2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Nefret geldiokurken! Allah doğru yolu göstersin.. Anlamıyorum bu gelinin düzenini reddedip kemdi bildiğini okuyan kayınvalideleri.. Annene destek olacak bi yardımcı bulup sadece annene baktıramaz mısın?

Ne oldu, neden canım? Eşinle de konuşmuyor musun?

önemli bişey yok canım.dizim,kilolarım,sıcaklık,uykusuzluk herşey üst üste geliyo.artık iyi olmak istiyorum.neşem kaçtı resmen.oğlumun gülücüklerinin dışında hiçbirşey yüzümü güldüremiyo.sanki hayatımın sonuna geldim.depresyonamı girdim farkında olmadan.

Kizlar birkac sorum var..bebegimin kafasi sanki sivrilesiyor her gecen gun dohdugunda zaten hafifi sivriydi ama simdidaha belirgin hale geldi yatis sekliylemi alakalimidir nasil yatirmaliyim? Birde kafasiinin arkasi hani bizim topuz yada at kuyrugu yaptigimiz yer sanki cukurluk var gibi o neki bingildakmi.eger bingildaksa hala acik ve yassi duruyo korkuyorum umarim gecicidir.hani normalde orasi tumsek olmasi gerekmezmi doktora gostetmelimiyim yardimmmmm

kızlar oyun halısı olayını çokta abartmaya gerek yok bende ben Kuzeyden kalanı kullanıyorum şu anda.Kuzey max 5-10 kere kullandı Ayazda şu an pek ilgilenmiyor .Onun yerine yere bir örtü serip içine bir iki oyuncak koyuyordum Kuzeyde sağa sola döne döne oynuyordu.benimkiler pek sevmediler oyun halısını.

Yine de bir sorsan eşine belki de bırakır seni belli mi olur

Evet lohusa depresyonuna girmişsin canım
Ben de oğlumda girmiştim
Psikolojimiz o kadar hassas ki, girmemek çok zor
Bugünlerin geçici olduğunu düşünmeye çalış
Zaten ikinci çocuğun yalnış bilmiyorsam, herşey daha rahat olacak inan 1-2 seneye ihtiyacımız var
Kilolar gidecek, kilolar gidince dizlerin belki de kendiliğimden düzelecek, sosyalleşmeye başladığında tekrar eşime zaman ayırabildiğinde, daha güzel günler yaşayacağız, sabret canım.

Umarim herkes iyidir..kac gundur okuyup yazamadim.
Esim carsambadan beri evde. Cok hastalandi.bebekle onun arasinda mekik dokuyrm. Bademcikleri felaket. Dunde mecbur penadur yaptilar. Alerji yapti. Bu defada alerji ignesi derken hergun hastanede. Bugunde ogluma rotavirus asisi yaptirdim. Cok sukur gelisimi yerinde. Masallah hemsire su yuzde gelisim.degeri var ya. Ona 97 dedi zaten daha ustu yok dedi. Tabi bebege hastalik bulasmasim diye gobegim catliyr. anneme de gidemiyrm fitigi tuttu iki buklum. Evdeki kardesimde hem faranjit hem orta kulak iltihabi. Hepsi ust uste geldo yine ;(
cok yoruldum.

Benim oglum oyun halisini cok.sevdi.
Hayvanli. Adi orman..... diye birseydi. Tam hatirlayamadim. Gunun farkli zamanlarinda yarimsar saat oynuyr bende yemek filan yiyrm. Wc ye gidebiliyrm en azindan.

Kac gundur kizlara yazayim dedim yazamadim. Iki.sey var.

1) bebegime gece uykusu alistirmasi yapiyrm. 4 gundur ise yariyr. Umarim biyle devam eder. Denemek isterseniz diye yazayim.dedim.
Aksam 8 gibi yikiyrm. Sonra emiyr. 9_9:30 arasi hic yilmadan ninni soylerek geziyrm karanlik oda da. Veeeee mutlu son. Mutlaka uyuyr. Ara ara kalkip emiyr veeeee sabah 6 gibi komple uyaniyr. Rutin olustu sanirim.

2) yesil.kakayi cok konusmustuk. Dr a buguj sordum. Hic paniklenecek bisi degil. Tamamen anne sutunden yani senin beslenmenle alakali dedi.

Oyun halısı göz açıp kapayıncaya dek ile yaramaz oluyor. Kullanım süresi çok kısa...
Biz ince sungere kılıf dikip üzerine oyuncaklarını koymuştuk. Tabii büyüklüğü, oyun halısına göre epey fazlaydı. Emekleyip ayaklanınca da etrafını Pilsan plastik çitlerle çevirmiştik.
Ay nasıl da unutmusum o gunlerı... Tekrar yasamak çok tuhaf....

Geçmiş olsun cnm,bebişinede maşallah...Bizimde 4. ay kontrolümüz var 10 gün sonra gelişimini çok merak ediyorum..

Haklisin canim ama dusenin dostu olmaz.ben iyiken gelen giden oluyo simdi hastayim
Haklısın senin de herşey üst üste gelmiş. Hepimizde oluyor ara ara dibe vuruyoruz
Hele can acısı hepsinden zor
Sana yardımcı olabilecek kimsen yok muydu
İki çocukla da hayat zaten çoook zor

CanmAllah yardımcın olsun üst üste gelmiş gerçekten inş herkes tez iyileşir

Amin canim.amin.
Zaten ben iyileseli 20 gun filan oldu. Digerleri hepsi cöktu.

Kizlar meraba randevumuz vardi bugun cok sukur iyi gecti ilaci kestik sonunda cok mutluyum
Kizimdan ayri kalipta kavusmusum gibiyim gidip gelip öpuyorum onu
Tedbir amacli 3 ay sonra randevumuz var.
En ufak bir sey farkederseniz arayin dedi.
Dua eden herkesten Allah razi olsun Rabbim miniklerimizi korusun dertlerini göstermesin bizlere....

Kizimin sorunu bitti binlerce kez sukurler olsun amaa anasininki basladi :)
3 gundur birsey yiyemiyorum midem bulaniyor tiksiniyorum yemekten.
Heleki mutfaga hic giresim yok
kendi yemegimi hic yiyemiyorum ama esim yapsa veya disaridaki birseyi görunce aciktigimi yeni farkediyorum.
Dun esim uykudan uyandirdi aksam et kizartmis onu yedim dunden beri yedigim o.
Bugunde sudan baska birsey agzima girmedi aclik hissi hic yok karnim dolu gibi.

Dun kendi yaptigim gözlememi yedim cikarmamak icin kendimi zor tuttum.
Yemek diyince gözumun önune yagli igrenc yicekler geliyor.

Neden böyle oldum kendimi dusunmuyorum benim icin iyide zayiflardim bi guzel ama kizimi dusunuyorum sutum azalir böyle giderse napicam ben

Çok şükür cnm,Rabbim evlatlarımızla sınamasın bizleri inş...Senin sorununu okurken aklıma ilk hamilelik geldi,üşütmüşde olabilirsin cnm,geçmiş olsun sanada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…