2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar dun kardesim geldi urfadan kendisi hamile eylul sonu gibi dogum yapicak dogumu burda olucak insallah kolaylikla kucagina alir bebegini yaa siz de dua edin nolur. Yarin da doktora gidip minigimizi gorucez cok heyecanliyim:KK54:

Bizde beykoz ibb koruya gittik ama giremeden geldik aciyip doluydu.ama hafta içi dolu olmaz sanırım güzel bi yere benziyodu
Eskiden beykoz da yaşıyordum.haftaiçi dolu olmaz ama resturant kısmında bazen hafta içi düğün oluyor rezervasyon yaptırmak lazım.mihrabat korusu,hidiv kasrı,beykoz korusu güzel yerler beykozda....ahhhh istanbul çok özledim.tadını çıkarın bayanlar benim yerime de gezin :-)

Eskiden beykoz da yaşıyordum.haftaiçi dolu olmaz ama resturant kısmında bazen hafta içi düğün oluyor rezervasyon yaptırmak lazım.mihrabat korusu,hidiv kasrı,beykoz korusu güzel yerler beykozda....ahhhh istanbul çok özledim.tadını çıkarın bayanlar benim yerime de gezin :-)
Istanbuldan tasinmak baska yere yerlesmek zorlar insani cogu zaman trafigi kalabaligi bunaltsada zorunlu olmadikca vazgecilmiyorr:KK36:

Istanbuldan tasinmak baska yere yerlesmek zorlar insani cogu zaman trafigi kalabaligi bunaltsada zorunlu olmadikca vazgecilmiyorr:KK36:
ya ben de istanbul'u hiç sevmiyorum. kızımı burada büyütmeyi istemiyorum. zavallı hiç rahatça bisiklete binip sokakta oynayamayacak. benim gözetimimde parkta olacak. ben küçük bi şehirde büyüdüm hep sokaktaydım. ne yazık ki istanbul'da hatta bir çok şehirde öyle bir şans kalmadı artık :KK43: ben ege kıyısında bir yere taşınmak isterdim. bodrum'u çok seviyorum. ama oralarda da iş yok ... yoksa bebişler için ne güzel olur düşünsenize :)
istanbul'da da belki adalar :)

ya ben de istanbul'u hiç sevmiyorum. kızımı burada büyütmeyi istemiyorum. zavallı hiç rahatça bisiklete binip sokakta oynayamayacak. benim gözetimimde parkta olacak. ben küçük bi şehirde büyüdüm hep sokaktaydım. ne yazık ki istanbul'da hatta bir çok şehirde öyle bir şans kalmadı artık :KK43: ben ege kıyısında bir yere taşınmak isterdim. bodrum'u çok seviyorum. ama oralarda da iş yok ... yoksa bebişler için ne güzel olur düşünsenize :)
Evet o konuda malesef haklisin bizim cocuklugumuz sokaklarda gecti ama ozaman ne cocuk kacirma nede allahim sen koru tecav.olaylari vardi simdi saniye gozumuzu ayirmamamiz lazim gerci bu artik heryer icin gecerli.ya iste dogma buyume ist.olunca bide doydugun yer burasi olunca baska ilde yapamayiz gibi geliyor avantajida cok dezavantajida burda yasamanin

Saydığın yerlerin hepsini gezdik şükür manzaralar süper.ama istanbul yaşamak için gerçekten zor gezmesi iyi de.ben de ist.olmayan biri olarak zor geliyor bana da eşime de

O konuda haklısın.çocukların rahat olabilmesi için güvenlikli sitede oturmak lazım. Biz şuan öyle bi yerde oturuyoruz ama bakalım zaman ne göstericek. Bende bodrumu beğenemedim çok turistik geldi bize sanki bizden değil gibi :KK54: Fethiyeyi daha çok beğenmiştim 2 yıl önce gittiğimizde. Am ben karadeniz çocuğuyum laz olmasam da :cool:

O konuda haklısın.çocukların rahat olabilmesi için güvenlikli sitede oturmak lazım. Biz şuan öyle bi yerde oturuyoruz ama bakalım zaman ne göstericek. Bende bodrumu beğenemedim çok turistik geldi bize sanki bizden değil gibi :KK54: Fethiyeyi daha çok beğenmiştim 2 yıl önce gittiğimizde. Ama ben karadeniz çocuğuyum laz olmasam da :cool:

X