2014 Seçim Sonuçları

ayyy birde denmiyo mu madem istemiyorsunuz,kullanmayın diye.o yapılanları erdoğan cebinden yapmıyor,bizden alınan vergilerle yapıyor.hatta bizleri soyarak alıyor o vergileri.vergi vermekten iflahımız kesildi.yok o vergisi yok bu vergisi:KK20:

Arkadaşlar parmacıklarınızı bu kadar yormaya ne gerek vardı ki? Siz burda 1000 mesaj da yollasanız kazanan belli.. Her 2 kişiden 1i akpli işte.. Siz hala neyden bahsediyorsunuz acep?

Lütfen RTE ile Atatürk'ü kıyaslamayın arkadaşlar. Benim kanıma dokunuyor şahsen...
Sonuçta ben her gün "Varlığım Türk varlığına armağan olsun!" diyen bir nesildenim; çalanı çırpanı, tacizcileri, tecavüzcüleri, yolsuzluk yapanları aklayan bir nesilden değil.

Baş örtüsü geldi, dinimizi özgürce yaşıyoruz diyenlere de soruyorum: Türkiyenin çocuk .....sunda derece yaptığını, çocuk taciz ve tecavüzlerinin arttığını, gayrı meşru ilişkilerin arttığını da biliyorsunuz değil mi? Buysa eğer dini yaşamak yaşamasak daha iyiydi sanki.

Yani iyi güzel baş örtüsü geldi, din iman siyasete karıştı, duygular sömürüldü falan da bir yandan da ülkemde olan kötü şeyleri de görün ya. Yol yaptı ne güzel ama şuna da çözüm bulamadı, şunu da yapamadı diyin ya. Nedir bu koşulsuz şartsız bağlılık anlamam...

off yine Atatürk ü sığınma politikası bırakın artık bu edebiyatları. Atatürk ün değerlerini çok iyi biliyoruz ve yaşatıyoruz sizin gibi kullanmıyoruzda iş üretin lütfen laf değil sözde Atatükçüler

Peki biz Atatürkü kullanıyorsak AKP neyi kullanıyor? :KK31:
O zaman AKPnin de sözde müslüman olduğunu söyleyebilir miyiz
Dinimizi "makaraya" alanlar olduklarını :KK45:

Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti
Gazeteci Sevilay Yükselir, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa ettiğini, partililerin kararını geri alması için ikna çalışmalarının sürdürdüğünü anlattı.
Cemaat, hükümete operayonunun ardından CHP ile yakınlaştı. CHP, Cemaat'le birlikte ilk sınavına yerel seçimlerde girdi. Son 12 yılda 8 kere sandığa giden fakat 8'inde de başarısız olan CHP, 2014 yerel seçimlerinde de farklı bir çıkış gerçekleştiremedi.

İSTİFA ETTİ
AK Parti'nin genel seçime dönüşen bu yarışı kazandığını ilan etmesinin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisini bırakma kararı aldı.

PARTİLİLER İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR
Bazı CHP'liler Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu kararından döndürmek için özel çaba harcıyor.
http://www.ensonhaber.com/kemal-kilicdaroglu-istifa-etti-2014-03-31.html

A aa hırsızlar,Atatürk düşmanları bile oturuyolar o koltukta! Yanlar,yandaşlar vs vs vs..:KK47:
Sinirlenmemek elde değil...

ayyy birde denmiyo mu madem istemiyorsunuz,kullanmayın diye.o yapılanları erdoğan cebinden yapmıyor,bizden alınan vergilerle yapıyor.hatta bizleri soyarak alıyor o vergileri.vergi vermekten iflahımız kesildi.yok o vergisi yok bu vergisi:KK20:

Arkadaşım Erdoğan'dan önce de vergi alınıyordu, e hani ne yaptılar o vergilerle milletçe ne gördük? Adam denizin altına tünel yaptı be.. Ne kadar nankörsünüz.

Sürekli bunu söylüyorsunuz da o olaylar olduğunda ben 10 yaşında falandım : )
Başörtü ile özgürce yaşanmasını her zaman savundum.
Ben atatürk rozetiyle o okula giriyorsam, benim başörtülü kardeşim de girecek dedim.
Ama kızlı erkekli evde oturmamıza bile karışılıyor artık, sanırım hiç haber takip etmiyorsunuz?
HER ŞEYE karışılıyor hem de : )
Ben akplilerle tartışmıyorum ya, algı kapıları tamamen kapalı. Bu konuya yazdığım son mesajdır.
Umutsuz bir son cümle kurayım: lütfen biraz gözlerinizi açın. belki doğrudur hırsızlıkları he? hiç düşündünüz mü?
Neyse, iyi geceler

Haberleri cok iyi takip ediyorum,
degistirilen bazi yasalara / kurallara katilmakla birlikte, katilmadigim noktalarda mevcut aralarinda.
Kör kör herseye he deyip gecmiyoruz, algimiz acik cok sükür...
Ama terazinin bi tarafi mutlaka agir basar, bana göre de agir taraf basan bellidir.

Hirsizliklar diyorsunuz de, o bakmak istediginiz pencereyle alakali birsey.
Ben; iftiralara prim vermeyen taraftanim.

Iyi geceler size de, iyi uykular :)

yakıldığını bilmem ama bi yerde oy pusulalarını seçmene verirken üstünde kadın hazır olarak akp ye evet yazılı oy pusulası denk gelmiş.tutanak tutulmuş resmi bile vardı.

Allahımm Allahımmm..
Ben oyların sayılmasını izledim
Bana çok da güvenli gelmedi acıkcası
Her yer ana baba günüydü
Sayılar birbirini tutmadı bir türlü :KK50:

Mesela benim oldugum yerde MHP o an icin 83 tü, adam bi kontrol edelim dedi 63 dedi
Kimse itiraz etmedi :KK53: ben de takip ediyordum defter tutuyordum
Oradaki herkes akp liydi kimse itiraz etmedi, defter tutuyordu digerleri de benim gibi
Ben bagirdim 63 degil 83 dedim
Tekrar sayildi 83 cikti

Bir tek ben itiraz ettim

Gercektek kafalari yiyecegim

Zarflar pusulalar yerlerde geziyordu

Hayra yapıyormus tabii
Bizden para cikmiyo
Fakirden, yetimden hic cikmiyo:KK14:

ya pardonda adam cebındenmı veıryor o yolların metroların parasını vergı aıyor sankı adam metro inşatında çalıştı kendı kazdı

evet vergiler vs ile yapılıyor bu hizmetler.... cebinden ödeyecek değil zaten...
lakin sorarım size, AKP den önce de vergiler alınıyordu...nereye gitti o vergiler....hani hizmetler hani yapılan icraatlar...?
cebinden mi ödüyor sanki diye savunduğunuz fikrin bizden önceki örnekleri????

İzmirde chp aldi uzulmedin insallah

Neden üzülmeyeceğim ? ne gördük bu vakte kaadar ?

Ne va ne değişti ne yükseldik 1 adım yol kat ettmi izmir acaba ?

Üzülmedim sadece atatürkü çok kullanıyorlar . Yararlı olanı seçmekten se ben izmirim her nolursa chp veririm mantığına acıyorum.

Peki biz Atatürkü kullanıyorsak AKP neyi kullanıyor? :KK31:
O zaman AKPnin de sözde müslüman olduğunu söyleyebilir miyiz
Dinimizi "makaraya" alanlar olduklarını :KK45:

ben dinimi de yaşarım müslümanlığımı da kimsenin kullandığı yok . sadece size bazı şeyler fazla geliyor galiba tabii yıllarca sizin duymak istedikleriniz söylendi

X