2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ben hiç öyle düşünmüyorum. Regl olsak belki hormonlar normale döner belki bizde normale döneriz. göbekteki şişlik gider vs ve daha rahat oluruz. Daha rahat olunca da daha iyi süt olur :KK66:
Ben böyle söylüyorum ve mesaj yolluyorum. Ve regli olunca süt ile ilgili sıkıntı yaşayacağımı hiç sanmıyorum.
Sn de aklına böyle şeyler getirme hiç.
Sütle ilgili sıkıntı olacağını düşündüğümden değil de ne bileyim hoşuma giden garip bir tarafı oldu bu dönemin, kendimi iyice anaç hissediyorum:)

Ben hiç öyle düşünmüyorum. Regl olsak belki hormonlar normale döner belki bizde normale döneriz. göbekteki şişlik gider vs ve daha rahat oluruz. Daha rahat olunca da daha iyi süt olur :KK66:
Ben böyle söylüyorum ve mesaj yolluyorum. Ve regli olunca süt ile ilgili sıkıntı yaşayacağımı hiç sanmıyorum.
Sn de aklına böyle şeyler getirme hiç.
Sütle ilgili sıkıntı olacağını düşündüğümden değil de ne bileyim hoşuma giden garip bir tarafı oldu bu dönemin, kendimi iyice anaç hissediyorum:KK66:

Lilacsofie canım ben Kuzeyide getiririm diyordum annemde gelicek tabi bu durumda ama sen Demiri babayla yollarsan bende Kuzeyi bırakırım babasıyla o zaman belki tek gelirim annem olmadan. Sen nasıl rahat edersen öyle yapalım zaten kalabalık bir grup olacağız.
Bence getir, ben de Kuzey gelirse Demir'i göndermem, beraber oynarlar diye düşünüyordum ama sen bilirsin canım
Senin gidiş geliş durumun rahatlığın önemli önce

Canım seni çok iyi anlıyorum, bizimki uzaktan bile karışıyor öyle yapma böyle yap diye, ben şu an izindeuim ama işe başlayınca ona bırakıcam mecbur, şimdiden kara kara düşünüyorum valla , çok kıyamet kopacak çokkkk eminim. Sorunsuz Anne sütü alan bebeğe mama versene diyor düşün artık.. bebeğimin kilosu da normal bu arada.
Merak ettim neden mama vereyim diyince ne diyor Allahaşkına?
Kilosunu mu beğenmiyor? Çeşit olsun mu diyor???!!

bir anda gözümün önüne geldi çok güldüm ne tatlılar ye ısır annesi benim için o minnak ellerinden tamammı

maşallah kuzuya kocaman olmuş

hoş geldin canım.

off zor bir durum gerçektende.mecbur olduğun için pekte yapacak bişey yok açıkçası.belki uygun bir dille çocuğun saat düzeni konusunda tekrar konuşsan anlatsan anlar.sonuçta herkesin yaklaşımı farklı olacaktır.kuralları sen belirleki uygulaması bakanlara kalsın.birde zaten bebek kendi düzenini oturtuyor bir süre sonra merak etme Kuzey öğretir yakında babaannesine..
Isiririm canim buyuk bir zevkle :)

bu arada cok kiskandim sizi Oferta Licasofie Sibel Sugar baska varmi bilmiyorum. Bulusacaksiniz ne guzel gecer zamaniniz kimbilir :KK36:
Bende gelmek istiyorum ama :mad:

Kizlar arada kaynadi sanirim Biri yardim etsin :KK22:
Turkiyeye gidicez bebek arabasini yuk etmek istemem kendime.
Orada fiyatlar ne kadar en az 3 en fazla 6 hafta kullanicaz daha sonra orada birakicam.

Birde anakucagi almak istiyorum sizce gelmeden siparismi vereyim netten yada oraya gittikten sonra mi alayim ? ayni sekilde onuda orada birakicam dönunce.
Secenek ve fiyat yönunden hangisi daha iyi olur. Annemlerin neti yok cunku orada netten alamam ancak carsiya cikip alabilirim.

Birde bebeklerin camasirlarini neyle yikiyorsunuz dalin aklimda kalmis o iyi sanirim ?

Yarin göz muayenemiz de var bakalim kesinlesicek gidisimiz yolda kullanmak icin kendime kanguru aliyorum babybjörn miracle modelini alicam sanirim.

içime kapandım .kimseyle konuşmaya konuşmaya sesimi bile unuttum.
Canım çevren nasıl insan evde çocuklarla zor vakit geçiriyo ben de sosyal değilim ama kendimi deşarj etmek için ( ve büyük oğlumu) birilerine gitmeye ya da çağırmaya çalışıyorum. Kadının halinden kadın çocuğun hakkından da çocuk

kızlar alez kullanıyormusunuz bebişlerin altına sıvı geçirmmeyenlerden ... çok terletiyormuş nem oluyormuş öyle mi???? almayayım mı hiç?? iki yatak kurdum ben iki tane almam gerekecek bide alırsam. hem hava geçireni hemde su geçirmeyeni de olmaz heralde sonuçta altta plastik poşet gibi bişey var... bazıları terletmediğini iddia ediyorda???

Bence getir, ben de Kuzey gelirse Demir'i göndermem, beraber oynarlar diye düşünüyordum ama sen bilirsin canım
Senin gidiş geliş durumun rahatlığın önemli önce

o zaman biz cümbür cemaat geliyoruz kuzey annem ben ayaz :)

Isiririm canim buyuk bir zevkle :KK66:

bu arada cok kiskandim sizi Oferta Licasofie Sibel Sugar baska varmi bilmiyorum. Bulusacaksiniz ne guzel gecer zamaniniz kimbilir :KK36:
Bende gelmek istiyorum ama :mad:

sen gelincede görüşürüz tatlım bana uyar zaten evde çok durmak istemiyorum bu aralar.

Orada fiyatlar ne kadar en az 3 en fazla 6 hafta kullanicaz daha sonra orada birakicam.

Birde anakucagi almak istiyorum sizce gelmeden siparismi vereyim netten yada oraya gittikten sonra mi alayim ? ayni sekilde onuda orada birakicam dönunce.
Secenek ve fiyat yönunden hangisi daha iyi olur. Annemlerin neti yok cunku orada netten alamam ancak carsiya cikip alabilirim.

Birde bebeklerin camasirlarini neyle yikiyorsunuz dalin aklimda kalmis o iyi sanirim ?

Yarin göz muayenemiz de var bakalim kesinlesicek gidisimiz yolda kullanmak icin kendime kanguru aliyorum babybjörn miracle modelini alicam sanirim.

canım ben Kuzeyden kalan bebek arabasını kullanıyorum o yüzden güncel fiyatlardan hiç haberim yok ama kızlar görünce cevaplar sanırım.
dalin iyidir bende onu kullanıyorum bebeğin çamaşırlarını ve Kuzeyinkileride onunla yıkıyorum memnunum.

kızlar alez kullanıyormusunuz bebişlerin altına sıvı geçirmmeyenlerden ... çok terletiyormuş nem oluyormuş öyle mi???? almayayım mı hiç?? iki yatak kurdum ben iki tane almam gerekecek bide alırsam. hem hava geçireni hemde su geçirmeyeni de olmaz heralde sonuçta altta plastik poşet gibi bişey var... bazıları terletmediğini iddia ediyorda???

ben kullanmıyorum ama büyük oğlum tuvalet eğitimini yeni öğrenirken çarşafının altına hasta bezleri vardır ya onlardan seriyordum her ihtimale karşı.

lilacsofie canım telefondan adresini mesaj atarmısın canım bugün tüm gün dışarda olacağım bilgisayar başında değilim yarında telaş olmasın
bu arada çok çok heyecanlıyımmm inanamıyorum bebeklerimizi karnımızda hissettiğimiz ilk anlardan beri beraberiz burda şimdi ise kuzularımız doğdu ve arkadaş olacaklar onlarda.doğuştan kanka dedikleri bu olsa gerek :)

Ben senin yerinde olsam kangurumla idare ederdim cok bosuna olacak gb alman,gerci sicak vs olacak donustede ihtiyaci olan birine birakabilirsin ama dusunulesi :)
Ben deterjan Dalan Roxy kullaniyorum memnunum ama bebis deterjanlarinda memnun olmayan yoktur ya sadece normallerle karismasin yeterli..
Anakucagindan kastin ev icinse kucuk bi hamak alsan?

Goz muayenenizdende iyi haberlerle donersin insallah..

Bizim bebisin yataginda yok suan zaten carsaf ustune yatmiyor daha yatagin ustune koyuyorum battaniyesiyle cok acele etme bence bunlar icin..
Alez benim kendi yatagimda var sonuc olarak ter vs yatak koruma amacli normalden daha cok terletmiyor..

lilacsofie canım telefondan adresini mesaj atarmısın canım bugün tüm gün dışarda olacağım bilgisayar başında değilim yarında telaş olmasın
bu arada çok çok heyecanlıyımmm inanamıyorum bebeklerimizi karnımızda hissettiğimiz ilk anlardan beri beraberiz burda şimdi ise kuzularımız doğdu ve arkadaş olacaklar onlarda.doğuştan kanka dedikleri bu olsa gerek :KK66:

Ben bile heyecanliyim sizin adiniza :)
Cok guzel bir duygu..
Umarim cocuklarda sıkıntı olmaz bol muhabbetli gecer :)

bu arada çok çok heyecanlıyımmm inanamıyorum bebeklerimizi karnımızda hissettiğimiz ilk anlardan beri beraberiz burda şimdi ise kuzularımız doğdu ve arkadaş olacaklar onlarda.doğuştan kanka dedikleri bu olsa gerek :KK66:
Ben de çok heyecanlıyım
Bugunden hazırlıklarımı yapıyorum, kuzularım uslu dururlar inşallah:)
Kuzey'in sevdiği özel birşey var mı, acıkırlarsa diye onlara göre çorbam köftem vs hazır olacak zaten
Ayy çok heyecanlı
İnşallah herkes gelir....
Acaba yakın olup gelebilecek olup ta düşünemediğimiz kimse var mı aklım buna takılıyor kırılan olmasın:KK43:(((((

Kızlar 2 gundur kızım çok huzursuz izmir in sıcağına alışamadık ondan olabilir diyordum ama farklı bişey var sanki..gece uyku düzenimiz tamamen altust oldu ağlama krizleri yaşıyoruz ne zaman aglasa memeyle sakinleşirdi şimdi o da kar etmiyo daha cok bagiriyo dün gece ateşi de çıktı biraz 37.2 oldu:KK43: bir de sağ kulağını cekistiriyo sürekli nette okudum dış çıkarma döneminde olurmus bir de kulak iltihabı varsa:KK43: hala Dr bulamadım burda daha Evimi yerleştiremedim ki tam olarak:KK43: şimdi de emiyor ama kizarak soylenerek hiç böyle yapmadı gözünden uyku akıyor uyuyamiyor:KK43:

Kızlar 2 gundur kızım çok huzursuz izmir in sıcağına alışamadık ondan olabilir diyordum ama farklı bişey var sanki..gece uyku düzenimiz tamamen altust oldu ağlama krizleri yaşıyoruz ne zaman aglasa memeyle sakinleşirdi şimdi o da kar etmiyo daha cok bagiriyo dün gece ateşi de çıktı biraz 37.2 oldu:KK43: bir de sağ kulağını cekistiriyo sürekli nette okudum dış çıkarma döneminde olurmus bir de kulak iltihabı varsa:KK43: hala Dr bulamadım burda daha Evimi yerleştiremedim ki tam olarak:KK43: şimdi de emiyor ama kizarak soylenerek hiç böyle yapmadı gözünden uyku akıyor uyuyamiyor:KK43:

Canim cok gecmis olsun bence doktora goster sen aile hekimine felan gotur sen kulak enfeksiyonu antibiyotiksiz gecmez insallah o degildir

Canım çevren nasıl insan evde çocuklarla zor vakit geçiriyo ben de sosyal değilim ama kendimi deşarj etmek için ( ve büyük oğlumu) birilerine gitmeye ya da çağırmaya çalışıyorum. Kadının halinden kadın çocuğun hakkından da çocuk

Haklisin canim ama dusenin dostu olmaz.ben iyiken gelen giden oluyo simdi hastayim

Ben de çok heyecanlıyım
Bugunden hazırlıklarımı yapıyorum, kuzularım uslu dururlar inşallah:KK66:
Kuzey'in sevdiği özel birşey var mı, acıkırlarsa diye onlara göre çorbam köftem vs hazır olacak zaten
Ayy çok heyecanlı
İnşallah herkes gelir....
Acaba yakın olup gelebilecek olup ta düşünemediğimiz kimse var mı aklım buna takılıyor kırılan olmasın:KK43:(((((
Ooo buluşma varmış ne güzel düşünmüşsünüz,sanırım çekmeköy desin anneme yakınsın,bende gelmek isterdim ama daha geçen gün geldik annemlerden,bu hafta hiç sanmıyorum eşim karşıya geçmez,bende tek gelemem:KK43: Gelemeyenlerin yerinede eglenin tadını çıkarın günün...

X