2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Biz az önce operasyon yaptik. Kulak çubuğuna zeytinyagini sürüp totosunu uyardim. Vee mutlu sooonnn:KK48:

Yavrum bi bezi doldurdu. Benim üstüm başıma da Allah ne verdiyse küçük büyük hepsinden foşurdatti:KK45:

Amaann yeter ki yapsin da bütün ev pis kaka olsun hic sorun degil:p

Darisi basiniza canim. Siz de fitile gerek kalmadan yaparsiniz insaallah:KK66:
Hadi gozunuz aydin. Insallah bizde bugun yapabiliriz :)

kızlar merhaba ben artık eskısı kadar sık gıremıyorum okul basladı. bu ara oglum hıc emmıyor ve sagdıgım sutu hıc ıcmıyor nasıl ac ac gezıyor anlamıyorum..herkes normal dıyor bu ayda olurmus..dıkkatı hep baska yerde memeye yogunlasamıyor. benım ıkıncı hamılelık belırtılerı az az basladı sanırım cok uykum gelıyor oglan uyusada ben de uyusam dıye oglusuma yalvarıyorum.. Aman kanama olmasında ne olursa olsun...ev almıs basını gıdıyor tey tey eskı ben olsam bu dagınıklıga kafayı yerdım sımdı herkese ben cocuklu ve de hamıle bır kadınım dıye bu halı normalmıs gıbı yutturmaya calısıyorum aman hıcbırsey onemlı degıl herseyın bası saglıkmıs

kızlar merhaba ben artık eskısı kadar sık gıremıyorum okul basladı. bu ara oglum hıc emmıyor ve sagdıgım sutu hıc ıcmıyor nasıl ac ac gezıyor anlamıyorum..herkes normal dıyor bu ayda olurmus..dıkkatı hep baska yerde memeye yogunlasamıyor. benım ıkıncı hamılelık belırtılerı az az basladı sanırım cok uykum gelıyor oglan uyusada ben de uyusam dıye oglusuma yalvarıyorum.. Aman kanama olmasında ne olursa olsun...ev almıs basını gıdıyor tey tey eskı ben olsam bu dagınıklıga kafayı yerdım sımdı herkese ben cocuklu ve de hamıle bır kadınım dıye bu halı normalmıs gıbı yutturmaya calısıyorum aman hıcbırsey onemlı degıl herseyın bası saglıkmıs
Yaa canım ben seni tebrik edemedim, gözünüz aydın biz Tüpoş anneler için bir umut oldun sen de. Allahım evlatlarını sana bağışlasın, sizleri hiç ayırmasın :)

Masallah sana canim cok olumlu dusunuyorsun insallah oglunda karnindaki bebiste sikintisiz buyurler evet emme sorunu hepimizde var ama neyseki ek gida zamanimiz geldi cok uzme kendini Allahim hepimizin evlatlarini esirgesin

C
Yaz icin yada bahar icin uyku tulumu varmi. Ben almisim birtane ama bildigin kara kis icin.
c&a dan aldim ucuk mavi ama daha kalinlari cikti galiba penye icleri fena degiller ama tam yazlikdi benim aldigim 1-2 kat kumas. Cok rahat ettim 2. Aydan itibaren. Kipanin f&f diye bir tekstil markasi var tum urunleri kaliteli hele indirim yakalarsan cok uygun ordan da bakabilirsin. İkea dakiler de ucuz ve guzel.

Hamilelik dolayı sütün tadı değişmiştir, oğlun o yüzden de istemiyor olabilir doktoruna tanış canım.. Ben öyle biliyorum bi de hamileyken emzirilmex derler karnındaki bebeği etkiliyormuş ama ne kadar doğru bilmiyorum büyüklerin lafı bunlar. Sen bu emzirme durumunu doktoruna tanış derim ,
Valla sendeki heyecanı görünce benimde 2.yi yapasım geldi :KK66: maşallah sana ve bebişlerine.. Allahım korusun sizi

Uyku tulumlarina bakayim cnm.
Ben 2 yasina kadar kendi yatagina gecirmeyi planlamiyrm cnm. Hem pedagoglarin yazdiklarina hem de icgudulerime gore ayrilmak bana dogru gelmiyr. Oglumda bensiz uyumuyr zaten hastaneden geldigimizden beri. 10 dakika olsun ayri uyumuyr benden.

Üçünüz yatağa nasıl sığıyorsunuz merak ettim :KK57:
2 yaşından sonra da biraz zor geçer annesi ugrastirir seni :KK48:

Üçünüz yatağa nasıl sığıyorsunuz merak ettim :KK57:
2 yaşından sonra da biraz zor geçer annesi ugrastirir seni :KK48:
Yatagi duvara dayadik.
Duvar kismina emzirme yastigini koydum..o tarafta bebek yatiyr.
Ben sol tarafta boylu boyunca yatiyrm.
Esim de ayak ucumuzda capdaz yatiyr :KK66:
Simdilk sigiyrz. Biraz boyu uzayinca bakalim ne yapacagiz.

Cuteheart alinti yapmayi unutmusuuuumm:KK48:

Aman canim yastiga dikkat..
Allah muhafaza uyurken yüzüne falan ddüşer. Ben kizimin başucunda yastik olunca hemen aliyorum paronayak olmaya basladim sanirim son zamanlarda. O yastik yüzüne düşüp cocugun nefes almasini engelleyecek gibi saçma sapan gereksiz düşünceler geliyor aklima. Gerçi düşse bile nefes almasini engelleyecek kadar agir bisey değildir seninki de ama yine de aman dikkat..

Durup dururken öyle kötü saçma sapan şeyler gelir oldu aklima ya. Uyurken gidip gidip kontrol ediyorum ooff :KK42:
Evlat candan daha öte oluyomus gerçekten..

Rabbim onlarla sınamasın bizi..

C

c&a dan aldim ucuk mavi ama daha kalinlari cikti galiba penye icleri fena degiller ama tam yazlikdi benim aldigim 1-2 kat kumas. Cok rahat ettim 2. Aydan itibaren. Kipanin f&f diye bir tekstil markasi var tum urunleri kaliteli hele indirim yakalarsan cok uygun ordan da bakabilirsin. İkea dakiler de ucuz ve guzel.
Tesekkur ederim canim hemen bakiyorum

Ahh kiyamam canim yaa:KK70:
Bi bütün elmayi ver eline annesi ya cocuk isira isira yemek istiyo belli ki :KK70::KK48:
Canim vermek istiyorum ama babamiz zebellah gibi basimizda. Elma verdigimi duyunca kizdi biraz. Sanirsin elma degil zehir vermisim.Ek gidya gecmemizi istemiyor. Anne sutu diyo baska bisey demiyo adam.

Ahh kiyamam canim yaa:KK70:
Bi bütün elmayi ver eline annesi ya cocuk isira isira yemek istiyo belli ki :KK70::KK48:
Canim vermek istiyorum ama babamiz zebellah gibi basimizda. Elma verdigimi duyunca kizdi biraz. Sanirsin elma degil zehir vermisim.Ek gidya gecmemizi istemiyor. Anne sutu diyo baska bisey demiyo adam.

selam kizlar benimde kizim 29 mayis dogum lu ikinci cocugum ilki erkek 2,5 yasinda kizimin bugunlerde gaz sancisi basladi sonrada n olan varmi sizdede

selam kizlar bende mayis annesiyim kizim var 29 mayis 2014 dogumlu bu aralar gazi cogalsi sanki buyudukce olurmu oglum var 2.5 yasinda masallah doğdu ve gaziyla geldi kiz sonradan gazlandi gibi sizinde oldumu??

X