2014 Seçim Sonuçları

merkeze kim iletiyor o zaman?

kim var ben bakamıyom da

Giden parayı geçtim adam yerine konmuyor artık öğretmenler.Herkesin ağzında sakız.

giden parayı da geçemeyiz ki sevdalinka bunca emeğin bunca çabanın bir karşılığı olmalı? hayır merak da ediyorum açıkçası hani bu AKPnin hizmetleri denilen şeylern balını kaymağını kim yiyor yiyorsa bize neden yansımadı

Ha gerçi ben gavur İzmirdeyim...

o hizmet de sırtımızdan artık soyulmuş para, kazınmış para derimiz gibi. 3.5 milyarlık maaşın 1.5 milyarı vergiye gider mi? bu mudur bir ülkenin öğretmenine verdiği değer? yazık ya.

bu yıl 250 tl maaşa bi 50 de ekderse zam aldım dersek eder 300 tl...
kim verebilirdi bu kadar zammı böyle sorunca aklıma ecevit geldi.. (

Ben de pek inanmadım, az önce de boş oy pusulalarına evet damgası basan sandık görevlisinin videolarını yayınlıyorlardı...

Evet izledim ben de o videoyu

Sonra tekrar mi sayiliyor merkezde?

özür olmadığın yeri söyler misin

Ben mesela şu an sözlümle aynı evde kalıyorum. Komşularımdan biri şikayet etse polis gelecek mi gelecek niye çünkü kızlı-erkekli aynı evde kalınmayacak diyenler var bu ülkede. Bu mudur özgürlük?
Kaç çocuk doğuracağıma, hamile kaldığımda aldırıp aldırmama kararıma bile karışılıyor. Bu mudur özgürlük?

kedicik sen izmirde ne yaşıyorsun,bunca sene chp sana ne yaptı.gelip özel hayatına mı karıştı

umarım başka yerlerde de böyle yapmıyorlardır

siz bizim Atatürkçülüğümüze laf edemezsınız

Niye Turkiye' ye kesin donus yapmiyorsunuz peki ?niye avrupalilarin kahrini cekiyorsunuz?

bütün baş örtülüler de Akp li değiller. bunu ayıralım isterseniz . ama Erdoğan'a minnet duyuyorlar özgürlüklerini yaşadıkları için

bunu söyleyen zaten o. yani benim başörtülüm diyerek başörtülüleri AKPli gibi gösteren o ben değilim

Valla bilmiyorum just,benim aklım cidden almıyor artık bir şeyleri.Hayırlısı deyip susuyorum.

Amcanın ağzı açlıktan kokar 3 aylık asgari ücretli emekli maaşına tabidir ama sorsan padişahım çok yaşa derler. Amca aç kaldığından olacak heralde kendine gelemiyor ki başımızdakileri çok seviyor.

Kimsenin dogru yolunu tartsmayi sevmem ama dikkatmi cekti soylemeden edemicem ben de tek bildgim dogru yolu yazaym dedim.tek bildginiz dogru yol atanin yoluymus.aramzdaki fark bu herhal bizm tek bildgmz yol allhin yolu peygamber efendmzin yolu........

eşimin dedesi eski dsp lilerden..
kp sormuş ecevit zamanında benzin kuyruğu beklerken mi iyiydi şimdi mi iyi..
ceva: o zaman iyiyidi:)

Niye Turkiye' ye kesin donus yapmiyorsunuz peki ?niye avrupalilarin kahrini cekiyorsunuz?

inanin zamaninda babam bi secim hakki verseydi arkama bakmam dönerdim ama Aile cok önemli yanliz dönme Planlari icindeyim zaten Türkiyem böyle güzel ilerledikce bizim kimse belimizi bükemez insAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…