2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Acayip tirstim cocuklarin ek gida pure corba falanina gectim baktim ya hubu ne yaaa walla korktum ben okadar becerikli degilim napicam bu cocugu nasil buyutup doyurucam.....

Anne sutu bol da olsa anladogim kadariyla ek gidalar sart kesinlikle ama anne sutuyle yapilan ama anne sutu mamasiyla yapilan ama sebze suyuyla yapilan ne olursa olsun ek gidaya 6. Ayda baslamak sart oyle okudum anladim yani sanirim anne sutunden fazlasina ihtiaci war cocuklarin heralde denizcim sende bi bak istersen okonulara....

canim cok sewindim masallah insalah bu duzen tutar.....kg sonucunuda yaz ama hemen fark olmazsa uzulmebu genis bir program la ve takible bence seni ve dereni atlatabilecegi bisi

Yuzuklerine uzuldum canm ama esinin davranışı cok iyimis uzulme demis.
Benim esim demedigini birakmadi bana cok unutkan biriyim cok esya kaybederim telefondan tut alyanslarima kadar ama hepsi döndü dolaştı yine beni buldu esyalarim gitmedi hic...
Ama bu yuzuk aylardir kayip bankada saniyordum taktim kaybettim diycem ama oda degil buyuk bir yuzuk olduğundan cok az takardim en kötu ihtimal yine kardesim aldi diye dusunuyorum ama insallah o degildir kaybetmekten cok onun alma ihtimali zoruma gidiyor.
Aramadigim delik kalmadi. Yuzuklerin oldugu kutuda oldugunu hatirliyorum sadece.
O gideli nerdeyse 5 ay oldu her kaybolan esyayi ondan biliyorum anneme sormalimiyim bilmiyorum gunahinida almak istemiyorum.

Saol canm biz cok iyiz insallah sen ve minik Duru da iyisinizdir.
Bu yuzuk moralimi bozuyor hele kardesim aklima geldikce deli oluyorum anneme sormalimiyim agzini ara diye gunahinida almak istemiyorum ama tum supeler onun ustunde
Yada benim unutkanligim diycem ama ne takarim nede ayri bir yere koyardim yuzugu bilmiyorum tekanladigim kardesim deyipte ona takilarinin yerini yatak odasini göstermiyceksin de benim kardes anormal baskasindan duymadım böyle biseyi.
Esimede yalan söyledim baska yuzuk gösterdimbak iste buldum dedim

Licasofie insallah iyisinizdir yazilari pek okuyamadim.
Insallah Deren bebis iyi bir kilo almis mujdesiyle döner bize.
Duzeni kurmanizada cok sevindim kendi kizimda uyurken dondurulmus sutlerimi kasikla veriyorum mecbur kalip yutuyor.
Sonra birazda emiyor.
Insallah benim cimcimemle hedefim bi yarim kilo almak.

Evet canim cok isimiz var hergun hem dzha guxel hemde daha zor olmaya basladi. Valla bende becerikli degilim oyle cesit cesit mamalar hazurlaysbilirim umarim.benim dusuncemde yni senin gibi 6. Ayda azicikta olsa ona ozel mama hazirlamak bakalim insallah ustesinden gelirim

Şimdi doktordan geldik. Deren için mide büyütme, iştah arttırma operasyonum sonucu; Deren günde tam 50-60 gr kilo almış maaşallah...
Çok yorgun ama çok mutluyum arkadaşlar. Kısmetse tatilde de bu düzeni bozmazsak, tüm alamadığı zamanları kapatacağını söyledi doktor.... Her ne yaptıysanız işe yaramış dedi.

İyi ki varsınız, herseyi sizle paylastım canlarım

Valla bende onun teknikleri ile uyatamadım hiç. Ileride tek başlarına nasıl uykuya dalacaklar merak ediyorum

Şu memede uyuma olayı bi bitse bizde de çok güzel olcak ama nasi olcak bilmiyorum..dün gece ilk uyandiginda kucağıma aldım uyudu ama ikinci de yıktı ortalığı buyuzden yine meme
Hadi gecmis olsun cok sevindim

Maşallah deren e, annesini. Gayretini gördü tabi boşa girmesin demiştir gözün Aydın canım :)

kızlar merhaba çok tedirginim p.tesi işe başlıyıcam oğluşum üç buçuk aylık üstelik 2 aylıkken 1 kg almıştı boyu 59 cm di 1 ay sonra doktora götürdüğümüzde sadece 500 gr almış boyu da aynı kalmış anne sütüyle besliyorum doktora mama vereyim mi diye sorduğumda hayır dedi sizce de anormallik yok mu işe başlayınca daha da az kilo almasından korkuyorum napıcam ben :/

Maşallah Deren'e...senin de azmini tebrik ederim :)

Kızlar kötü bi haberim var, NUK saklama poseti kullaniyorum sütün kokusunda tadında degisiklik yok demistim ya, dün çözdürdüm malum hepinizinki gibi benimki de sapitti iki gündür emme savaşı veriyoruz. Baktim ki süt igrenc kokuyor tadi da berbat, sanırım posetlerle ilgisi yok sutlerin kokmasinin. Sebebi ne olabilir acaba.
Iki gündür delirtti beni bu kız, acliktan ölüyor ama emmiyor, iyice hirpaliyor kendini, sonra pestili çıkınca emiyor uyuyor ama o zamana kadar ikimizin de haşatı çıkıyor tabi yine mi başladı bu memeyi reddetme dönemi yaaa bu ne.

canım ben bir de sağıp gözümle görmek istiyorum ne kadarmıs sütüm diye galacto damlayı daha önce de yazmıstın ecaneye sordum yoktu netten alıcam olmazsa onu da deneyeyim. süt olsun diye inek oldum resmen:))

canım benim çok sağol. ben avente karar kıldım internetten buldum 200 liraya indirimdeymiş. teklisini alacgım iş görür umarım. işe başladıgımda da kullanacagım için almak daha cazip geldi maddi açıdan. bir de arkadasa yazmıssın steril parçaları buzdlabında saklamak diye,steril etmeden bir kaç defa kulanabilir miyiz ben mi ynlıs anladım.

canım 8- 10 kere eskden di,şimdi br ya da ii defa o da çok az yapıyor. kilosunu da 12 sinde öğreneceğim bakalım.

Canim bence emmek istememesi sutun yokluğu ile ilgili degil.
Benimki de ayni, acliktan ölüyor emmek istemiyor, benim de göğüslerim 2-3 gündür yumusasik bu kdr olmuyordu hic,Sütüm yok mu diye panik yaptim sıktım gelmedi ama emmek istememesi ondan degil. Huysuzlugu gecince baktim ayni yumusak goguslerden lıkır lıkır içiyor. Yine bi dönemden geçiyoruz herhalde.

canım gündüz emzirirken sorun cıkarıyor emmiyor sagolsun meme degil de zehir veriyorum sanki

çok sevindim annesi deren bebişimize maşallah. umarım benim oğlum da emer de beni böyle mutlu eder.

Kizlaaaaaar cok ozledim sizi.
arasira okuyorum.site yenilwnmis web den giremiyorum uygulamadan.ceoten de siteye girdigimde giris yapamuyirum..
neyse bebisler buyudukce konusulan konular degisiyor cok tatli oldu dimi meleklerimiz :)
Sevmeye diyamiyiruz valla.ben coook zor bir donemden geciyorum.allah beden ve ruh sagligimi koruyor.binlerce sukurler olsun.

bu surecte bebegimle yeterince alakadar olamiyorum.
siz de olmasaniz aradanokuyup kafami dagitamiycam valla.

kizima ne almalaiyim.oturmasi icin, oyuncak tarzi ne onerirsiniz cingirakmdisnkayisci ?
Birkac oyucak aldik ama agzina sokmaya calisinca ofkeleniyor.ne bulsa agzina gotoruyor dr cok ileri elini emiyor dedi.emzik alirsa verin dedi.almadi ne yazikki.
onerilerinizi bekliyorum.

hepinizi opuyorum.meleklerinize ve size sagliklar diliyorum

bilmiyorumcanım ya iyice çileden cıktım herseyi deniyorum,şimdi de sağıp vermeyi deneyeceğim. ayy geçsin su dönemleri artık cok yorulduk biz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…