2014 Seçim Sonuçları

Kim olduğumu, sizin tabirinizle Atam için nasıl bir 'iş' ürettiğimi bilmediğiniz için, bu yorumunuza da diğer yorumlarınız gibi çok gülüyorum
'Sözde Atatürkçü' lafını en son hak edecek insan olduğumu, kapınıza avukatım geldiğinde size çok güzel anlatabilir inanın ki

Adamın eve sığdıramıcağı kadar parası var yav şaka gibi, nasıl yok etsem diye düşünüyor
Şeyleri şey yapamıyorlar kısacası
Hayal bile edemem herhalde iki memurun çocuğu ve şimdilerde bir memurun eşi olarak özel sektörde tıkılı kalmış biri olarak

Eski kara gunleri nasil yasadiniz merak ettim.
46 yasindayim kara gunler olarak sadece 80 oncesini yasadim .

yurtdisinda yasamama ragmen cok yakindan takip ediyorum sonucta bi Türküm burdaki avrupalilar bile yapilan hizmete sasip artik Türkiyenin Avrupa birligine ihtiyaci yok diyo gecenlerde bi is Arkadasim böyle giderse bizde sizin oraya geliriz Avrupa gittikce kötülesiyo diye eski'den yasanilanlari insan büyüklerinden duyuyo size sadece bi örnek verim inanin bana Avrupa dahi olsa Türkiye standartlarindeki hic bi Hastane saglik hizmeti burda yok bende milletimiz biraz nankör ( yanlis yazdiysam affola) saygilar

Seviyesizlik eyfel kulesini geçti Maşallah. Yöneticiler müdahale etse iyi olacak. Kişiler tartışmıyor, ego tatmin ediyor.

Ben de pek inanmadım, az önce de boş oy pusulalarına evet damgası basan sandık görevlisinin videolarını yayınlıyorlardı...

ah Ülkem ah....
akp nın bu kadar oy almasının tek sebebı siyasete dini alet etmesıdir.hırsızmış,yolsuzmuş,rusvetcıymış olsun başı kapalıya mantıgıyla gelinen bu nokta ülkemiz için gelecegımız için ne kadar kaygı verici.
kim ne derse desin Ülkem elden gidiyor...... Atamın kemikleri sızlıyor

Hay ağzınla bin yaşa ya..

hep hizmet hizmet deniliyor... özgürlük, hak, adalet bunları da istiyoruz biz.

ben dinimi de yaşarım müslümanlığımı da kimsenin kullandığı yok . sadece size bazı şeyler fazla geliyor galiba tabii yıllarca sizin duymak istedikleriniz söylendi

Benim duymak istediğim Kılıçdaroğlunun söyledikleri değil onu açıklığa kavuşturalım da istifa etmesine sevndim bile ama benim duymak istediğim tehdit de değil, bir şeyleri dikte etmek de değil, sürekli laçka laçka din, benim başörtlüm vs de değil. hayır nerden onun başörtlüsü oluyor o başörtülü bayanlar bunca yıl bizim aramızda yaşamıyor muydu? biz derken halkı kastediyorum. o zaman halkın bir parçası o kadınlar AKPnin değil...

Arkadaşım Erdoğan'dan önce de vergi alınıyordu, e hani ne yaptılar o vergilerle milletçe ne gördük? Adam denizin altına tünel yaptı be.. Ne kadar nankörsünüz.

Bu da ayrı bişey.
'Arkadaşım', adam bu teknolojiyi ilk defa bulup yapmadı, diğer ülkelerin 50 sene önce yaptığını ancak yaptı, o koltukta oturacaksa tabii ki böyle şeyleri yapacak, lütfetmiyor yani görevini yapıyor farkındaysanız ama değilsiniz sanırım.

sitede kazenin o zaman size göre herşey bi acayıp zaten

evet sanalı bu kadar ciddiye alanları görünce herşey bir acayip geliyor bana
son kez yazdım cevap vermicem bir daha ki alıntılara sizden gelen alıntılara iyi akşamlar....

orda sayıldıktan sonra kağıda yazılıp iletilmiyor sonuçlar.....sabaha kadar bütün görevliler merkeze ilettikten sonra tek tek zarflar ile yazılan sonuçlar kıyaslanıyor...öyle basit sayma işlemi olmaz...o sadece sandık açılma aşamasında yapılan işlem....asıl net hesaplama iletildikten sonra hesaplanıyor...
polis eşliğinde iletiliyor açma işlemi bittikten sonra torba şeklinde....

2001 krizini nasıl unuttunuz ?

28 yaşındayım ben bile iki kriz geçirdim biri ecevitinki diğeri çillerinki..
çocukluğumu kabusa çevirenleri, bütün paramızı kaybetmemize neden olanları, kooperatifin aidatı katlandığı için ayrılmak zorunda kalıp anneciğimin babacığımın üzülmesine neden olanları Allah'a havale ediyorum

Celladına aşık olmuşsa bir millet,
İster ezan ister çan dinlet.
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
Müstehaktır ona her türlü zillet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…