2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Canim o kaliplar ivir zivircilarda satiliyor hani zuccaciye gibi yerlerde.bunlar oglumun ceyizi:)kapakli yemektabaklar.mama kabi.kasik ve kutusu tupperware.buz kalibini kiyma koymak icin kullaniuom tek tek cikarip sebze puresine atiyom.tencereyle kaliplari zuccaciyeden aldim
Canim bisey sorucam bu tupperware kaplarin icine sıvı bisey koyunca dökülüyormu acaba ? Bende tupper in bebek yemekleri icin seker ucuzler diye bi setini aldim ama dün cantama corba koydum 2 dk da dökülmüstü. Sendekinde bu sorun yoksa bundan aliyim.

Canim bisey sorucam bu tupperware kaplarin icine sıvı bisey koyunca dökülüyormu acaba ? Bende tupper in bebek yemekleri icin seker ucuzler diye bi setini aldim ama dün cantama corba koydum 2 dk da dökülmüstü. Sendekinde bu sorun yoksa bundan aliyim.
Aa canim hic sivi bisey koymadim biyere giderken minik kavanoz kullaniyom gittigim yerde tabagina bosaltiyom soledigin iyi oldu seker ucuzlerden bendede var aklimda olsun :KK66:

Ben no
Merhaba Mart anneleri... Topiğinize izinsiz dalıyorum ama kusuruma bakmayın... Bu aralar acaip sardım normal doğuma... Sürekli okuyup duruyorum... Aranızda normal doğum yapan var mı nasıl oldu merak içindeyim?
ben normal doğum yaptım.toplamda sancı dogum vs 2saat surdu.kendimi hep normal doguma hazırladım.yuruyus,beslenme,psikolojı en önemlisi dua.ama normal olsa da sorun değil yeter ki bebeklerimiz saglıklı olsun diye düşündüm.doktor da önemli tabi doktorumdan randevu koparmak için 2ay uğrasmıstım :-)

Kizlar aklima ne geldi guldum kendi kendime cocuklugumuzda sanal bebekler vardi yedirir icirir uyuturduk ne ozenle bakardim ona bibayagimda sallamadigim kalmisti:):)

Merhaba Mart anneleri... Topiğinize izinsiz dalıyorum ama kusuruma bakmayın... Bu aralar acaip sardım normal doğuma... Sürekli okuyup duruyorum... Aranızda normal doğum yapan var mı nasıl oldu merak içindeyim?

Ben de normal dogum yaptim hamilelikte 19 kilo aldim. 39+1de dogdu oglum. Kanamayla hastaneye gittim gittigimde 6 cm acilmam varmis 2 saat sonra bebisimi kucagima aldim. Oglum icerde kakasini yaptigi icin cift doz suni sanci verdiler 2. Doz zorladi yoksa dayanilmayacak bisey degil. Dogumum 20 dk.da oldu. 3780 gr dogdu oglum. Kalbini ferah tut bol dua et stres yapma dogru nefes ve ikinma tekniklerini oku ve olumlu dusun :)

Kaç kilo almıştın merak ettim:KK39: Bende baya kilo almıştım da söylemesi ayıp

Aynen bende tam 18
siz çok aldım diyosanız ben yandım :) ben 25 kilo aldım. o da en son tartıldığımda öyleydi. 60'la başladım, 85'le doğurdum. yuvarlanarak gittim zaten hastaneye :KK49:
16-17 gitti kalanı duruyor. artık sporla filan gider sanırım sonrası. haliyle eski giysilerimin hiç biri olmuyor. annem de 2 hamileliğinde 25 kilo almış. genetik sanırım bilemedim :KK53:

biraz da yaşıma bağlıyorum, daha yeni 33 e girdim söylemesi ayıp :) daha çabuk kilo alıp daha zor veriyorum ne yazık ki 30'u geçtiğimden beri...

biraz da yaşıma bağlıyorum, daha yeni 33 e girdim söylemesi ayıp :) daha çabuk kilo alıp daha zor veriyorum ne yazık ki 30'u geçtiğimden beri...
Dogrudur ben 28 im dedigin gibi yavasliyo artik kilo verme olaylari ya bu arada hepimiz birbirimize isimlerimizle hitap etsek nick tutmaya cslisiyim aklimda poff

Bende sene sonu 30 olcam ozamana kadar vermem lazım desene :-)Üniversiteye ilk başladığım yıl 8 kilo almştım sonra baktım kendimi tanıyamıcam yaz tatilinde kafaya koydum 3 ayda o kiloyu vermiştim.ama şimdi daha zor veriyom valla.46 olmama gerek yok 47 olsam o da olur :KK53: Bu göbek kalıcı ama heralde yaa

X