2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Canım gelemiycem ben haber verim dedim,inş birdahaki sefere...

Keske bende gelebilsem

Hayir canim ruyalarim hic cikmaz hatta tersi cikar, hisler ise bazen olur.

Neler olacak bakalım
Şahsen hiçbirimizin şimdi hamile kalmasını istemem
Ben de 3.cüyü kesinlikle düşünmüyorum artık ama ikidir rüyamda ileride bir erkek bebeğim daha olduğunu görüyorum. Bu konulardaki rüyalarım kesin olarak çıkar....
Bu kadar yıpranmamış olsam 3 değil 4. cüyü de isterdim evlada doyulur mu hiç... Ama şimdi hayırrrrrrr diyorummm.....

V
Merak ettim neden mama vereyim diyince ne diyor Allahaşkına?
Kilosunu mu beğenmiyor? Çeşit olsun mu diyor???!!

Çünkü kız her ağladığında aç olduğunu düşünüyor, benim sütüm yetmiyormuş kız doymuyormuş, mama verelim karnı doysunmuş.. Bende kaldığı zamanlarda gece rahat rahat uyuyamadı kız her saat başı kalkıyordu ve meme verip yatırıyordum ilk zamanlardı.. Çocuk doğal olarak çabuk acıkıyordu bide benim ilk günler sütüm çok çok az geldi ilk 3 gün gece mecbur mama takviyesi yaptık o da onun aklında kaldı tabii, mama yiyen çocuk uzun süre rahat rahat uyuyor verelim doysun benim sütüm yetersiz olduğu için ağlıyor oldu. Bende bigün mememi sıkıp gösterdim " bak işte süt var, huysuzluktan emmiyor yoksa süt var ve karnını doyurur" dedim ama nerdeee şimdide ek gıdaya 4. Ayda başlarsın diyor bende sütüm olduğu sürece 6.aya kadar sadece anne sütü vericem başlamıcam dedim ama yine durmuyor sürekli ek gıdaya başlarsın diyor... Offff delirdiyor resmen beni.. Nerde rahatlık kendisi orda vesselam onu anladım

Ben de sizlerle birlikte olmayi ne kadar cok istiyorum keske ben de olsammm

Bir tarafımız eksik zaten (
İnşallah sonbaharda yapacağımız görüşmeye İstanbul'da olmayı denk getirebilirsin canım...

Insallah,cok istiyorum..Fotografi yuklersiniz,Sezen'in defterine ilistirecegimde :)

Aynen canim ben de dun acaba bizim topikde hemen hamile kalan olur mu dedim icimden

Altıncı hislerin kuvvetli midir peki, yani öyleyse ilginç...
Benim hislerim ve rüyalarım birazcık çıkar da...

Saka gb..2 gun once bu muhabbeti yaptik kuzenimle..
Cok buyuk konusuyordum,kaza nasil oluyor yahu diye simdi regl olmamak ne garip geliyor :)
Allah her isteyene istedigi zamanda nasip etsin..
Simdilik Allah korusun diyorum..Yeni yeji toparlanmaya calisirken cok cok zor olur ese,bebege,yenidogana,hele ki anneye..

Pess..Gozune dogru fiskirtsaydin,biri yapkisti galiba doktoraydi sanirim o geldi aklima

Çünkü kız her ağladığında aç olduğunu düşünüyor, benim sütüm yetmiyormuş kız doymuyormuş, mama verelim karnı doysunmuş.. Bende kaldığı zamanlarda gece rahat rahat uyuyamadı kız her saat başı kalkıyordu ve meme verip yatırıyordum ilk zamanlardı.. Çocuk doğal olarak çabuk acıkıyordu bide benim ilk günler sütüm çok çok az geldi ilk 3 gün gece mecbur mama takviyesi yaptık o da onun aklında kaldı tabii, mama yiyen çocuk uzun süre rahat rahat uyuyor verelim doysun benim sütüm yetersiz olduğu için ağlıyor oldu. Bende bigün mememi sıkıp gösterdim " bak işte süt var, huysuzluktan emmiyor yoksa süt var ve karnını doyurur" dedim ama nerdeee şimdide ek gıdaya 4. Ayda başlarsın diyor bende sütüm olduğu sürece 6.aya kadar sadece anne sütü vericem başlamıcam dedim ama yine durmuyor sürekli ek gıdaya başlarsın diyor... Offff delirdiyor resmen beni.. Nerde rahatlık kendisi orda vesselam onu anladım[/QUOTE]
Ben de sizlerle birlikte olmayi ne kadar cok istiyorum keske ben de olsammm[/QUOTE

Dayanılır gibi değil hakikaten. Umarım çok yakınında değildir, sık görmüyorsundur kendisini.
Eğer sık görüyorsan bir doktor kontrolüne götür kendisini, kilo alımının iyi olduğunu, mamaya gerek olmadığını kendi kulaklarıyla duysun. O zaman balen ısrra ederse, utanmazsa, doktorun konusmasını hatırlatırsın. Doktoru da arada uyar ıstersen kvalidenın yaptıkları hakkında, bosuna moralımı bozuyor de...
Keske olabılseydın canım. Profılınden Kırsehır de yasadıgını gördüm.

Amin canım...
O kadar cok var ki kaza ile bu dönemde tekrar hamıle kalan
Benım cocuk doktorum bıle 6 ay ara ıle sanırım hamıle olmus dusun

Tüm gün ikisi arasında RESMEN parçalandıktan sonra bu bana reva mı? ((((
Durum şu arkadaşlar: Gece ikisi de uyuyor, Deren malum süt emdiği için uyurken yanımda oluyor. Demir de hikaye anlattığım ya da masaj yaptıgım için yanımda uyuyakalıyor. Sonra babası uyumadan önce Demir'i alıp yatağına yatırıyor. Her gece iki ya da dört arası saatlerde Demir uyanıp ağlar ve "Anneeee" diye feryat figan bağırıp beni çağırır oldu. Korkuyorum diyor, benimle yat diyor, olmadı ben seninle yatayım diyor. Bir şekilde bizim yatağa geliyor. Arada Deren'i emzirirsem o da bizim yatakta kalmak istiyor, yerine koyunca başlıyor mık mık etmeye...İki kişilik yatağa dört kişi sığıyoruz. Bir bakmışım ben arada yastığın ucuna yatağın kenarına sığışmaya çalışmısım. İki gecedir Demir uyanınca başında bekleyip uyutup geri gidiyorum yerime. Bu gece bana resti çekti; vay efendim eğer onunla uyumazsam artık onun en iyi arkadası değilmişim!!! Yalvardım, yavrum tüm gün yoruluyorum, ayaklarım zonkluyor artık bari gecesinde rahat huzur verin, uyuyun sabah kahvaltıda mutlu mutlu bulusalım dıyorum. Daha ne dıller dokuyorum ama faydasız... Şuan kendi yatagında, ben süt sağıyorum ama artık onun en iyi arkadaşı değilmişim.....

Kizlar. Benim kuzunun atesi cikmaya basladi. Dun sabah rotavirus asisi yaptirmistim. Ondan midir? Yasayan oldu mu?

Canım şu an hayal bile edemiyorum ama sende bu çocuk aevgisi varken niyeti bozar mısın acaba :))
Benim aklımın bi köşesi de. Bakalım biraz büyüsünler sünir sistemim çökmemiş plursa isterim aslında

Canım seni biz anlarız da demirin (ve aydının) dünyası bize o kadar uzak ki :)
Ben de çocuğa yaşvarıyorum oğlum çok yoruldum lütfen diye ama merdee. Bizimki de gelmeye çalışıyor yanıma. Bi de çok kopırdıyor. Eşim makesef hamilelikten beri diğer odalarda yatıyor nadiren yanıma geliyor. Bu yaş çocuklarda çok sık oluyo sanırım. Bi ihtiyaç mı dersin

Plojovic, gözüne fışkırtmak iyi fikir bi daha söylerse YANLIŞLIKLA suratına fışkırtabilirim

Lilacsofie, yakın oturmuyoruz çok şükür ama ben işe dönünce o bakacak bilmiyorum nasıl olacak o dönem, şimdiden karaları bağladım. Doktor kontrolü sonrası eşim arıyor bilgi veriyor kendisine, kızın kilosu iyi sağlığı iyi diye hatta ek gıda olayını eşime de söyledi o da olmaz anne sütü alacak dedi ama durmuyor çenesi maşallah Neyseki ben görüşmemeye çalışıyorum yoksa moral sıfır yapıyor.. Zaten bu kayınvalidelere ne oluyor hiç anlamıyorum hepimizde bi kv sorunu var az çok. Dediğin gibi bunları doktora göstermek lazım.

Dayanılır gibi değil hakikaten. Umarım çok yakınında değildir, sık görmüyorsundur kendisini.
Eğer sık görüyorsan bir doktor kontrolüne götür kendisini, kilo alımının iyi olduğunu, mamaya gerek olmadığını kendi kulaklarıyla duysun. O zaman balen ısrra ederse, utanmazsa, doktorun konusmasını hatırlatırsın. Doktoru da arada uyar ıstersen kvalidenın yaptıkları hakkında, bosuna moralımı bozuyor de...
Keske olabılseydın canım. Profılınden Kırsehır de yasadıgını gördüm.[/QUOTE]
Evet canim Kirsehir'deyim maalesef

Ankara da cok kişi var değil mi. tembel olmayınnn kızlar( Diğer illere örnek olun haydi bulusunn:)
Ah canim iki defa disarida buulusmayi denedim ben kizlarla.sordum seslendim yok nafile bir kisiden tik cikmadi bide bura rahat istanbul gibi degil kizilayda bulusur herkes tek nokta yani.sonrada benim semtimde oturan 5 kisi falan buldum evve davet ettim adres bile verdim kimsecik gelmedi.suan yine seslenmis olayim. Is gereyi bir ayam istanbulda belki bir bulusmaya bende denk gelirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…