2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
y

Günaydııııııııııııııııııııııın herkese biz geldik. doktor amcamız herşeyi çok beğendi. risk kalmadı gbi bişey kanama alanı yok kese düzgün bebeğin iyi dedi. teee eylülün 2sine verdi randevumuzu. tatile gitmemize izin verdi. havuza girmek ve güneşlenmek yasak :KK51:

ohh masallah bebisine.... Gozun aydin cnm... rahatlamissindir artik.. simdi tatile gidip stres atmakta...

kızlar karnım böyle bir tuhaf ağrıyor, ağrıma değil de acıma gibi bişey, rahmimin özellikle sağ tarafının sanki acıdığını hissediyorum, ne bileyim böyle apandisit ağrısı gibi birşey:111: midem bulansa hah apandisit oldum diye doktora koşcam ama öyle bir durumum da yok, böyle benzer durum yaşayan var mı yaa, korkmalı mıyım yoksaaaa:18::18:

yav 2 gundur bende de ayni gibi... sanki agirlik var icerde.. boyle rahatsiz edici bir his. sag tarafta oluyor bendede... heralde rahim buyudugu icin fln... fazla dusunup takmamaya calisiyorum ki stres yapmim diye ama demekki dogal... sende flnda varmis bak..
bize sahsi doktor lazim valla. her dakika sorularimizi cevaplicak boyle bizi rahatlaticak...
sonra bide bir sistem istedigimiz an o pitpitlari duymak icin... bak ozaman super hamilelik geciririz :KK70:

Mehaba taze anneler.heyecanınızı 2yıl once bende birebir burdan 85arkadasımla paylasarak yasadım.sımdı mınık adam büyüdü de 2yasına gelıp karıstırmadık delik bırakmıyor.Allah sizlerede sorunsuz bir hamılelık ve doğum nasıp etsın.
Ben sımdı aıle butcesıne katkıda bulunmak için oğlumun verdıgı ılhamla evde kendım calısıarak hem zaman gecırmeye hemde eve destek olmaya calısıyorum.Yoğunlugu keçe üzerine bebek şekerleri,loğusa taçları,kapı süsleri,ilk doğumgünleri için hedıyelıkler vs..hazırlıyorum sipariş üzerine.sizlerinde hazırlıklarına şahit olmak elımden geldıgınce isteklerınızı yerıne getırmek isterim.Web sitemi zıyaret eder izleyıcıde olursanız cok memnun olurum.
Ayrıca hamılelık ve bebekle ılgılı tüm sorularınızı da sorabılırsınız.
Kendi web adresim
Selince Tasarım selintuzemen@gmail.com

şimdi inceledim de biraz çok hoş şeyler var inşallah bizde o günleri görebiliriz de seninle iletişime geçeriz:KK16:
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin:KK16:

ohh masallah bebisine.... Gozun aydin cnm... rahatlamissindir artik.. simdi tatile gidip stres atmakta...

yav 2 gundur bende de ayni gibi... sanki agirlik var icerde.. boyle rahatsiz edici bir his. sag tarafta oluyor bendede... heralde rahim buyudugu icin fln... fazla dusunup takmamaya calisiyorum ki stres yapmim diye ama demekki dogal... sende flnda varmis bak..
bize sahsi doktor lazim valla. her dakika sorularimizi cevaplicak boyle bizi rahatlaticak...
sonra bide bir sistem istedigimiz an o pitpitlari duymak icin... bak ozaman super hamilelik geciririz :KK70:

bana dr.um doğal olduğunu söyledi bebişin kendine yer açıyor dediiii o yüzden ağrı sızı olmadığı sürece rahat hissediyorum kendimi ama şu anda üzerimde ki pantolon afedersiniz kasıklarımı sıkıştırıyor sanki zorlanıyorum resmen:KK50:

Selam arkadaşlar Allah izin verirse benimde tahmini doğum tarihim mart 2014:nazar: Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza alıp annesiyle babasıyla büyütmeyi nasip eder İnşallah:KK49:

Sağlık ocağına da randevu alcammm allahım ya :KK1: Sen gitte neler yapıyorlarmış öğren :KK1: Kaçtaa gitcen

nurcumm geldim saglık ocagından randevu sistemi var ama kimse tınlamıo tabiki de rasgele giriolar:KK19: beklediğimden iyiydi valla aile hekimimiz çok sevindi sanırım her gebelikten prim alıolarmıs eşim öle söledi:KK1::KK1:gebelik bildirmeye geldim dedim oooo süper dedi:KK1::KK1: biz seni takibe alcaz dedi bissürü test istedi idrar kan biraz geç gittiğim için yarın kan vericem ondan soraki günde öğleden sonra gel gebelik dosyanı oluşturcaz dedi böle işte canımm hepatit falan her seye bakılıo sordumda zaten bakıcaz dedi:KK34:

nurcumm geldim saglık ocagından randevu sistemi var ama kimse tınlamıo tabiki de rasgele giriolar:KK19: beklediğimden iyiydi valla aile hekimimiz çok sevindi sanırım her gebelikten prim alıolarmıs eşim öle söledi:KK1::KK1:gebelik bildirmeye geldim dedim oooo süper dedi:KK1::KK1: biz seni takibe alcaz dedi bissürü test istedi idrar kan biraz geç gittiğim için yarın kan vericem ondan soraki günde öğleden sonra gel gebelik dosyanı oluşturcaz dedi böle işte canımm hepatit falan her seye bakılıo sordumda zaten bakıcaz dedi:KK34:

Ohh ne iyiymiş :KK1: Bilsem baştan sağlık ocağına gider bedava bakılırdımm :KK1:

gunaydın annısler
bagırsak durumunuz nasıl ya ben hıc cıkamıyorum
meyve yıyorum su ıcıyorum ama oructan herhalde duzene gırmıyor,normal yıyıpte yıne kabız olan varmı?
bır saat oturuyorum klozette kalcam tutuluyor gene tık yok :KK43:

bugun ıftara davetlıyız ohhh yemek yapmıcam :KK1: evı toplarım sadece bıde supur tamam.
Bende kabizim oruc tutmuyorum ben ve gunluk 3-4 lt su icerim tik yak valla kilo alacam bunun yuzune
Merhaba anne adayları...
Kısmetse ben de Mart annesi olacağım.
Sat 13 Haziran.
2. hamileliğim.

İlk hamileliğimde 8. haftada kalbinin durması sonucu kürtaj oldum.
8. haftaya kadar doktor hiç bir test istemediği için, bu sefer 9. haftada doktora gitmeye karar verdim.
Sabretmek çok zor ama erkenden gidip kendimi stresse sokmak istemiyorum.
Doktor ile konuşmamız sonucu Progestan kullanıyorum.
Hala hamilelik belirtileri yaşamıyorum.

Bu benim ilk forum tecrübem.
Insallah saglikla alirsin bebegini kucagona hos geldin aramiza
benım ozellıkle yedıgım bırsey yok ama seftalı ısteyerek yıyorum oruc olmasam butun gun yerım yanı
eksı tatlı pek ıstemedı canım ama fastfood ve tuzlu seyler ıstıyor sanırım
Seftalide kabiz yapar bebeklerede yedirilmez pek bu yuzden
kızlar karnım böyle bir tuhaf ağrıyor, ağrıma değil de acıma gibi bişey, rahmimin özellikle sağ tarafının sanki acıdığını hissediyorum, ne bileyim böyle apandisit ağrısı gibi birşey:111: midem bulansa hah apandisit oldum diye doktora koşcam ama öyle bir durumum da yok, böyle benzer durum yaşayan var mı yaa, korkmalı mıyım yoksaaaa:18::18:

Canim bilemiyorum inşallah duzelirsin benimde belin agriyor simdi uzandim ev darmandaginik kolumu kaldiracak halim yok.benim oglan sagolsun heryerde araba var oyuncak var ufff ben boylemiydimm daginiklik hic sevmem

Selam arkadaşlar Allah izin verirse benimde tahmini doğum tarihim mart 2014:nazar: Allah hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza alıp annesiyle babasıyla büyütmeyi nasip eder İnşallah:KK49:
hayırlı olsun canımm maaşallah suphanallah sağlıkla hayırla kucağımıza almayı nasip eder Rabbim inşallahhhh
Ohh ne iyiymiş :KK1: Bilsem baştan sağlık ocağına gider bedava bakılırdımm :KK1:
bende gittim hemen kanımı aldı idararı da orda alamadıkları için Dr.undan iste bizim için dedi hemşirem 1saat bana neler yapmam gerektiğini anlattı çok hoşuma gitti valla dr.da bu kadar uzun süre geçirmemiştim bir de gebelik bildirimi için randevu almana gerek yok demişti bana hemşire ben randevusuz hallettim o işi:KK1::KK1:

selammmm çok güzel mart anneleriiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:emir_bebek::emir_bebek:dr amcasından geldik 2 cm olmusuz bideeee çok sAĞlıklıyızzzz:emir_bebek::emir_bebek:

hayırlı olsun canımm maaşallah suphanallah sağlıkla hayırla kucağımıza almayı nasip eder Rabbim inşallahhhh

bende gittim hemen kanımı aldı idararı da orda alamadıkları için Dr.undan iste bizim için dedi hemşirem 1saat bana neler yapmam gerektiğini anlattı çok hoşuma gitti valla dr.da bu kadar uzun süre geçirmemiştim bir de gebelik bildirimi için randevu almana gerek yok demişti bana hemşire ben randevusuz hallettim o işi:KK1::KK1:

benim de çok hosuma gitti valla doktorumda ilgiliydi bakalım 2 gün sonra gidince nasıl olcak.zaten randevu alsanda bi işe yaramıo direk dalıolar:KK1::KK1::KK1: o sistem zor oturur gibi gelio bana :44:

Ben evde idrar testi yaptım 8 temmuzda sonra beklemeye koyuldum 26 temmuzda doktora gittim. Çok şükür kese göründü kalp atışını duyduk sağlığı yerinde dendi kii tansiyonum ölçülene kadar:2: tansiyon yüksek çıkınca doktor hergün ölçeceksin biraz daha yükselirse düşük olur dedi o yüzden esasen diken üstündeyim nerden çıktı bu yüksek tansiyon anlamadım gitti :KK5: Diğer bi talihsizliğimde işten çıktıktan sonra kpss stresi fln evden hiç çıkmamanın sayesinde en kilolu halimdeyim boyuma göre 15 kilo fazlam varken gebe kaldım napcam ben kızlar yaa:18:

Ben herşeye veriyorum para :KK1: 52 teleee verdim testlere :KK1:

eneeeee canımmm bak testlerini devlette yaptırabiliyormussun dün arkadasımla konustum ondan öğrendim veee şimdi öğrendim kızlar hani özel hastanede muayene olduk ya 10 gün içinde gidince para almıolarmıs ben bilmiodum dün arkadasım söylemişti şimdi de eşim arayıp sormus haber verdi.belki çogunuz biliodur ama ben bilmiodum ne kadan cahalımm:KK1::KK1::KK1:

eneeeee canımmm bak testlerini devlette yaptırabiliyormussun dün arkadasımla konustum ondan öğrendim veee şimdi öğrendim kızlar hani özel hastanede muayene olduk ya 10 gün içinde gidince para almıolarmıs ben bilmiodum dün arkadasım söylemişti şimdi de eşim arayıp sormus haber verdi.belki çogunuz biliodur ama ben bilmiodum ne kadan cahalımm:KK1::KK1::KK1:

Tabisiiiii öyle :KK1: 10 gün içinde tekrar gidince kontrol muayene diye geçiyor :KK1: Arefe günü 9. gün oluyor benim hemen hesapladım :KK1:

Ben evde idrar testi yaptım 8 temmuzda sonra beklemeye koyuldum 26 temmuzda doktora gittim. Çok şükür kese göründü kalp atışını duyduk sağlığı yerinde dendi kii tansiyonum ölçülene kadar:2: tansiyon yüksek çıkınca doktor hergün ölçeceksin biraz daha yükselirse düşük olur dedi o yüzden esasen diken üstündeyim nerden çıktı bu yüksek tansiyon anlamadım gitti :KK5: Diğer bi talihsizliğimde işten çıktıktan sonra kpss stresi fln evden hiç çıkmamanın sayesinde en kilolu halimdeyim boyuma göre 15 kilo fazlam varken gebe kaldım napcam ben kızlar yaa:18:

tebrik ederimm hayırlı olsunn:KK16:yüksek tansiyon gebelikte olabiliyormus bunun için tuzlu yemekten kaçınmak lazım ve bol su içmek lazım inş tansiyonun normale döner ben de aynen kpss ye hazırlandım ve oturmaktan hiç görmediğim kiloyu gördüm zayıflayıp hamile kalmayı düşünüodum ama kısmet çok şükür bebiş geldi:21::21:

Ayrıca evet bende test istedikleri zaman devlette yapıp götürmeyi düşünüyorum artık. Zaten bebeğin bir sürü masrafı olacak odası arabası bilmem nesi :KK1:

Tabisiiiii öyle :KK1: 10 gün içinde tekrar gidince kontrol muayene diye geçiyor :KK1: Arefe günü 9. gün oluyor benim hemen hesapladım :KK1:

yaaa ben bilmiodummm :KK1::KK1::KK1: arkadasım da hep öle yapıomus 10 günü geçirmeden gidiodum ben dedi.doktor da hep 15 gün sonra gel dio herhal ondan:KK1::KK1::KK1: ben de öle yapıcam cnm arefeden önce gidelim diyoruz:KK34:

selammmm çok güzel mart anneleriiii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:emir_bebek::emir_bebek:dr amcasından geldik 2 cm olmusuz bideeee çok sAĞlıklıyızzzz:emir_bebek::emir_bebek:
kocaman olmuş annesiiiii maaşallah subhanallahhhhh:KK16::KK16::KK16:
benim de çok hosuma gitti valla doktorumda ilgiliydi bakalım 2 gün sonra gidince nasıl olcak.zaten randevu alsanda bi işe yaramıo direk dalıolar:KK1::KK1::KK1: o sistem zor oturur gibi gelio bana :44:
bence de bir kere Dr.lar önemsemiyor ki hasta niye önemsesin dimi ama:KK1::KK1:
arayıp soruyorlarmış da çok hoşuma gitti valla bu sistem:KK16:
Ben herşeye veriyorum para :KK1: 52 teleee verdim testlere :KK1:
bundan sonra koş sağlık ocağına:KK1:
canım bence hiç stres yapma yaptığın stres bile tansiyonun yükselmesine sebep oluyor sakin ol ve tansiyon yükseltici şeyler yeme bak nasıl düzene girecek tansiyonun dua et hiç merak etme bu zamana kadar gelmiş bebeğin bundan sonra da bırakmayacak annesini:KK16:
kilo meselesine de çok takılma düzenli ve abartılı beslenmediğin sürece çok kilo almazsın zaten bebişin doğunca da onun peşinde koşturmaktan toparlayıp bütün kilolarını verirsin yeter ki bebişini sağlıkla hayırla al kucağına sıkma kendinide stres yapıp bebişini de kendini de üzme:KK16:

X