2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
6. Ay en agir olaniymis oyle dedi ebemiz.allah yardimcimiz olsun valla.gercekten annelik zor zanaatmis :)
Ayy hmde ne zormuş vllahi.. evt bu aşılar ağrmş ağrı ateş yapabılıyomş ya herşydn önce yapılan aşılr yakıcı kızım okdr ağldki bn fenalştm

geçmiş olsun miniklere 6. ay aşısı en zor olanıymış bende öyle duydum hatta biri yazmıştı bebeğine ağır gelmiş aşılar bağırsak düğümlenmesi olmuş yaptırmasak olmaz mı acaba ?
Rabbim evlatlarımızı korusun...

Bizimde 6 ay bitti yarin asilarimiz var..
Hem zor hem cok keyifli anne olmak..
Abim uyumadi deyince guldu de buyuyunce sabah uyandirdigimda kalkmayinca yanina yatip onun gb yapacam dedim,alemsin diyor

Artik bebisler birbirinden ayrilmaya basladi,sevdikleri sevmedikleri yedikleri yemedikleri degisiyor

ilk kez duyuyorum öyle bişy canım yaa. Bu aşıları yaptrmk zorundaymşz ilerde eğer bu aşıları yaptrmdk dye çock hasta olursa anne babaya hapis cezası verılebılıyomş bugn bu yaxıyı sağlk ocğndaki kapıya yapştrmşlrdı orda okudum.yazıyıda hürriyt gazetesi yaymlamş

atlatırız hayırlısıyla ya çok araştırmak bu yüzden iyi değil fazla araştırmıycan götürücen sağlık ocağına aşısını olucak saatte bir ateşi var mı diye bakacaksın o kadar. ama yok dindiklemeden rahat durulmuyor sonra ye böyle tırnaklarını

Cnm ben bu durumu birden fazla dr ve hemsireye danistim. Hatta farkli gunlerde yapsak dedim.
Ayri ayri yapamayiz dediler. Ayrica oyle bir soruna neden olmaz dediler.

Slm kızlar biz 6 buçuk aylık olduk hastalıkti asiydi uykusuzluktu bugüne geldik cok sukur..herkes iyidir ins benim kızlar iyi cok sukur grip oldular hafifçe..cok sukur 6 ay anne sutuyle devam ettik simdi kahvaltı cirba ve meyve tattirmaye başladık annelik zor demeyin valla alınırım tek bebisinizle hayatınızı yasayın alın cikin dışarı ben cok kısıtlandım dogal olarak esimle yada annemle çıkabiliyorum sadece geceler deseniz git gide kötüye gidiyo ins düzelir..hepinizi opuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…