2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Allah kolaylik versin vallahi ben biriyle zor basediyorum. Oglumun aynidindan bir tane dahamj dusenemiyirum.arada ikiz anneleri geliyordu aklima ama cok yogunlardir giremiyorlardir diye dusunuyordum dogru dusunuyormusum.ikiz annesi olmak cok ozel bir durum sende bunun keyfini sur.

Aldigim oto koltugu kizlar. Nette 500tl filan yaziyr. Ben magazadan 350tlye aldim.

Kanz Kaiser Oto Koltuğu 9-25 Kg

* Grup 1-2 (9-25 kg arası kullanıma uygun)
* Darbe emici yan tamponlarla desteklenmiş gövde ile yandan
* Gelen darbelere karşı geliştirilmiş koruma
* Extra omuz ve boyun koruma bölümü
* 5 pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı sayesinde, oturma ve
* Uyku pozisyonlarında konumlanabilme imkânı
* 5 noktalı emniyet kemer sistemi
* Bebeğinizin baş kısmına özel, iç yan destek tamponları
* Otomobile kolay monte edebilme
* Bebeğinizin güvenliği için tüm koltuğu kaplayan ekstra
* Dolgulu köpük
* Terlemeyi minimum seviyeye düşürmeyi sağlayan özel kumaş
* Otomobile kolay monte edebilme

derin58 canim fitil ver ve uzerini cikar hicbirseyi kalmasin bizimde cuma asimiz vardi cumartesi sabahtan pazar sabaha kadar atesimiz oldu gecti sukur panik yapma surekli takip et ve 38 gecirmemeye calis

selam anneler, benım yaramazdan epeydir gıremıyorum umarım herkes ıyıdır, 10 gun sonra 6 ayı doldurucaz cok sukur anne sutu devam edıyoruz ama bır bılsenız ne zorluklarla bu güne geldık emme problemımız hıc bıtmedı hala var sız hıc ıkı dk emen bebek grdunuzmu :) sadece ıkı dk emıp bırakıyor sık sık vermeye çalışıyorum ama tabı butun gunum sırf emzırma cabalarıyla gecıyor desem yerıdır neyse kı cok sukur halımıze dıyelım.. bu arada hep kucakta hıc yatmak ıstemıyor nereye koyacağımı sasırıyorum hıc bı yerde durmuyor kucakta hep gezıncek başka turlu susmuyor.. benım sorum su ; ben ılk aylarda sut daha yoğum geliyor dıye gecelerı sutumu sağıp buzluğa attım sımdı uc ay dolmak uzere olanları çıkarıp vereyim dıyorum bıberonla ama bu sutlerı nasıl cozdurucem çözdürdükten sonra ne kadar zamanda tüketmek gereklı bır poşetı ıkı htta uc seferde bıtıreılır erıyen sutu buzdolabında bekletebılır mıyım yada kac saat durabılır erıdıkten sonra bıraz hassas bır konu bılgısı olanlar ve buzluğa stok yapanlar yardım edebılırmı

derin58 canim fitil ver ve uzerini cikar hicbirseyi kalmasin bizimde cuma asimiz vardi cumartesi sabahtan pazar sabaha kadar atesimiz oldu gecti sukur panik yapma surekli takip et ve 38 gecirmemeye calis
Calpol şurup verdm üstünü fln çıkrdm çok şükür düştü canım. İlk kez böyle ateşi çıkıyo panik yptm brz

Kızlar selamlar
Benim bebişimde bir hafta sonra altı aylık olacak inşallah. Sizlere sormak istediğim ikea nın mama sandalyesini kullananlar varmı yorumlar nelerdir. Mama sandalyesi almak istiyoruz bütçe kısıtlı bu sebeple ikea antilobu düşündük yorumlarınız bekliyorum bu sandalye ile ilgili

Kızlar geçen hafta yaptırdım bn de aşılarını. Ax ağladı. 3.de birazcık ağladı sustu. Abisi de dayanıklıydı. Kilo 7900 boy 70.
Benimki de hep ilgi istiyor. Yalnız bırakamıyorum hiç. O küçük ağızdan o koca ses nasıl çıkıyor bilmiyorum. Abisi deseniz o da çok zorluyor beni. Hiç susmuyor bütün gün anne annne anne... İnat bi de. Yetemiyorum ikisine. Annem 10 gündür burda ama o da yoruldu. İyi değilim. Gecekeri uykum kaçar oldu.uyuyamıyorum. Üç saat sonra abimiz kalkacak

Oyy Allah yardimcin olsun cnm. Guc kuvvet saglik versin.

Benim kuzen kullanmis. Cok memnun kalmis. Ama tam oturabiliyorsa bebek, o zaman kullanimi rahat diyr.

Geceyi uykusuz gçirdm ateşi çıkr dye başını bkldm biara 38bçk oldu ama şuan iyi çok şükr normle döndk.. buarada senınde allah yardmcn olsn cnm biz bi tanyle baş edemıyorz
Oh cok sukur.
Benim de birtane cnm bebegim karistirdin uykusuzluktan... ama baya baya hareketli..emekleme derdin de. Bir yandan da konusmaya calisiyr. Tek basima baya yoruluyrm. Ama sukur.

Oh cok sukur.
Benim de birtane cnm bebegim karistirdin uykusuzluktan... ama baya baya hareketli..emekleme derdin de. Bir yandan da konusmaya calisiyr. Tek basima baya yoruluyrm. Ama sukur.
Evet karıştırmşm kusura bkma canım ya uykuszlk başıma vurdu artk

Ohh maşallah miniğimize Allah yardımcın olsun çok zor iki çocukla ben başka doğurmıycam sanırım gözüm çok korktu oğluşumdan sonra
aşısı olan bebişlerimize geçmiş olsun kıyamam onlara ben ben de cuma günü yaptırıcam Allahın izniyle 2 gün şirketten izin alırsam çok iyi olur ama vermezler izin asla

Cok sevindim iyi oldugunuza :)
Allah yardimcin olsun..
insallah buyuyuncede onlar senin islerini kolaylastirir,gezmek cok cok keyifli olur :)
optuk minicik ellerden,gamzelerden :)

Allah kolaylik versin canim..
Ne desem bilemedim
insallah biraz nefes alir rahatlarsin,en azindan uyuyup dinlenmeye calis az da olsa..Vucudun iyice direncini kaybetmesin..
vitamin vs kullananlar var belki isine yarar

Bugun havs mis gibi...
Baktim hep yorgunum, hep bayilacak gibiyim zaten..hayat boyle devam etmez dedim. Aldim oglumu, ciktik disari. Alisveris yerine gittik, ogluma bisiler aldim. Ihtiyaci vardi kuzumun, masallahi oldugu icin evdeki yeni gelen hediye kiyafetler vs olmuyr. Sonra da geri eve. 1.5saat gezmisiz. Yuruyerek gidip geldik. Hala yorgunum ama havam degisti en azindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…