2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Fotolari rahatlikla acip goruntuleyebiliyor musunuz? Bir arkadas acilmiyr demis de.
Daha oncede bir doktor yogurtu en son verin demisti senin listede de dikkat ettim ilk meyve sonra sebze en son yogurt veriyor. Ben hep yogurtla badlatiriz diye dusunmustum ama bu kararimi gozden gecireyim bari.listedeki bilgiler cok iyi tesekkurler.

ya ben hazır mama veya muhallebi vermek istemiyorum
kendim yapabileceğim ve uykudan önce verebileceğim bir muhallebi arıyorum

ya ben hazır mama veya muhallebi vermek istemiyorum
kendim yapabileceğim ve uykudan önce verebileceğim bir muhallebi arıyorum
Ben Hipp'in yulaflı kaşık mamasını 1 kere verdim kabız oldu kaç gün boyunca huzursuzlandı, pirinç unuyla yaptım yine kabız oldu, irmikle yaptığım biraz iyi geliyor 2 yemek kaşığı ince irmiği az miktarda suyla kaynatıyorum ılıyınca bazen 50 ml anne sütü ekliyorum içine elma püresi ve 1 çay kaşığı pekmez döküp yediriyorum

Allah sabır versin...çocuklar olunca insan 2 katı korkuyor....inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer...Allah ım hepimiizin evlatlarını ailesini korusun....

Ayne canım Allah yardımcın olsun. Napıyoesunuz nasıl yaşıyorsunuz. Allah tez zamanda ülkeöizle uğraşanların işini bitirsin.

İnanamıyorum kaseker nerlerdesin? Geçen gün aklımdaydın...O kadar mı yaramaz kuzucuk, hiç yoksun artık?

Çok yaramaz teyzesi sürekli kucakta sürekli bi ıkınma hali hep emmek istemiyor yapışık ikiz gibiyiz :)

Ben ev işlerini ve kendimi sallamış durumdayım canım ona bakabilsem yeter durumundayım

Allah yardimcin olsun canim..cok ozlettiinn :)
Bebisede zordur sana da

Sağol canım bende çok özledim inanın önceleri çok zor geliyordu ama alıştı bünye artık :)

canım ya bende nerelerde diye düşünmüştüm doktorunla görüştünmü bu konuyu neden bu kadar huysuz acaba bir derdi olmasın.

Gaz canım sıkıntımız hala gazlı maalesef Gazı çıkartırken bile ağlıyo

Canım benim kızımında gazı oldugu dönemde çok huysuzdu
Gazdan yapıyordur belki
Doktora götürmeyi denesen

Evet gaz zaten götürdüm doktora kullanabileceğimiz herşeyi kullandık ama ilaç kullandıkça daha çok ıkınıyor

Tesekkur ederim canim.artik eskisi kadar giremiyorum cok ozledim sizleri.diz agrilarim gecmdi canim.dinlenince iyiyim simdi cok fena grip oldum.

Canim sute bu aralar kafayi cok taktim.benim oglum ilk gelen hizli sutu icip birakiyo asla cekmek icin yormuyo kendini.gogusler hicdolu degil.valla kafayi yedim ne icerecem yedirecem diye.bitane mamami alsam acaba gunde bikere versem.canim gunde kac kere emziriyorsun.bide kilo verdinmi.altinci ayda birden odemler iner diyolardi.bende 79 dan 74e dustum.

Benimki de öyle işte, ciddiye almadım simdi Sütüm azaldı. Sağma imkanın varsa o emdikten sonra sağıp kaşıkla ver, yoksa iyice azalır sütün malesef. Ben hipp in iyi geceler tahıl bazlı ek gıdasını aldım

Kizlar selam topic cok sessiz ben dahil herkes yogun galiba..kizim iyice huysuzlasti hic uyumuyo hep kucak.istiyo inanin wc ye bile.gidemiyorum poff bitmis.durummdayim..sozde kaynanaya yakiniz bisye faydasi yok illa yalvaracam gelll diyee sinir.oluyorum..buatada chicco liteway baston bebek arabasi kullanan varmi? Nasilki acaba almayi planliyorum ama kullananlarin fikri onemlo bnm icin..kisinkullanilmasi uygun olurmu bizim cag bebejleri.icin uygunmu vsvs bana bi.yatdimci olrmusunuz

Canim ben yurutec aldim suanda kargoda yerde oturamiyor ama surekli ayakta dimdik durmak istiyor bende cozumu yurutecte buldum insallah ise yarar yoksa uyanikken surekli gezmek istiyor

Benim kizim 6 ayi bitirdi suan 6900 gr cok dusukya aslinda ek gidayida guzel yiyor ama bir turlu kilo almiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…