2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
yaaa ben bilmiodummm arkadasım da hep öle yapıomus 10 günü geçirmeden gidiodum ben dedi.doktor da hep 15 gün sonra gel dio herhal ondan ben de öle yapıcam cnm arefeden önce gidelim diyoruz

Arefe günü 9. günümüz oluyor canım o gün gidebilirizz

Ayrıca evet bende test istedikleri zaman devlette yapıp götürmeyi düşünüyorum artık. Zaten bebeğin bir sürü masrafı olacak odası arabası bilmem nesi

bencede ne gerek var boşa para vermeyeartık daha da tutumlu olmak lazımm geçen şöle arabalara baktıkta 2 binliraya bilene araba var eneeeee bu ne dedim gerçek araba alırız bu paraya dedim daha erken gerçi de eşyalara bakmaya ama fiyatları da baya pahalı:18:

tabi bin şükür sağlığımız yerindeymiş de meleklerimiz tutunmuş ya bize aslında önemli olan o ama insan hamileyken şöyle sadece önden bakınca belli olsun yoksa yusyuvarlak bişey olsun istemiyo Bide nasipse normal istiyorum ben ondan bu kadar taktım. Tuzu kestim diyebilirim yani ekstradan hiçbirşeye tuz atmıyorum cips fln onlar yok hayatımda artık ama bi beyaz ekmekte bile ne ka tuz var bilmiyoruz ki sadece kahvaltıda ekmek yiyorum ben diğer öğünlerde kullanmıyorum ama ekmeği tamamen nasıl çıkarabilirim onun alternatifi nedir??

bundan sonra koş sağlık ocağına

Ayıp ediyosunn tabiki artık sadece sağlık ocağı var benim için

Evet erken ama bende şöyle göz gezdirdim de herşey pahalı anacım Bizde tutumlu olmaya başladık her akşam 10 lira koyuyoruz kenara. Şimdi 80 tl miz oldu Bayramda geliyo eşim kuaför ya işler iyi olur

Kızlar ben geldim:) pimpirikli olduğum için hala 2 doktora gidiyorum.sabah kontrol vardı keseyi tekrar gördük bu doktorun dediğine göre de 4+6 dayız.haftaya gel belki kalp atışlarını da görebiliriz dedi.bu doktor diğerinin istemediği tahlilleri istedi sağlık ocağında yaptır dedi.hemen gittim gebelik kaydı oluşturdu hemşire.verdim kanı bakalım 2 gün sonra çıkıcakmış.bugün hafif bulantıyla başladım güne şom ağzımı açtım ya hemen bi bulansın zaten

oh ohh gelsin bebecik için paracıklarray kızz ne güzel düşünmüşsünüz ööle biz de atabilirsek atalım kenara iyi olurçok pahalı anamm çokk

gebeler genelde kendi kendilerine nazar değdirirlermişşşşş

O adamlar herşeyi bilmese olmaz zaten Biraz zaman geçsin de fark olsun istiyorum ben şahsen. Üstelik arefe günü ya tek gitcem ya annemle. Kocasız kaldım

ben de öle düşündüm bi gün bi gündür diye bakalım arefe gnü gidebiliriz biz deoyyy kıyamam canımm üzülme bi dahakine babasıyla olursunuz inş

tabisiii zaten herşey para kolay mı eve yeni bir birey geliyor
ayy çok doğru fikir canım inşallah devam ettirmeyi başarırsınız

Bu arada benim çok varisim var ve gece dehşet ağrıdı.ilk defa ağrıdan uykumdan uyandım kalktım soğuk su tuttum buz koydum ayaklarımı yukarı diktim ama yine de ağrıdı ilerleyen dönemlerde sanırım işim var benim bu varislerle

Ayy sorma canım bi daha dersem zaten ne olayım.neyseki tuzlu peynirle bişeer yedim şimdi de biraz geçti

ay çok sevindim geçmesine canımmm bir daha yaşamazsın inşallahhh
ben bütün gün kraker yiyorum yediğim sürece iyiyim ama bırakınca hemen niye bıraktın diye uyarıyor beni sağolsun minnağım

bu konuyu muhakka Dr.unla konuş canım belki yapabileceğin bişeyler vardır şimdiden bu kadar ağrı çekiyorsan ilerde daha zorlanırsın gibi geliyor bu da hiç istemediğimiz bişey

ay çok sevindim geçmesine canımmm bir daha yaşamazsın inşallahhh
ben bütün gün kraker yiyorum yediğim sürece iyiyim ama bırakınca hemen niye bıraktın diye uyarıyor beni sağolsun minnağım

ben de kuru kuru seyler yiyorum çubuk kraker etimek falan yoksa bulanmaya başlıyor 2 gündür kahvaltı etmiorum yaa yumurtada yiyemiorum artıkumarım en kısa sürede daha da kötü olmadan geçer

oh ohh gelsin bebecik için paracıklarray kızz ne güzel düşünmüşsünüz ööle biz de atabilirsek atalım kenara iyi olurçok pahalı anamm çokk

Atın tabi kenara para. Daha bunun doğum parası var 10 atamazsın da 5 atarsın. Ya da 10 değil 20 atarsın. Koyun yani kenara kumbara yapın. Bebişkolarımız doğana kadar yeterli miktar olmuş olur. Bebeğimizee herşey almak istiyorummm. O yüzden tutumlu olmalıyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…