2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Merhaba anne adayları...
Kısmetse ben de Mart annesi olacağım.
Sat 13 Haziran.
2. hamileliğim.

İlk hamileliğimde 8. haftada kalbinin durması sonucu kürtaj oldum.
8. haftaya kadar doktor hiç bir test istemediği için, bu sefer 9. haftada doktora gitmeye karar verdim.
Sabretmek çok zor ama erkenden gidip kendimi stresse sokmak istemiyorum.
Doktor ile konuşmamız sonucu Progestan kullanıyorum.
Hala hamilelik belirtileri yaşamıyorum.

Bu benim ilk forum tecrübem.

Merhaba anne adayları...
Sat 13 Haziran.
2. hamileliğim.

8. haftaya kadar doktor hiç bir test istemediği için, bu sefer 9. haftada doktora gitmeye karar verdim.

hayırlı olsun bebısın valla bende hamılelıkle ılgılı en ufak bısı hıssetmıyorum takma kafana beklemeklede ıyı yapıyorsun en ıyısı cok bekleyıp gıtmk zaten sureklı ultrasonun etkılerını bılemıyoruzkı.

Merhaba anne adayları...
Sat 13 Haziran.
2. hamileliğim.

Hoşgeldinn :21: Bu sefer hiç sorunn olmaz inşallahh sağ salim alırsın bebeğini kucağına :KK16:

Çok sevindim canımmmmm hadi darısı pıt pıtların başına.ben de arefe günü gidicem insallah duyarız:KK16:

Hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim.bişey sorucam sen İzmirde miydin?

Sen de bendensin ben de deli gibi turşu,ekşi yiyorum :KK1:

Canım bende de bulantı yok aksine iştahımın maşallahı var.ben de merak ediyorum gerçi ben memnunum halimden ama olsun:KK16:

Canım kesinlikle ben de aynı şeyi düşündüm defterimi bile ayarladım en kısa zamanda baslicam:)

ye ekşiyi getir ayşeyi derler ama hadi hayırlsııı:KK1::KK1::KK1:

hayırlı olsun bebısın valla bende hamılelıkle ılgılı en ufak bısı hıssetmıyorum takma kafana beklemeklede ıyı yapıyorsun en ıyısı cok bekleyıp gıtmk zaten sureklı ultrasonun etkılerını bılemıyoruzkı.

Hoşgeldinn :21: Bu sefer hiç sorunn olmaz inşallahh sağ salim alırsın bebeğini kucağına :KK16:

Çok teşekkür ederim.
:KK75:

benım ozellıkle yedıgım bırsey yok ama seftalı ısteyerek yıyorum oruc olmasam butun gun yerım yanı
eksı tatlı pek ıstemedı canım ama fastfood ve tuzlu seyler ıstıyor sanırım

Gozun aydin canin bende bugun duydumm.cok guzeldi 1cm di pitircigim minnacik vucuttan o kalp atislari mucize ya
Evet canim gercekten mukkemmel birduygu
:))
Benimde 7+5.rabbim kucagimiza almayi nasip etsin.amin
Ne guzel beraberiz desene :KK66: beni bir ay sonraya 3 lu test icin cagirdi bi de kanimi aldilar

herkese selam
doktordan geldim
pıt pıtları duymadık ama gördük
kendisi küçücük ama kalbi kocaman nasıl atıyo :KK9:
kesesi de düzgün gelişimi de güzel herşey yolunda dedi doktor hanım
bir kaç test istedi
dolu kanımı aldılar yaw ben onları bebeiş için biriktirmiştim
Hic sorma canim yaa 3 tup kan aldilar benden de :KK43:

Meraba kızlar;
Ben çok heyecanlıyım bu heyecanım nasıl dındırcem bılmıorum yıllardır bebıs hayalı kurup hamıle oldugumu ogrendıgımden beri bı garıbim bebek hayali kurmakla bebek sahibi olmak istemekle bu anı yasamak cok farklıymıs. Esim le devmlı bebegı konusmak ıstıoruz. Dun gece 1 de geldık dsardan 2,5 a kadar bebek konusuldu sabah erken kalkma zorunlulugu olmasaydı heralde uymazdık. Bn 3 yıldr baby shower urunlerı yapıorum kendım musterılerımın bebeklerıne yaparken heyecanlanıodum şimdi kendi bebegime ne yaparım ne degişik bişi yaparımı düşünüyorum.. Bıde kalp atışını duydukdan sonra bndekı heyecanı görün siz diolar kalp atışını duyunca daha farklı olunuomus....
Ben boleyım sız ne haldesınız kızlar???:nazar::emir_bebek::nazar::KK49:

ayyy ne kadar güzel anlatmışsın heyecanınızı:KK16: Allah kucağınıza almayı da nasip eder inşallah,o aşk hiç bir zaman bitmiyor, benimki 5 yaşına yaklaşıyor, inan hala bebekmiş gibi mıncıklayıp seviyoruz, bazen içimden gene abrrtık diyorum ama içten gelen duyguya engel olmaıyorsun:KK9: baby shower ürünleri nasıl oluyor?

kiz kac defa dedim bnm midem bulanmiyo diye...
sen gormemissin.. hatta bende istahsizlik var..
acim ama yiyemiyorum canim istemiyor..
yemege calistigimda ise birkac kere ogurdum sadece...
ama oyle bulanti kusma yok :)
doktora sordum 8 hafatdan sonra baslar baslamazda olmayabilir dedi.. %70inde oluyor kadinlarin dedi...
sakin kendini sIkma yani bu konuda stres yapma.

ya valla ben görmedim kuşum senin öyle yazdığını bi kaç gündür sıkı takip ediyorum zaten :) iyi iyi maşallah inşallah da olmaz. :KK55:

canım bebişin hayırlı uğurlu olsunn.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn

eneeem. azimecim beni tebrik etmeye teee buralara gelmiş sağolasın kuşum :KK16:

Canım bende de bulantı yok aksine iştahımın maşallahı var.ben de merak ediyorum gerçi ben memnunum halimden ama olsun:KK16:

çogzel çogzel çoğalıyoruz :21:

Günaydııııııııııııııııııııııın herkese biz geldik. doktor amcamız herşeyi çok beğendi. risk kalmadı gbi bişey kanama alanı yok kese düzgün bebeğin iyi dedi. teee eylülün 2sine verdi randevumuzu. tatile gitmemize izin verdi. havuza girmek ve güneşlenmek yasak :KK51:

kızlar karnım böyle bir tuhaf ağrıyor, ağrıma değil de acıma gibi bişey, rahmimin özellikle sağ tarafının sanki acıdığını hissediyorum, ne bileyim böyle apandisit ağrısı gibi birşey:111: midem bulansa hah apandisit oldum diye doktora koşcam ama öyle bir durumum da yok, böyle benzer durum yaşayan var mı yaa, korkmalı mıyım yoksaaaa:18::18:

benimde bugün kontrolüm var saat birde bakalım bakalım ne kadar olmuş iyi mi sorunsuz mu dün gece uyuyamadık resmen eşimle randevuya gelcez diye bazebn diyorum gün aşırı gitsekte baksada bizde görsek ne olur sanki

gunaydın annısler
bagırsak durumunuz nasıl ya ben hıc cıkamıyorum
meyve yıyorum su ıcıyorum ama oructan herhalde duzene gırmıyor,normal yıyıpte yıne kabız olan varmı?
bır saat oturuyorum klozette kalcam tutuluyor gene tık yok :KK43:

bugun ıftara davetlıyız ohhh yemek yapmıcam :KK1: evı toplarım sadece bıde supur tamam.

ben de 5 gündür tuvalete çıkamıyordum sonunda bir kaşık zeytinyağını içince kendime geldim. nerdeyse patlayacaktım işe yarıyor istersen bi dene

Günaydııııııııııııııııııııııın herkese biz geldik. doktor amcamız herşeyi çok beğendi. risk kalmadı gbi bişey kanama alanı yok kese düzgün bebeğin iyi dedi. teee eylülün 2sine verdi randevumuzu. tatile gitmemize izin verdi. havuza girmek ve güneşlenmek yasak :KK51:

Ohh ohh ne güzel haberler :21: Tatile de gidinnn ohhh :KK76:

Ohooo iyi günler olduu :KK1:
dimi dimiii:KK1::KK1::KK1:
işleri toparladım ancak gelebildim yaaa gerçi bunca yoğunluğun içinde çok kalabileceğimi de düşünmüyorum ama hayırlısı:KK34:
nabersiniz bakalım:KK34:
benimde bugün kontrolüm var saat birde bakalım bakalım ne kadar olmuş iyi mi sorunsuz mu dün gece uyuyamadık resmen eşimle randevuya gelcez diye bazebn diyorum gün aşırı gitsekte baksada bizde görsek ne olur sanki
inşallah herşey çok güzel diye haberlerle geleceksin bize canımmmm hiç korkma sakin ol buna ihtiyacı var minnoşunun:KK16:

Günaydın canımmmm oooo ne güzel haberlerle gelmişsiniz öylee maaşallah subhanallahhhhh:KK16:
ohhh tatil keyfimi yapacaksınız miniğinle bakalımmmmm ay çok güzelll bizim bu sene tatil işi zor gibi gözüküyor belki 1-2gün kaçabilirsek ne ala:KK1:
bol bol dinlenin keyif yapın bizim yerimize deee:KK16:

Mehaba taze anneler.heyecanınızı 2yıl once bende birebir burdan 85arkadasımla paylasarak yasadım.sımdı mınık adam büyüdü de 2yasına gelıp karıstırmadık delik bırakmıyor.Allah sizlerede sorunsuz bir hamılelık ve doğum nasıp etsın.
Ben sımdı aıle butcesıne katkıda bulunmak için oğlumun verdıgı ılhamla evde kendım calısıarak hem zaman gecırmeye hemde eve destek olmaya calısıyorum.Yoğunlugu keçe üzerine bebek şekerleri,loğusa taçları,kapı süsleri,ilk doğumgünleri için hedıyelıkler vs..hazırlıyorum sipariş üzerine.sizlerinde hazırlıklarına şahit olmak elımden geldıgınce isteklerınızı yerıne getırmek isterim.Web sitemi zıyaret eder izleyıcıde olursanız cok memnun olurum.
Ayrıca hamılelık ve bebekle ılgılı tüm sorularınızı da sorabılırsınız.
Kendi web adresim
Selince Tasarım selintuzemen@gmail.com

Son düzenleme:
X