2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
gelmiş geçmiş olsun maşallah kuzucuğa ınsallah kalbindeki rahatsızlıkta tez zamanda geçer cok sevındım sut yapıcı seyler yemeye calıs canım ıncır hurma gıbı

Gozunaydin canim. Minik prensese cook gecmis olsun. Cok sevindim adiniza. Sen de usttun galiba ya da kizin icin stres yapmis olabilirsin. Stresin acisi cikiyordur belki. Kendini zorlama sutune birsey olmaz mmerak etme. Hafif yagsiz birseyler yemeye calis. Hamile degilsindir herhalde :))

Cook sevindiim
Insallah bir daha bu sorun hic cikmaz karsiniza..

Sana da gecmis olsun..Arkadasinda dedigi gb hamile degilsindir galiba,Allah ne yazdiysa o tabii ama erken hamile kalanlara Allah kolaylik versin..

Belki de sıkıntı yaptin kendine..

Çok güzel olur, haberleşiriz o halde gelirsen.
Son durum; oferta, sugar234, sibela85 geliyor:)
Minnaklar, gazelle,psikologanne gelemiyor

Hiç üşenmeyip kendimi ödüllendirmek isterdim böyle bi günle ama ehliyetimi almayı neden bu kadar geçe bıraktıgımı anlayamıyorum
Neyse ki Minnaklar ve Janicee ile görüşebilecegiz..

Canim cok sevindim. Gozun aydin rabbim kimseyi evlatlariyla sinamasin. Sennin hastaligina gelince hamile olmayasin kiz bir test yap bence bize de haber ver canim

Canim cok sevindim. Gozun aydin rabbim kimseyi evlatlariyla sinamasin. Sennin hastaligina gelince hamile olmayasin kiz bir test yap bence bize de haber ver canim

gözün aydın canım kuzunun kurtukmasına sevindim, sende kendine dikkat et inş bişeyin yoktur bende 3 aymızı doldurduk 6200 olmuşuz ve 63 cm buyomuz kilomuz sınırda çıkmış yani bu ay 600 gr almışız çok üzüldüm elimden geleni yapıyorum ama gündüzleri yemesi sıkıntılı zorla emmiyo hayırlısı bu ay toparlarız inşyeni aylarımız tüm bebeklere sağlıklı mutlu huzurlu günler getirir

Bir tarafımız eksik zaten (
İnşallah sonbaharda yapacağımız görüşmeye İstanbul'da olmayı denk getirebilirsin canım...

Bir tarafımız eksik zaten (
İnşallah sonbaharda yapacağımız görüşmeye İstanbul'da olmayı denk getirebilirsin canım...

Çok sevindim güzel kızımız inşallah kurtuldu artık annesi...
Diğer konuya da şok oldum. Daha dün içime topikten biri ya da birileri erkenden hamile kalacak bence ikinciye diye düşünmüştüm...... Sonra düşüncem saçma gelmişti ama yoksaaaaaaa sennnn? Var mı öyle bir ihtimal?

Bebegim icin cok sevindim. Gozun aydin.

Bence migdeni usutmussun. Ben de yasadim.be ne yazikki 1.5 aydir ilac aliurm. Baya gucten dusmustum..asiri kilo da vermistim. Bebege bakamaz hale gelip annemde 1 ay kalmistimm.simdi bunu moralini bozmak icin degil biran once dr.a gorunmen icin yaziyrm cnm. Ben farkedemedigim icin migdem ilerleyip bu kadar agir yasadim..sen yasama isterim.

Aynen canim ben de dun acaba bizim topikde hemen hamile kalan olur mu dedim icimden

Aynen canim ben de dun acaba bizim topikde hemen hamile kalan olur mu dedim icimden

canım merhaba,
terlettiği doğru ben aldım doğru duzgun kullanamadım attım. Cok terletiyor ve rahatsız ediyor.

Farkındaysanız istahlar azaldı, emmeler kısaldı ve kilo alımları da düştü...
Demek ki sıcaklardan ve içinde bulundukları ayların özelliğinden...
Bizim son kontrolün üzerinden 15 gün geçti. Doktor önceli gibi hiç emmezse, aşırı endişelenirsen getir tartalım demişti. Emmiyor diyemem ama gitsem mi diye içim içimi yiyor. Gidip bir tarttırsam mı ne dersiniz? Yoksa açtırma kutuyu, söyletme kötüyü mü dersiniz?

canım merhaba,
terlettiği doğru ben aldım doğru duzgun kullanamadım attım. Cok terletiyor ve rahatsız ediyor.

Sonunda fırsat buldum. Yarın için çok heyecanlıyım biz lilacsofie ile aramızda 5 dk lık mesafe var ve hiç görüşemedik. İnşallah ilk buluşmamızın devamı gelir.
Eşim arkadaslarınla haftasonu buluşcak mısın diyor.
Ben:evet
eşim zaman bende program yapıyım şile ye gidebilirim diyor.
ben: eee bizi kim bırakacak?
eşim: sabah 04:00 gibi bırakırım:)
ben: çüşşşşş
eşim : o zaman kahvaltıya bırakırım, akşam yemeğinden sonra gelir alırım.
Bu eşler nasıl insanlar yaaa birine gitse de rahatlasam diyiyorlar.

kızlar cok merak ediyorum sizleri:) hatta uzun süredir görememişliğin özlemi var içimde nasıl benimsemişim sizleri:)

Gel canım başımın üzerinde yeriniz var
Allah ne verdiyse yer içeriz
Güle eğlene günümüzü geçiririz
Gitsin eşin Şile'ye... Seni de ne zaman istersen bıraksın...

canım merhaba,

Sonunda fırsat buldum. Yarın için çok heyecanlıyım biz lilacsofie ile aramızda 5 dk lık mesafe var ve hiç görüşemedik. İnşallah ilk buluşmamızın devamı gelir.
Eşim arkadaslarınla haftasonu buluşcak mısın diyor.
Ben:evet
eşim zaman bende program yapıyım şile ye gidebilirim diyor.
ben: eee bizi kim bırakacak?
eşim: sabah 04:00 gibi bırakırım:)
ben: çüşşşşş
eşim : o zaman kahvaltıya bırakırım, akşam yemeğinden sonra gelir alırım.
Bu eşler nasıl insanlar yaaa birine gitse de rahatlasam diyiyorlar.

kızlar cok merak ediyorum sizleri:) hatta uzun süredir görememişliğin özlemi var içimde nasıl benimsemişim sizleri:)

Gel canım başımın üzerinde yeriniz var
Allah ne verdiyse yer içeriz
Güle eğlene günümüzü geçiririz
Gitsin eşin Şile'ye... Seni de ne zaman istersen bıraksın...
ayyy canım süpersin:) hele şu yeme içme kısmı çok hoşuma gitti:) sabah işlerimi toparlıyım öğlen gelicem inşallah:)

yaa bu siteyi yenilenmiş ama ne kadar iğrenç bi sistem oluşturmuşlar
1-telden takip edemiyorum
2-yazdığım cevaplara sürekli hata veriyor.

ayyy canım süpersin:) hele şu yeme içme kısmı çok hoşuma gitti:) sabah işlerimi toparlıyım öğlen gelicem inşallah:)

Kıyamam canımm, ahh benimkiler bugun hiç fahat durmadılar ki neler döktürürdüm ben size ama......Vallahi pasta yaparken aklıma senin rejimin geldi, inanmazsın ama keçi sütüyle yaptım...
Uzun zamandır elbiselerimin içine giremiyorum diye yeni bir elbise almıştım, garip ama şişko da olsam fena durmamıştı hani.... Ön tarafı hep dantel gibi süslemeydi...Yıkayıp asmıştım ütüleyecektik... Demir alıp yırtmış dantellerini...

Özenir cilt bakımı yaptırayım dersin, morarsın
Elbise alırsın oğlun söker
Manikür yaptırırsın kızın öyle sımsıkı tutar ki parmağını. Parmak izi ojene çıkar:))
Eşinle kırk yılda bir dışarı çıkarsın, (siparişi geç almalarını bahane edip)kalkalım evde yeriz diye çocuklarına koşarsın....
Eşin mutfağa, sen de özlemle kızını emzirmeye oğlunun ağrıyan ayaklarına masaj yapmaya
yatak odasına koşarsın...
Bunun adı galiba annelik....ohh iyi ki de anneyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…