2014 Seçim Sonuçları

bende asıl bu soruyu size sormak istiyorum....gönül rahatlığıyla bu iftiralara inanıyormusunuz???? bir kez olsun ülkenin yüzde doksan civarının bu lideri neden seçtiğini soruyormusunuz kendinize...bazı insanlar gerçeği görmez, bazıları da görmek istemez ....
acaba görmüyormusunuz, yoksa görmek mi istemiyorsunuz???
bu güne kadar türkiye akp nin iktidarı zamanına kadar ne gördü????
benim ve bütün ülkenin gönlü okadar rahat ki....şükürler olsun hamdolsun....rabbim hiçbir zaman yüzümüzü kara çıkarmadı.....

Kemal Kilicdaroglu umarim istifa etmemissindir
Degil sen mezardan Ataturk ciksa artik bu ulkede chp bitmis uzme kendini
Offff offf moralim cok bozuk

insanların düşüncelerine saygı duymak zorundasınız kimseye şerefsizler ahlaksızlar diye hitap edemezsiniz sırf sizinle aynı fikirde olmadıkları için.

Son düzenleme:
ben üzülüyorum aslında o adama
ne bileyim itici bi tipi yok en azından

yerine sarıgül gelmez umarım
kılıçdaroğlu sarıgülden daha iyi bence

Allah korusun inşallah gelmez.
Muharrem İnce gelse daha iyi olur.
Hem yakışır hemde hakkı bana göre.

Arkadaslar, oy pusulalarinin yakildigi videolar gordum
Benden baska izleyen var mi?
Dogrulugu hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Kılıçdaroğlu istifa ettiyse tebrik ederim...Onurlu ve şerefli davranmış..

Darısı haklarında zibilyon tane dava dosyası olan, adı türlü türlü yolsuzluk davalarına bulaşan, halka kin ve düşmanlık aşılayan, devlet terörü yaratıp çoluğun çocuğun ölümüne sebep olup hala o koltuktan kalkamayan diğer siyasi liderlerin başına.

Aynısını sözlüme dedim az önce.
Bölünerek çoğalalım, kendi düşüncemizde bi sürü çocuk yapalım olacağı yok dedim :))
(Ben İzmir' de doğup büyümüş bi Makedonya Türküyüm,sözlüm de Kıbrıslı,bizden ne çıkacağı belli)

Erdoğan'ın zaferi
CHP'de hayal kırıklığı, MHP'de yükseliş; BDP bölgede hedefini tutturdu, HDP girişimi başarısız oldu

kobay fare kime denmişti rica ediyorum gerilerde açın bakın ,
çok çirkin şeyler söylendi şimdi der bunlar der bunlar mı oldu ne ayıp ya
daha çok var gerilerde açın bakın tek tek sonra konuşun ayıptır yaaaa

istifa ettiğini sanmıyorum ya yalan haberdir

konu siyaset olunca bide insanlar o kadar çok dolmuş ki artık herkes içindekileri döker oldu ha bide ceza sistemi de kalkmış ondan galiba bütün olanlar :26::26::26:
valla tek tek hakaretleri kibliyeceğim. başladım bile hatta. . hakaret yasak çünkü...

Bence kimsenin kimseden intikam aldigi yok,
sadece gec de olsa hak yerini buldu.
Zamaninda ezilenler icin bu kadar ses cikardiniz mi? Önce bunu sorun bi vicdaniniza, sonra gelecek nesiller adina tehditlerinizi savurun.

Ister sevisin, ister mini etek giyin, kimse sizlere karismadi, bu saatten sonra da karismazlar, merak etmeyin.
Ama su bi gercekki özgürce dinini yasamak isteyen, basörtü takan insanlar hep asagilandi bizim ülkemizde, örümcek beyinli olarak lanse edilmek istendi, ama naparsiniz iste, gün geldi devran döndü..
Ve asil icinize sindiremediginiz de bu kanimca.

NOT: Basörtü takmiyorum ya da muhafazakar bi ailede yetismedim!

Kemal Kilicdaroglu umarim istifa etmemissindir
Degil sen mezardan Ataturk ciksa artik bu ulkede chp bitmis uzme kendini
Offff offf moralim cok bozuk

bugün bende bunu düşündüm.
ATATÜRK ve Rte karşı karşıya gelse halk yine tercihini Erdoğan'dan yana kullanılır ne yazık ki.
körü körüne bağlılık çünkü bu başka bir şey değil.
sevmeyi aşmış artık, ne kadar bölücü olduğu görülmüyor ne yazık ki.
hala köprü, duble yol, metro deniyor...
halimiz içler acısıdır bana göre de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…