2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Çok yaramaz teyzesi sürekli kucakta sürekli bi ıkınma hali hep emmek istemiyor yapışık ikiz gibiyiz :)

Ben ev işlerini ve kendimi sallamış durumdayım canım ona bakabilsem yeter durumundayım :KK43:

Sağol canım bende çok özledim inanın önceleri çok zor geliyordu ama alıştı bünye artık :)

Gaz canım sıkıntımız hala gazlı maalesef :KK43: Gazı çıkartırken bile ağlıyo

Evet gaz zaten götürdüm doktora kullanabileceğimiz herşeyi kullandık ama ilaç kullandıkça daha çok ıkınıyor :KK43:

Canim sute bu aralar kafayi cok taktim.benim oglum ilk gelen hizli sutu icip birakiyo asla cekmek icin yormuyo kendini.gogusler hicdolu degil.valla kafayi yedim ne icerecem yedirecem diye.bitane mamami alsam acaba gunde bikere versem.canim gunde kac kere emziriyorsun.bide kilo verdinmi.altinci ayda birden odemler iner diyolardi.bende 79 dan 74e dustum.
Artık ek gıda dönemi başladı canım, mama vereceğine meyve, sebze püresi, muhallebilere başlasan daha iyi olmaz mı?

Canim sute bu aralar kafayi cok taktim.benim oglum ilk gelen hizli sutu icip birakiyo asla cekmek icin yormuyo kendini.gogusler hicdolu degil.valla kafayi yedim ne icerecem yedirecem diye.bitane mamami alsam acaba gunde bikere versem.canim gunde kac kere emziriyorsun.bide kilo verdinmi.altinci ayda birden odemler iner diyolardi.bende 79 dan 74e dustum.
Ben henüz kilo vermedim de, tartılmıyorum gerçi ama belli biliyorum vermediğimi...
Üstelik hala regl de olmadım...

Tesekkur ederim canim.artik eskisi kadar giremiyorum cok ozledim sizleri.diz agrilarim gecmdi canim.dinlenince iyiyim simdi cok fena grip oldum.

YA bu grip kotu oluyor. Ben de cuma aksami tutuldum pzar ssabahiazcik kendime geldim. Isin kotusu kizimin bogazi iltihaplanmis oglumda da oksuruk basladi ilerlerse bronsit tehlikemiz var :KK43: Ev revire döndü valla. Cocuklar iyi olsun da ben hastaliga raziyim.
Sana da cok gecmis olsun canim. Lilacsofie'ye katiliyorum. Ek gida zamanlari geldi sayilir. Muhallebi pure yogurt versen daha rahat eder belki. Insallah gecici bir donemdir.

Kizlar selam topic cok sessiz ben dahil herkes yogun galiba..kizim iyice huysuzlasti hic uyumuyo hep kucak.istiyo inanin wc ye bile.gidemiyorum poff bitmis.durummdayim..sozde kaynanaya yakiniz bisye faydasi yok illa yalvaracam gelll diyee sinir.oluyorum..buatada chicco liteway baston bebek arabasi kullanan varmi? Nasilki acaba almayi planliyorum ama kullananlarin fikri onemlo bnm icin..kisinkullanilmasi uygun olurmu bizim cag bebejleri.icin uygunmu vsvs bana bi.yatdimci olrmusunuz

Biraz aglamasina musaade mi etsen acaba. Yani alismasi lazim bazen yalniz kalip oynamaya. Tuvalet ihtiyacin giderebil en azindan :) tabi birden birakip gitme ama. Az az alistirsan. Once ayni odada uzak durun. Yere ya da koltugun bi ucuna koy ama seni gorsun. Yavas yavas bikac gun sonra odadan cikip arada kendini goster. Anlat iste sunu yapip gelecegim falan diye. Yani boyle yazmasi kolay tabi ne kadar etkili olur bilmiyorum.
Bastona gelincee ablam aldi kullaniyor gayet memnun. Ama onun kiz on aylik. Birkac ay sonra belki daha rahat olur.

Kizlar selam topic cok sessiz ben dahil herkes yogun galiba..kizim iyice huysuzlasti hic uyumuyo hep kucak.istiyo inanin wc ye bile.gidemiyorum poff bitmis.durummdayim..sozde kaynanaya yakiniz bisye faydasi yok illa yalvaracam gelll diyee sinir.oluyorum..buatada chicco liteway baston bebek arabasi kullanan varmi? Nasilki acaba almayi planliyorum ama kullananlarin fikri onemlo bnm icin..kisinkullanilmasi uygun olurmu bizim cag bebejleri.icin uygunmu vsvs bana bi.yatdimci olrmusunuz

ben en iyi baston maclaren dye biliyorum ama onunda fiyattı uçuk

arkadaşım benim de sütüm azalmıştı. dün gece oturup yarım ekmeğe kaymak bal sürdüm arkasından da yarım lt su içtim. gece 2de göğsümün şişliğine uyandım. acayip süt birikti.koca biberon sağdım ve defalarca emzirdima ama hala şiş ve çok ağrıyo

Ben henüz kilo vermedim de, tartılmıyorum gerçi ama belli biliyorum vermediğimi...
Üstelik hala regl de olmadım...

Merhaba arkadaslar aynen tahmin edildigi gibi ve herkesin oldugu gibi wc gitmeyicunutmus waziyette yataga yatip tekrardan kalkiorum.....kiz tamamen huy degistir melek yawrum gitti cadi bir kiz geldi yerine ...emmior yemior uyumuor kafayi yicem cok az kaldi . 6. Ay kontorulumuz 68 cm boy 7800kg 44 bas cewresi kahwaltilara basla dedi corbalar muhallebiler dewam kan ilacini kullanmiorum paraben yazdigi icin rwngi bembeyaz aksatiomusun kan ilacini dedibiraz dedim simdi baslicam malesef....

Kardesim yerlesti alisma surecinde wattan da ciktim onun yuzunden uyuz oluyorum ..

Diyete baslayanlar warmi paylasirsaniz ii olur bende baslamak istiorum

Merhaba arkadaslar aynen tahmin edildigi gibi ve herkesin oldugu gibi wc gitmeyicunutmus waziyette yataga yatip tekrardan kalkiorum.....kiz tamamen huy degistir melek yawrum gitti cadi bir kiz geldi yerine ...emmior yemior uyumuor kafayi yicem cok az kaldi . 6. Ay kontorulumuz 68 cm boy 7800kg 44 bas cewresi kahwaltilara basla dedi corbalar muhallebiler dewam kan ilacini kullanmiorum paraben yazdigi icin rwngi bembeyaz aksatiomusun kan ilacini dedibiraz dedim simdi baslicam malesef....

Kardesim yerlesti alisma surecinde wattan da ciktim onun yuzunden uyuz oluyorum ..

Diyete baslayanlar warmi paylasirsaniz ii olur bende baslamak istiorum
Canim bizim doktorumuz once kan degetlerine bakti iyi cikinca kullanman gereksiz dedi kan ilacini zaten saglik ocagindaki hemsirede aynisini dedi.parmaginin ucundan igneyle delip bir damlakan aldilar hemen sonuc cikti. Istersen sende baktir. Benim oglumda tombik olmasina ragmen bembeyaz ama kani 9 ila 12 arasi olmaliymis 11.7 cikti cok iyi yani.

günaydın kızlarrr.benim sütler hepten bitti ne yaptysam artmıyor sanırım kesilecek iyice.Büyük oğlum sekiz ay emebilmişti bir gece önce 120 cc tek göğüsten sağarken bir gün sonra 20 cc zor çıkmıştı ve bir daha hiç artmamıştı.galiba buda öyle oluyor.içim biraz buruk o yüzden sanki bir anda büyüdü bebeğim artık meme emmeyecek ya.zaten memeden süt az geldiği için ağzına bile sürmüyor istemiyor itiyor eliyle.mucize bir süt artırma yöntemi yoksa bizimde anne sütü devrimiz kapandı yani.
uzun zamandır bakamadım buraya.işlerim çok ama çok yoğun akşam zaten ev tımarhane gibi.zaman su gibi akıp gidiyor.

YA bu grip kotu oluyor. Ben de cuma aksami tutuldum pzar ssabahiazcik kendime geldim. Isin kotusu kizimin bogazi iltihaplanmis oglumda da oksuruk basladi ilerlerse bronsit tehlikemiz var :KK43: Ev revire döndü valla. Cocuklar iyi olsun da ben hastaliga raziyim.
Sana da cok gecmis olsun canim. Lilacsofie'ye katiliyorum. Ek gida zamanlari geldi sayilir. Muhallebi pure yogurt versen daha rahat eder belki. Insallah gecici bir donemdir.
Gecmis olsun cnm.

Arkadaşlar oğlumun öksürüğü basladi bide hiriltisi bar ne yapmaliyim

Gecmis olsun.

günaydın kızlarrr.benim sütler hepten bitti ne yaptysam artmıyor sanırım kesilecek iyice.Büyük oğlum sekiz ay emebilmişti bir gece önce 120 cc tek göğüsten sağarken bir gün sonra 20 cc zor çıkmıştı ve bir daha hiç artmamıştı.galiba buda öyle oluyor.içim biraz buruk o yüzden sanki bir anda büyüdü bebeğim artık meme emmeyecek ya.zaten memeden süt az geldiği için ağzına bile sürmüyor istemiyor itiyor eliyle.mucize bir süt artırma yöntemi yoksa bizimde anne sütü devrimiz kapandı yani.
uzun zamandır bakamadım buraya.işlerim çok ama çok yoğun akşam zaten ev tımarhane gibi.zaman su gibi akıp gidiyor.

Gecenler de canim istedi diye incir almistik guzelim. Onu yedim aksam ve gece inanilmaz sut dolmustu. Sonra yine denedim. Ne zaman incir yesem ciddi anlamda artiyr sutum cnm. Sen de bir denesen mi? Belki işe yarar.

Günaydın hatunlar Yusuf Eymen hala iyleşemedi peditus veriyoruz 1 haftadır, vitamin eksikliği için de ilaç vermişti onu vermedim d vitaminiyle verilemez diyor ve devit3 veriyoruz, demir eksikliği için verilen ilacını da kullanıyoruz 1 yıl alması gerekiyormuş :KK43: nasıl iyleşicek napıcam bilmiyorum hangi ilacı vereyim hepsini versem sıkıntı olur mu off napacağımı şaşırdım :KK43: çok üzülüyorum oğluma kan değeri normal olur inşallah

X