2014 Seçim Sonuçları

Bi fikrim var...

Topicden rahatsiz olanlar, mahalle agzina bürünenler,
secimin sonuclarina katlanamayip hirslarini burda savurmak isteyenler,
site editörlügünü Belediye baskanligiyla karistirip insanlari "yanlisin" diyerek yaftalayanlar (ki ben söz konusu kisi olan Aus´u fikirlerini cook takdir ederek okuyorum),

sakinlesene kadar girmesinler bir kac gün siyaset topiclerine olsun bitsin. :KK37:

Nasil? En Büyük TÜRKİYE

Zira gittikce düsüyor kalitesi konusmalarin.

sizene sizene ?

Gerçekten içiniz rahat mı? Gece uyuduğunuz zaman her şeyi sineye çekip, çocuğunuza güzel bir gelecek bıraktığınıza inanıyor musunuz?

Çevremde Akepeli kimse yok, hep sormak istiyordum, gerçekten hiç mi görmüyorsunuz olan biteni yaa hiç mi??

Soruyu bana sormadnz ama merak etmissnz akp lilere sormak istyorm diye meraknizi gidereyim dedim koyu bir akp li rte li olarak; icim de vicdanm da gayet rahat.olan biteni de görüyorum ondan seviyorm uzun adami.ondan veriyorm oyumu.allah onu basimizdan eksik etmesin de karanlk gunlere geri donmeyelim...

Tekrar yaziyorum kusura bakmayin

Arkadaslar, oy pusulalarinin yakildigi videolar gordum
Benden baska izleyen var mi?
Dogrulugu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Kılıçdaroğlu istifa ettiyse tebrik ederim...Onurlu ve şerefli davranmış..

Darısı haklarında zibilyon tane dava dosyası olan, adı türlü türlü yolsuzluk davalarına bulaşan, halka kin ve düşmanlık aşılayan, devlet terörü yaratıp çoluğun çocuğun ölümüne sebep olup hala o koltuktan kalkamayan diğer siyasi liderlerin başına.

inşallah canım.
Kılıçdaroğlu dürüst olduğu için kaybediyor demek ki.
Hayırlısı olsun hakkında.

Kılıçdaroğlu istifa ettiyse tebrik ederim...Onurlu ve şerefli davranmış..

Darısı haklarında zibilyon tane dava dosyası olan, adı türlü türlü yolsuzluk davalarına bulaşan, halka kin ve düşmanlık aşılayan, devlet terörü yaratıp çoluğun çocuğun ölümüne sebep olup hala o koltuktan kalkamayan diğer siyasi liderlerin başına.

Mümkün mü sence:KK53::KK53:
Bunada millet karar versin istifa edeyimmi etmeyeyimmi referanduma gidelim der ben bir seçim daha kaldıramam:KK1::KK1:

bugün bende bunu düşündüm.
ATATÜRK ve Rte karşı karşıya gelse halk yine tercihini Erdoğan'dan yana kullanılır ne yazık ki.
körü körüne bağlılık çünkü bu başka bir şey değil.
sevmeyi aşmış artık, ne kadar bölücü olduğu görülmüyor ne yazık ki.
hala köprü, duble yol, metro deniyor...
halimiz içler acısıdır bana göre de.

siz bunları hiç kullan mıyorsunuz değilmi ? halinize şükür edin . yok istemeyiz deyip ardından nimetlerden faydalanmayı bayılıyorsunuz

Bence kimsenin kimseden intikam aldigi yok,
sadece gec de olsa hak yerini buldu.
Zamaninda ezilenler icin bu kadar ses cikardiniz mi? Önce bunu sorun bi vicdaniniza, sonra gelecek nesiller adina tehditlerinizi savurun. :KK51:

Ister sevisin, ister mini etek giyin, kimse sizlere karismadi, bu saatten sonra da karismazlar, merak etmeyin.
Ama su bi gercekki özgürce dinini yasamak isteyen, basörtü takan insanlar hep asagilandi bizim ülkemizde, örümcek beyinli olarak lanse edilmek istendi, ama naparsiniz iste, gün geldi devran döndü..
Ve asil icinize sindiremediginiz de bu kanimca.

NOT: Basörtü takmiyorum ya da muhafazakar bi ailede yetismedim!
Sürekli bunu söylüyorsunuz da o olaylar olduğunda ben 10 yaşında falandım : )
Başörtü ile özgürce yaşanmasını her zaman savundum.
Ben atatürk rozetiyle o okula giriyorsam, benim başörtülü kardeşim de girecek dedim.
Ama kızlı erkekli evde oturmamıza bile karışılıyor artık, sanırım hiç haber takip etmiyorsunuz?
HER ŞEYE karışılıyor hem de : )
Ben akplilerle tartışmıyorum ya, algı kapıları tamamen kapalı. Bu konuya yazdığım son mesajdır.
Umutsuz bir son cümle kurayım: lütfen biraz gözlerinizi açın. belki doğrudur hırsızlıkları he? hiç düşündünüz mü?
Neyse, iyi geceler

bir sorum var sayin basbakanimiz hani israille cikismistiya. sonra ne yapti filistinliler icin israil ve amerike yanlisi bir ülke degil miyiz artik? amerikan üssleri mi kapatildi? görünürde cok gelisiyorz her taraf avm yol vs doldu da bu kadar elektrik Allah'im katledilen dogaya ne demeli? kendisi cok inanacli bir beydir islamda bu sekilde super gelismek israf etmek kesip bicmek var mi?su cemaat basta o kadar iyiydi de sonra ne olduda bu kadar kötü oldu. sorsaniz herseye bir aciklama yapar cevir kazi yanmasin. eylemlerde halki yatistirmak yakismaz m bir büyüge lidere ne diye kani kaynayan gence capulcu diyo. oyuna gelmeyin diyo oyuna gelenleri gazliyo bir yandan sanki, yani bu durum onu düsündürür. hatayda patlama oluyo konusma yapiyo su kadar suni vatandasimiiz vefat etti diyo. el insaf sen niye suni alevi tartismasi olan bir zamanda böyle bir cümle kurarsin. biraz derin düsünmek lazim bence. detaylara dikkat edelim. acizane fikirlerim
bizlerde hani cok demokratigiz ya ne diye akp ye oy verenlere hakaret ederiz anlamam.

tolin derdn ne senin eksi rep verip duruyorsun ufff sıktın ama haaa senin eksi replerinle uğraşamam
hem editörden şikayet et hem de hala aynı başlıkta yorum yap
ilginç yahuuu

niye başlık editörünmüki başlığı terkedyım bencede sen sıktın artık:KK14::KK14::KK14:

bende asıl bu soruyu size sormak istiyorum....gönül rahatlığıyla bu iftiralara inanıyormusunuz???? bir kez olsun ülkenin yüzde doksan civarının bu lideri neden seçtiğini soruyormusunuz kendinize...bazı insanlar gerçeği görmez, bazıları da görmek istemez ....
acaba görmüyormusunuz, yoksa görmek mi istemiyorsunuz???
bu güne kadar türkiye akp nin iktidarı zamanına kadar ne gördü????
benim ve bütün ülkenin gönlü okadar rahat ki....şükürler olsun hamdolsun....rabbim hiçbir zaman yüzümüzü kara çıkarmadı.....

Benim içim çok rahat.
Sizin aksinize, doğru bildiğim tek yol Atamın yoludur. Onun değerlerini yaşatabilmek ülkenin bütün değerlerinden ve siyasetten üstündür. :KK66:
O yüzden alnım açık, başım dik.

Dip not: %50nin niye böyle oldugunu çok soruyorum. Cevapları bende kalsın.

Şerefsiz, ahlaksız?
Hırsızlık bunlara girmiyor herhalde.
Başörtü meselesi yüzünden intikam alıyorsunuz ya, yetişen yeni nesil bugün bize yaptığınız işkencenin acısını öyle bir çıkaracak ki :)
Hakaretlerinize cevap bile verme gereği duymuyorum
Çünkü eminim, pişman olacaksınız.
Ahlaksızız evet, sevişiriz, mini etek giyeriz, ama en azından vicdansız hırsız değiliz.
Dini duygularınızı sömürmelerine izin verin, pişmanlığınız yakındır

ahh haklisin bizde dedelerime yapilanlarin intikamini aliyoruz galiba

ayrica sen kendi yazdiklarinala celisiyorsun bakarmisin hem akplilere serefsiz ahlaksiz diyorsun hemde kendinede ahlaksiz diyorsun ama bir karar ver bence kim ahlaksiz ben anlayamadim:44: dinim, dilim, milletim, bayragim icinse ölmeyi yeglerim:KK42:

( ha ayrica bunu basörtü kullanmayan birisi yaziyor; sorun basörtü degil anlayana)

X