2014 Seçim Sonuçları

Tekrar yaziyorum kusura bakmayin

Arkadaslar, oy pusulalarinin yakildigi videolar gordum
Benden baska izleyen var mi?
Dogrulugu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

yakıldığını bilmem ama bi yerde oy pusulalarını seçmene verirken üstünde kadın hazır olarak akp ye evet yazılı oy pusulası denk gelmiş.tutanak tutulmuş resmi bile vardı.

siz bunları hiç kullan mıyorsunuz değilmi ? halinize şükür edin . yok istemeyiz deyip ardından ennimetlerden faydalanmayı bayılıyorsunuz

Bu sene 65 bin tl vergi odedim hanfendi
Tabiki kullanicam
Basa gelenler bunlari yapsin diye geliyor dimi
Bizim vergilerimizi evlerine cukka yapsin diye degil dimi
Allahtan gelene sukur ederiz akp den gelene degil bu arada
Sizede bunu tavsiye ederim

Of ne hizmet ne hizmet ne nimet ama zaten her gün porscheuma binip duble yollarda cirit atıyorum, bazen de diyorum ki dur bir fakirlerin arasına ineyim de metro kullanayım Sonra köprüye bakıyorum diyorum bi de gemicik olaydı da süzüle süzüle geçseydim, pardon bilal mod onda kalmışım ben uçtum bi an kendi basit halksal döngüme döneyim de it gibi çalışıp vergilerimi ödemekle falan uğraşayım sonra %2lik zam yapıp belki dalga geçip eğlenirler bzzzt

Son düzenleme:

'Uzun adam' derken

İlahi, ben bugün bu başlıkta çok güldüm

Konuya bir daha yazmayacaktım ama size belirtmek istedim.
Yine her zamanki gibi gerçekleri görememişsiniz sayın akpli.
şerefsiz ahlaksız laflarını kullanan ben değilim, sizin akpli yoldaşlarınızdan biri.

ya pardonda adam cebındenmı veıryor o yolların metroların parasını vergı aıyor sankı adam metro inşatında çalıştı kendı kazdı

içinizin rahatlığı içinizde kaldı zaten
ilk yorumumda da belirttiğim gibi, bazıları çalışır, bazıları konuşurmuş...
konuşmaya devam edebilir dileyen...ülkemiz çalışanı seçmesini bildi ve biliyor.....biz sonuçlara bakıyoruz....ve çok mutluyuz....

o kadar görevlinin arasında girecek birde oy pusulasını kaçırcak yakcak sizde Sazan balığı gibi atlıcanız.

Uff bırakın alla sen ya Eskidi bunlar nostalji yapmayın

off yine Atatürk ü sığınma politikası bırakın artık bu edebiyatları. Atatürk ün değerlerini çok iyi biliyoruz ve yaşatıyoruz sizin gibi kullanmıyoruzda iş üretin lütfen laf değil sözde Atatükçüler

Hadi birbirinizi yemeye devam, madalya varmış
Karsı tarafa saygı duymayıp yargilamaya calısana...
Haydi devam, benim partim senin partini döver...

altına imza atılmalık yorum
Hani sandıkta fazla oy cıkarsa imha ediliyor ya rastgele icerden secilen zarflar, sayıyı tamamlamak icin
O yuzden yakıyor olabilirler mi? :44::44:

bu kadar iyimser yaklaşamıyorum olaya ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…