2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Öyledir o :KK1:
Solid parfüm mü yollamış? Valla şahanedir o kokular..Ellere ayaklara boyna her yere sürebilirsin canım benim :KK16:

:KK52::KK52:her yerime her yerime sürecem bebekim offf bittim ya kokulara peh ben boşuna parfümlere para evrmişim,eşim bile bayıldı,sürdüm bogazıma koklattım akşam koklarım didi,olmas didim hala bekliyor ama ben sabah 7 de kalkıcam o yüsden yatmaya gidiyorummmmm
Bu arada marmelatın kaldı kuzum senin siparişlerin tamam,yarın müsait olursan bir alo çakarmısın bana:KK16::KK16:

:KK52::KK52:her yerime her yerime sürecem bebekim offf bittim ya kokulara peh ben boşuna parfümlere para evrmişim,eşim bile bayıldı,sürdüm bogazıma koklattım akşam koklarım didi,olmas didim hala bekliyor ama ben sabah 7 de kalkıcam o yüsden yatmaya gidiyorummmmm
Bu arada marmelatın kaldı kuzum senin siparişlerin tamam,yarın müsait olursan bir alo çakarmısın bana:KK16::KK16:

japon kirazı yollamış mı, benim favorim odur:KK12:

telefon ederim tabi :KK16:
ben de bi heves içli köftelerimi bekliyorum :KK52:

japon kirazı yollamış mı, benim favorim odur:KK12:

telefon ederim tabi :KK16:
ben de bi heves içli köftelerimi bekliyorum :KK52:

Yok bebekim Japon kirazı göremedim sanki,ama kesesine bin bereket hepsinin kokusu insanı mest etmeye yetiyor valla
Köptelerin tamamdı :KK9::KK9:amaaaa benim oglan istedi 3 tane ona haşladım akşama fazlaca yapacagım yine hazır Allahın izni ile yollarım kuzum bana adres yazarmısın özelden:KK16:

Aynen ole bende ondan dolayi degistirdim. Her hediyenin deeei cok bende balonlar falan hepai ayri hqva katmis hele o kurdelelerle her pakete ayri ayri yaptigin susler harika olmus burdan anlasiliyo ki cokk becerikliyizz :-) ona gelen butun hediyeleri aynanin onune dizdi zaten elletmiyo :-D faceye giyinip cekildigimiz resimleri de aticam :-)

benim de yeğenlerim var biri Halasının esmer şekeri:nazar::nazar::emir_bebek::nazar::nazar:.. 2 tane de teyzesinin prensesi...çok özledim yeğenlerimi:KK16::KK16:...Semra teyzesini çok mutlu etti bal küpü kızın:nazar::KK55::nazar:...kıyamam ben ona face de görmüştüümm resimlerini zaten herşeyin en güzelini hakediyoo :KK16:...Eşim kv ye gitti karşıyaa ben de evdeyimm....hiç canım istemedi o kadar yolu çekemem dedim:KK19::KK19:..ev de işlerimi halledeceğim..sen napıyosun nasıl geçiyor tatil...gerçi çalışan kadının tatili ev işleriyle geçer yaa:KK19::KK19:

hayatımmm ne oldu geçmiş olsun boğazın mı yine yoksa :KK52:

Boğazım acımıyor ama nezle gibi bi şey oldum canım yaaa :2: Burnum tıkalı, akıyor, başım ağrıyor, halsizim :2: O kadar da dikkat ettim, doğru dürüst dışarı çıktığım, insan içine girdiğim yok ama nerden çıktıki bu :KK53: Allahtan hafif atlatıyorum ama hiç iyi hissetmiyorum kendimi :KK50:

benim de yeğenlerim var biri Halasının esmer şekeri:nazar::nazar::emir_bebek::nazar::nazar:.. 2 tane de teyzesinin prensesi...çok özledim yeğenlerimi:KK16::KK16:...Semra teyzesini çok mutlu etti bal küpü kızın:nazar::KK55::nazar:...kıyamam ben ona face de görmüştüümm resimlerini zaten herşeyin en güzelini hakediyoo :KK16:...Eşim kv ye gitti karşıyaa ben de evdeyimm....hiç canım istemedi o kadar yolu çekemem dedim:KK19::KK19:..ev de işlerimi halledeceğim..sen napıyosun nasıl geçiyor tatil...gerçi çalışan kadının tatili ev işleriyle geçer yaa:KK19::KK19:

aynen temizlik yemek derken bi bakıyosun gün bitmiş :KK43: allah bağışlasın yiyenlerini de ya biz ne zaman görüşsek ki :KK14:

Aklimdasiniz kizlaar, egitimdeyim de caktirmadan sizide kolacan ediyorum. Sey_ren en guzel gunlerde kullan bitanem... Alangu tekrar tekrar kesene bereket tatlim... Hepinizi cok opuyorum:KK16::KK54:

selam kızlarrrr.herkes ıyıdır ınsallahhh.:KK16: benım safak azaldı pek yazamadım burayada .)) aklım burda kalıyor ama.herkes hedıyelerıne kavusmustur umarmmm

X