazi alıyor bizimkiler hala yol diyor, Arabistanda da var o duble yollardan bolca

Doğu'da iş zor ya...

Sevgilimle arkadaşı oyları götürürken yolda kalmışlar karda,bi ilçede hala sonuç belli değil...Asker gelmiş donmak üzerelermiş az daha.

Kimi köyler oy kullanamamış.

hep hizmet hizmet deniliyor... özgürlük, hak, adalet bunları da istiyoruz biz.

o hizmet de sırtımızdan artık soyulmuş para, kazınmış para derimiz gibi. 3.5 milyarlık maaşın 1.5 milyarı vergiye gider mi? bu mudur bir ülkenin öğretmenine verdiği değer? yazık ya.

sarıgüle yer açıyorlar, değilse şimdiye kadarki 7 seçimde de istifa ederdi.
hele bi önceki seçimdi galiba, kazanamazsam istifa edicem gibi bişeyler söylemişti seçim sonrası konu açılınca lafın gelişi söyledim, şaka yaptım mı ne öyle bişeyler dedi.

Üsluptan ötürü kib yaptım zira sonuçlar açıklanmaya başladığından beri akp vekillerde bu üslupta konuştular ego tatmini yapanlar kimler düşünmek gerek ?

o hizmet de sırtımızdan artık soyulmuş para, kazınmış para derimiz gibi. 3.5 milyarlık maaşın 1.5 milyarı vergiye gider mi? bu mudur bir ülkenin öğretmenine verdiği değer? yazık ya.

Giden parayı geçtim adam yerine konmuyor artık öğretmenler.Herkesin ağzında sakız.

Millet uzaydan canlı yayın yapıyor, marsta marul falan yetiştiriyor, uzaydan parsel parsel arazi alıyor bizimkiler hala yol diyor, Arabistanda da var o duble yollardan bolca

ozaman Arabistan'da yasa adam DÜNYaNIN en büyük Havaalanini yapmak isdiyo denilenlere bak

Bence maaş bordrolarınızı çıkarttırıp bakın. Devlet memurlarına söylüyorum.

KK nın anketleri ile pek örtüşmüyo sonuçlar. buraya bakıp karar veren oldumu acaba,:44:

aynen bende dün gibi hatırlıyorum
çocuktum ama hatırlıyorum
üstelik bir anayasa kitabı fırlatma yüzünden çıkmış bir krizdi
düşünün ne kadar sudan sebeplerle krizler çıkıyordu
açsınlar baksınlar o dönemdeki videolara herkesin altında internet var
insanlar kan ağlıyor resmen ropörtajlarda
40 yaşında insan hatırlamıyor ya bende buna kızıyorum

bütün baş örtülüler de Akp li değiller. bunu ayıralım isterseniz . ama Erdoğan'a minnet duyuyorlar özgürlüklerini yaşadıkları için

Emeklilik maaşları git gide düşüyor en düşük primliler 700 den 403 liraya kadar düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…