2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Selam fıstıklar pek giremiyorum artık eskisi gibi.Hediyesini aldı gelmiyor diyenlere de dil çıkarıyorum böööö size
Şaka bir yana hakikaten uğrayamıyorum eskisi gibi yahuÖpüyorum sizi fıstıklar.

Günaydın canlarım nasılsınız bu gün hediyelerim elime ulaşacak çok şükür.benden başka almayan kaldı mı hediyeleini acep gelir gelmez paylaşıcam fotoları tabi çikolataları yemeye dalmazsam

çok haklısın kuzucum eee ne var ne yokk bakalım yılbaşı için program yaptınızmı?

tatlım bizim evli ilk yılbaşımız ya o nedenle evimizde geçirelim dedik
rakı balık yapıcaz bekarken hep dışarda kutladık mecburen.. bu sene evimizde olalım
siz napçaksınız?

tatlım bizim evli ilk yılbaşımız ya o nedenle evimizde geçirelim dedik
rakı balık yapıcaz bekarken hep dışarda kutladık mecburen.. bu sene evimizde olalım
siz napçaksınız?

:) eşim dışarda geçirmek istiyor geçen sene dışardaydık bende bu sene ailemde yanımda olsun istiyorum bir aksilik olmazsa herkesi bana toplamayı planlıyorum mis gibi sofra hazırlarım ben onlara

:) eşim dışarda geçirmek istiyor geçen sene dışardaydık bende bu sene ailemde yanımda olsun istiyorum bir aksilik olmazsa herkesi bana toplamayı planlıyorum mis gibi sofra hazırlarım ben onlara

bizim ailelerden de talep geldi ama bu sene başbaşa olalım
seneye biz de öyle yaparız belki kimbilir.. Allah sağlık versin de tüm sevdiklerimiz yanımızda olsun inşallah

Günaydın kızlar

Malumunuz 4-5 gündür hastayım. 3 gündür ise hayatımı zehir eden bir baş ağrım ağrım var. Öyleki normalde gece uykusuyla geçen baş ağrım bu kez uykuya da cevap vermiyor. Kafamı duvarlara vurasım var Oturmak, kalkmak, yatarken sağa sola dönmek bile ölüm gibi... Sözde ders çalışmaya başlayacaktım Bugünlerde ben böyleyim, o yüzden beni mazur görün. Öpüyorum hepinizi

canım yaa geçmiş olsun sana kıyamamm doktoruna sorsana tlf açıp bi :44:

günaydınnnn....

rosacım geçmiş olsun tatlımmmm

altınkaya bende de migren var, doktorum bana ilaç kesmezse başının altına buz koy demişti, o yüzden ben önce buz koyuyom kesmezse, ki genelde kesiyo, o zaman ilaç yada iğneye sarılıyorum... aklında olsun tatlım

canlarım günaydınkalpleri güzel yüzleri güzel arkadaşlarım benim muhabbetinizi özledim valla yoğunluktan giremedim buraya nasılsınız bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…