2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
canım gözün aydınnnnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16:
inş hayırlısıyla tüm süreçleri atlatırsın...
darısı başımıza inş :KK16::KK16::KK16:
bende heyecanla 23 temmuzu bekliyorum pıt pıtlar için :KK52:

sağol canım inşallah sanada nasip olur bide şu bullantılarım geçse çok kötüyüm bugün bir lokma simitle duruyorum su bile içemiyorum

Bianka, özellikle sana bakmak için geldim.

Keseyi görmenize çok sevindim. Açıkcası sen rakam yazınca dış gebelikten korkmuştum. Onda da böyle acayip yüksek değerler çıkar. Neyse kese rahimde ya hiç sorun yok.

Hadi gözün aydın.

Teşekkür ederim hybris:)
Benim de aklıma gelmişti ama kondurmak istememiştim ama neyse ki normal görünüyor her şey.
Pıt pıtları da duyayım da 2 hafta sonra.

Merhaba kizlar nasilsiniz oglen kan vermeye gidicem dua edin lutfen yukselmis olsun. Bugun 8gun oldu gecikme icim pir pir biliyorum ama yani hissediyorum yukseldi deger ve mercimegim benimle allahin izniyle

inşallah yükselmiştir canım:nazar: iyi haberlerini bekliyoruz

kızlarrr , herkese selam ... bende de mide bulantısı başladı maalesef , ilk zamanlar yoktu ayy ne rahatım ne güzel diyordum ...
gene de kötü düşünmek istemiyorum , mide bulantıları demek bebiş kendini gösteriyo demek ... bu arada bana çorba çok iyi geliyor , bulantı yaşayan arkadaşlara limonlu mercimek deneyin derim ...

veee yarın 6+6 da olucam , öglen randevum var , duyulur mu acaba pıtpıtlarımızzz ??? :KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar:

Kizlar kan hapi kullanan varmi simdiden.benim kan 11 yaklasik demirimde cok az bana vermedi kan hapini bebege ilk 3 ay faydasi olmaz dedi .ama ben ne yapacam onu dusunuyorum zaten kansizlik halsizlik yapiyordu ustune birde hamilelik.
Bir de ruh haliniz nasil kizginmi sakinmi ? Ben cok sakinim yine dunya yikilsa umrumda değil .cinsiyette etkiliyormus bebiginde merak ettim

kan değerlerim iyi ama ben sürekli üşümem geldiği için kuru üzüm yiyorum cevizle nefis oluyor:KK56:
yupiiii duydum pıtpıtı allahım ya böyle bir his olamaz kahkahalara boğuldum gördüğümde sinirlerim altüst oldu allah herkese bu duyguları yaşatmayı nasip etsin

daha pıt pıta duygulandın, neler göreceğiz neler de hepsine duygulanacağız:KK16: biz ilk bebişimizin cinsiyetini çok geç öğrendik 16. haftada, tabi ilk bebek, ölüyorsun meraktan, topikteki herkes öğrenmiş en sona sen kalmışsın böyle bir merak var içinde, doktor cinsiyeti söylediğinde direk asansöre binmiştim, 10 kişi falan vardı asansörde, manasız bir gülümseme vardı üzerimde, asnasördekiler de şaşırmışlardı, üstüne eim aradı öğrendin mi dedi, evde söylerim dedim kapattım, asansördekiler bize söyle bari dediler:KK53: kızım olacakmış dediğimde hepsi alkışlayıp tebrik etmişti, nasıl güzel bir gündü anlatamam size, eve gelene kadar herkese gülümsediğimi hatırlıyorum:KK9::KK9::KK9::KK9: herkes şaşkın şaşkın bana bakıyordu

cinsiyeti ben de merak ediyorum, kızım kesinlikle kız kardeş istiyor, benim bugüne kadar baktığım tüm takvimler erkek gösteriyor:emir_bebek: ama ben nedense hiç erkek doğuramayacğım gibi bir duygu içindeyim:KK9:, neden böyle bir duygu var bilmiyorum, çevremizde malesef erkek bebek takıntıısı var, oğlu olmayanı dövecekler az daha :KK47:bu da kız olabilir gibi geçiyor içimden, belki de kız kardeşin önemini çok iyi bildiğim içindir bilemiyorum, bakalım mecburen bekleyeceğiz artık

pıt pıtları duyan arkadaş sayısı çoğalmışken duyanlara bir sorum olacak, eğer karından baktıysa size de, benim baya bir alt karına doğru baktı, bikini bölgeme doğru bastırarak yani, sizinki de mi öyle oldu, ben bebişin o kadar altta olmasına şaşırdım işin açığı? kızımda hep alttan muyanee olduğum için bilemiyorum kızım da o kadar aşağıda mıydı, normal mi acaba bu kadar altta olması ya

pıt pıtları duyan arkadaş sayısı çoğalmışken duyanlara bir sorum olacak, eğer karından baktıysa size de, benim baya bir alt karına doğru baktı, bikini bölgeme doğru bastırarak yani, sizinki de mi öyle oldu, ben bebişin o kadar altta olmasına şaşırdım işin açığı? kızımda hep alttan muyanee olduğum için bilemiyorum kızım da o kadar aşağıda mıydı, normal mi acaba bu kadar altta olması ya

canım banada alttan baktı

merhaba kızlaaarr

dün benim kontrolüm vardıı yazmıştım gitmeden önce
gittim ve kalp atışlarını duydum 6+0 da çok şükür :)
ve kese etrafında ki kanama alanıda tamamen yok olmuş
progestanı bırakabilirsin artık dedi ilişki 10 gün daha yasak dedi
ama kanama alanı yeniden oluşmamamsı için dikkatli ol dinlen ağır iş yapma fln dedi
ve kızlarr bulantılarım hat safhadaaa dr. a söyledim geçen sene safra kesesi ameliyatı olmuştum
safra kesem olmadığı için bulantı süreci ağır geçireceğimi söyledi öyle iştee bakalım ne kadar sürecek bu bhulantı :S

darısı büttüünn pıt pıtları duymayanların başına inş..
çok sevindiiimm duyuncaa :)

canım bizde dün duydduk kalp atışını ama öyle çok aşağılara inmedi
göbek deliğimiz biraz aşağısına bastırdı duyyuldu ztn
ama sıkıntı etme her dr.un tarzı farklıdır sonuçtaa :KK66:

arkadaslar benı de lısteye ekler mısınız. sad 29 mayıs yas 21 ılk bebegım ve tahmını dogum tarıhı 5 mart ıstanbuldayım :)))

bende 5+6 dayken karından ultrasona gırdım sadece 1.32 cm kese gozuktu bebek henuz gozukmuyordu gobek delıgımın 3 4 parmak asagısına aletı koydugu gıbı karsımıza cıktı kese. suan 6+2 deyım 7+1 de tekrar muayene ye gıdecegım zaman gecmek bılmıyor ve ben bıran once bebegımı kesenın ıcınde gorup pıt pıtlarını duymak ıstıyorum... :KK43:

kızlarrr , herkese selam ... bende de mide bulantısı başladı maalesef , ilk zamanlar yoktu ayy ne rahatım ne güzel diyordum ...
gene de kötü düşünmek istemiyorum , mide bulantıları demek bebiş kendini gösteriyo demek ... bu arada bana çorba çok iyi geliyor , bulantı yaşayan arkadaşlara limonlu mercimek deneyin derim ...

veee yarın 6+6 da olucam , öglen randevum var , duyulur mu acaba pıtpıtlarımızzz ??? :KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar:

bende suan 6+2 deyım ve hıc ne mıde bulantısı ne baska bırsey var belırtılerden. yalnız kasıklarımda cok hafıf agrı ve goguslerde hafıf hassasıyet var. bı hafta onceye kadar ıstahım fena acıktı su sıralar normale dondu sukur yoksa oyle gıderse bayagı kılo olacak gıbı duruyordum :))
bu arada ınsallah duyulur bebegının pıt pıtları bende 6 gun sonra gıdecegım ınsallah bende duyarım

X