2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
sorma bnde hırkayla oturuorum ama üşüyorum birde arasıra vajinamda yanma oluyo neden oluyo bunlar ya :KK43:

bebeiştennnnnnnnnn:KK9::KK9::KK9:
vajina yanmasını Dr.una sor ama ne olur ne olmaz ben hiç yaşamadım benim kasıklarımla ilgili problemlerim var:KK53:

bende sabahtan beri üşüyorum yaa elimi yıkarken bile üşüdüm az önce o su bana buz gibi geldi:KK50:

bende üşüyorum zaten bu üşüme olayından anlamıştım ben hamilelik olayını.akşamları uzun eşofman giyip üzerime pike çekiyorum!gaziantepte oturuyoruz bide siz düşünün gerisini:KK1:

Atın tabi kenara para. Daha bunun doğum parası var :KK1: 10 atamazsın da 5 atarsın. Ya da 10 değil 20 atarsın. Koyun yani kenara kumbara yapın. Bebişkolarımız doğana kadar yeterli miktar olmuş olur. :KK1: Bebeğimizee herşey almak istiyorummm. O yüzden tutumlu olmalıyız :21:

yanii cnm çok haklısın atmakta fayda var zamanımızda bebiş için çok para gerekiyor eskisi gibi değil artık bunun şekeri var kurabiyesi var süsü var püsü var:KK1::KK1::KK1: biz bi de tek maaşız ben atanmak için ugrasıodum şimdi ne olcak meçhul hayırlısı bakalım hakkımızda:KK55:

yanii cnm çok haklısın atmakta fayda var zamanımızda bebiş için çok para gerekiyor eskisi gibi değil artık bunun şekeri var kurabiyesi var süsü var püsü var:KK1::KK1::KK1: biz bi de tek maaşız ben atanmak için ugrasıodum şimdi ne olcak meçhul hayırlısı bakalım hakkımızda:KK55:

Aynen bizde de tek maaş bende atanmak için o kadar çalıştım kpss tarihinin en zor sınavını yaptılar iyi mi:KK5:

Aynen bizde de tek maaş bende atanmak için o kadar çalıştım kpss tarihinin en zor sınavını yaptılar iyi mi:KK5:

aaah ah hem de ne sınavdı 2 yıldır evliyim evliliğimi bile bu sınav yüzünden yaşayamadım ders çalısmaktan stresten ama artık yasta geçiyor artık bebiş düşünelim dedik çok şükür o da geldi bakalım sınav sonucu nasıl olacak beklentim yok ama memurluk olabilir belki diorum geçen yıldan memurluk puanım da var:KK34::KK34::KK34:

Aynen öyleee :KK1: Olsun tek maaşla da olur herşey bebek bereketiyle gelir inşallahh

nurcum ne testi bunlar?bende özel hastaneye gidiyorum ama hiç para vermedim teste??acaba farklı bi test mi uygulandı sana?

Yok sanmıyorum cnm. İdrar testi kan testi yaptı. Benim hastane testlerden ayrı ücret alıyor

aaah ah hem de ne sınavdı 2 yıldır evliyim evliliğimi bile bu sınav yüzünden yaşayamadım ders çalısmaktan stresten ama artık yasta geçiyor artık bebiş düşünelim dedik çok şükür o da geldi bakalım sınav sonucu nasıl olacak beklentim yok ama memurluk olabilir belki diorum geçen yıldan memurluk puanım da var:KK34::KK34::KK34:

İnşallah olur memurluk ya benim öğretmenlik alan snavı da dahil hiç umudum kalmadı artık:KK19: hamile hamile işe de almazlar sanırsam Allah yardımcımız olsun

ben de kuru kuru seyler yiyorum çubuk kraker etimek falan yoksa bulanmaya başlıyor 2 gündür kahvaltı etmiorum yaa yumurtada yiyemiorum artık:KK53::KK53::KK53:umarım en kısa sürede daha da kötü olmadan geçer
evet yaa mahvoldu mideler napalım bebişlerimiz için katlancaz artık:KK16:
yumurta yiyemiyor musun canım bak bu kötü olmuş o zaman bol bol protein al:KK34:
inşallah bir an önce geçer giderrrrrr
Atın tabi kenara para. Daha bunun doğum parası var :KK1: 10 atamazsın da 5 atarsın. Ya da 10 değil 20 atarsın. Koyun yani kenara kumbara yapın. Bebişkolarımız doğana kadar yeterli miktar olmuş olur. :KK1: Bebeğimizee herşey almak istiyorummm. O yüzden tutumlu olmalıyız :21:
inşallahhhhh Rabbim o günleri de gösterir inşallahhhhh:KK16:
bende üşüyorum zaten bu üşüme olayından anlamıştım ben hamilelik olayını.akşamları uzun eşofman giyip üzerime pike çekiyorum!gaziantepte oturuyoruz bide siz düşünün gerisini:KK1:
anaaa antepliyim bennnnn hemşerimiyiz yoksammm:KK16:
şu an sırtıma hırka aldım ama ellerim buzzzzzz eve gidip yatsam keşkeee

yaw bu istahsizlik beni geberticek :KK43:
acim ama yemek gorunce agzimi acasim gelmiyor....
aklimdan bisey geciyor yemege gidiyorum gorunce daha tikaniyorum yiyemiyorum...
meyvede cok yemek istemiyorum sekerli sekerli ...
puffff napicaz biz bebisimle :KK43:

Selam annecikler. Bende dün kontrole gittim, çok şükür bebiş iyi, ama plasentadaki kanama odağı hala var. Ara ara jelle birlikte siyah noktacıklarda geliyor zaten. Umarım sorunsuz bir şekilde geçer bu durum. Herkese mutlu ve sıkıntısız günler...

Selam annecikler. Bende dün kontrole gittim, çok şükür bebiş iyi, ama plasentadaki kanama odağı hala var. Ara ara jelle birlikte siyah noktacıklarda geliyor zaten. Umarım sorunsuz bir şekilde geçer bu durum. Herkese mutlu ve sıkıntısız günler...

Allah yardımcın olsun canım cidden zor böyle durumlar.acaip stres yaratıyo.bol dua ile bu sorunda geçer inşallah.

X