2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Benimki sonradan boyle oldu evlenmeden hic unutmazdi ozel gunleri hatirliyo ama ozel bisey yapmiyo kucucuk bi surpriz yeter ama bilmiyolar iste

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebeğim 80 günlük oldu arada bir eldivenlerini çıkarıyorum. Yanlışmı yapıyorum. Korkuyorum gözüne elini sokacak diye, bide ellerinide çok emiyor şapur şupur eldiven olunca fazla ememiyor. Zaten elleri hep yüzünde. Siz ne zaman çikardiniz

40 gunde cikardm ben bi an once cikarirsan dokunup tutmya baslar nesneleri benimki de cok agzina gozune goturuyo ellerini ama azaliyo zamanla

Canim cikar artik eldivenlerini kocaman oldular
Goz o kadar kolay cikarmi hic biseycik olmaz
40 cikti cikardim ben eldivenleri bugunde oyun
Halimiz geldi cildirdi uzaniyor aynada krndinr
Bakiyor agui yapiyor

kızlar babalar günü konuşulmuş, benim eşim de anneler gününde birşey almadı sürpriz yapmadı, karşı kanepede otururken anneler günün kutlu olsun dedi sadece, hadi yine iyisin der gibi bende kuru kuruya kutlayacam ama bi farkla; oğlumun beline kurdale bağlayacam kucağına verecem babalar günün kutlu olsun diyecem, geçen şubat annelerinde de konuşulmuştu mantıklı geldi onlara en büyük hediyelerimiz evlatlarımzı bence. gerçi ben bunu yaparsam benim eşim evladı sen bana vermedin ben sana verdim der kesin ya neyse çok espirilidir de

valla canım üzülmemek elde değil 10 gün oldu eldivenleri çıkaralı ama bi gelişme yok ama çalışmaya devam inşallah kavrar bi an önce. bende öptüm burak paşayı

Slm kizlar nasil keyifler bebislerle benim bebeğim dewamli elini agzini goturuo sapur supur sesler falan o kadar istahli goturuoki sanki elininyiyecek nasil onlicem bunu yaaa butun bebeklerde oluo mu yoksa bu bemim.kizima.has bisi mi

canım ben elini emmesini çok istiyorum emiyor da zaten hiç karışmıyorum elini keşfetsin istiyorum. uzun vadede bi zararı olur mu ki elini emmesinin :44: bide normalde bebekler baş parmağını emer genelde, benimki işaret parmağını emiyor çok gülüyorum yaa bazen de elini komple ağzına sokmaya çalışıyor sonra midesi bulanıyor ama emmeye devam yine de

Ya bide piskinler ki sorma ben de bisey alayim diyom da hic fikrim yok

ben oğlum 20 günlükken çıkardım dünyayı keşfetmeye ellerden başlıyorlar... korkma hiç bişeycik olmaz tırnnaklarını kısa tutman yeterli...

Herkese merhabalar..Başlığa ilk kez yazıyorum..Biri 5 yaşında ve diğeri 20 Mart doğumlu iki kızım var..İngilizce öğretmeniyim..Her ne kadar tecrübeli olsam da sizlerden öğreneceğim yeni şeyler olacaktır mutlaka..Bebişlerinizi öpüyorum çok..

Bu arada bebeğinin kakasında kan gördüğünü söyleyen bir arkadaş vardı..Benim ilk kızımda da bu sorunu yaşamış doktor doktor gezmiştik..Her türlü test yapıldı ama bir şey bulunamadı.. Yıllar sonra bir doktor bebeklerde aşırı beslenmenin yeşil, sümüksü hatta kanlı kakaya neden olabileceğini söyledi..Benim ilk kızımda sürekli emen bir çocuktu ve ayda 2 kilo aldığı oluyordu..Demem o ki bu arkadaşlar beslenme miktarlarını ya da rutinlerini de izlemeye alsınlar mutlaka..Yoksa çocuklar boş yere doktordan doktora heder oluyor bence..

Varsa farkli fikri olan bn de duymam isterim:) . Esime anneler gununden dolayi kizginim ama yine de yapmak istiyorum biseyler

Erkeklere hep kızıyoruz ya hani romantik değilsin diye hediye almışımdır hani sanki usuldendir diye hiç sürpriz yapmamışım kendimi eleştirdim biraz, unutamayacağı bir gün olsun istiyorum.

Erkeklere hep kızıyoruz ya hani romantik değilsin diye hediye almışımdır hani sanki usuldendir diye hiç sürpriz yapmamışım kendimi eleştirdim biraz, unutamayacağı bir gün olsun istiyorum.

Herkesin hosuna gider surpriz ya hele ki anne ve babalar gunu ilk oluyo ikimiz icin de onda bari bisey yapmasini beklemistim. Sen hediye alip kutluyomussun zaten kucuk farkli bisey yaparak surprize donusturebilirsin

Aramiza hosgeldin canim..

Benim bebegimin kakasi kanli,mukuslu ve yesildi

sut alerjisi teshisi konuldu.. surekli emzirmeye calisiyorum ama oyle cok beslendigini dusunmuyorum 3.500 gr dogmustu 3 ay kontrolunde 6 kilo olmus

Ya kizlar bebeginde gaz sancisi sıkıntısı olupta iyilesen var mi ? Benim oglum 75 gunluk oldu ve gittikce iyilesecegine kotulesiyor. Uyku yok surekli aglama krizinde ayaklarini oyle itip cekiyorki kucagimdan dusucek diye korkuyorum. Herseyi denedik hicbiri fayda etmedi. Noolur bisey soyleyin ben artik dayanamiyorum iyilesen varsa soylesin umuda ihtiyacim var. İntihar etmek uzereyim artik !!!

Canim nasil laf o ole az sabir daha
79 gunluguz gece uykulari kesintisiz oldu
Ve gax olayisa bitti ve bir anda oldu eminim
Sende bi anda sasircaksin degistigine
Gaz ilacida zinco kullaniyodu iyi geliyodu

Canim benim ilk oglumda 5 ay surmustu,her gece 2 saat oluyordu.tek care arabaya bindirip 1 saat dolastirmak oluyordu.kirmizi isikta falan durursak yaygara gene basliyordu.arabada uyuyunca eve cikartiyorduk,oldukca yorucu idi aksamlae.bazi bebekler fon makinesi sesi ile de sakinlesebiliyor.denedin mi onu

Benim ilk kızım da çok gazlıydı..4 ay gerçekten hiç uyumadık..Sonra bir hamak bulduk salonun ortasına koyduk bayağı işe yaradı sallanmak..Doktorumuz da bir sakınca görmedi..
Şimdiki kızım da gazlı ama ilk kızımızdan daha iyi..Gece uyuyor ama akşam saatlerinde huzursuzluğu oluyor..10 gündür uyguladığımız bir şeyler var ve çok daha sakin geçiriyoruz akşam saatlerini..Birincisi Sab Simplex damla kullanmaya başladık, öğlenleyin de biogaia damla..Bu damla bildiğiniz prebiyotik, kakasını daha rahat yapsın diye, bu arada gazlar da gidiyor tabii..İkincisi e-bebekten aldığımız hamak, yine kurtarıcımız oldu..Ve üçüncüsü kantoron yağı, bizim oralarda yazın yapılır, yaraları çabuk iyileştiriyor diye, aynı zamanda hem gaza iyi geliyor hem de sakinleştiriyor bebeği..Şöyle azıcık alıp karnına masaj yapıyorum günde 3-4 defa..Banyodan önce 15-20 dakika bu yağı sürüp masaj keyfi yapıyoruz, nasıl gaz çıkarıyor anlatamam..Sonra hooop yatağa, güzel bir uyku..Tabi doğru hareketleri de yapmak lazım, bebekler için masaj yazınca google'dan video'lar çıkıyor ordan izleyebilirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…