2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydınnnn....

rosacım geçmiş olsun tatlımmmm:KK54:

altınkaya bende de migren var, doktorum bana ilaç kesmezse başının altına buz koy demişti, o yüzden ben önce buz koyuyom kesmezse, ki genelde kesiyo, o zaman ilaç yada iğneye sarılıyorum... aklında olsun tatlım

saol yavrum valla ben çareyi acile gidip iğne vurdurmak da buluyorum dur ama bi dahaki sefer buzu deneyim canım inşallah işe yarar

sanırım hamileliğin en kötü yanı bu galiba ilaç içememek benim migrenim var naparım diyorum hamile olduğum zaman tutsa
tatlım tekrar tekrar geçmiş olsun

Sağol tatlım yaa sorma... İlaç yasak, kendi kendine de geçmiyor... Bi de sebebini anlayamıyorsun... Bugün 4. gün ve durdurak bilmeden hala başım ağrıyor :KK43: Soğuk algınlığım geçti gibi, onun yarattığı bir sıkıntı yok şu an, ama bu baş ağrısı... :2:

günaydınnnn....

rosacım geçmiş olsun tatlımmmm:KK54:

altınkaya bende de migren var, doktorum bana ilaç kesmezse başının altına buz koy demişti, o yüzden ben önce buz koyuyom kesmezse, ki genelde kesiyo, o zaman ilaç yada iğneye sarılıyorum... aklında olsun tatlım

Sağol canım. Keşke bana da buz iyi gelse :84: Çok sık başağrısı yaşayan biriyim ama şu yaşıma geldim, böyle bir başağrısını ilk defa yaşıyorum. 1 günden fazla sürmezdi en azından. Ama bu 4. gününde :KK43:

Alangucuuuuummm doğum günün kutlu olsun canımcıııım. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım :119::119::119:

Sağol tatlım yaa sorma... İlaç yasak, kendi kendine de geçmiyor... Bi de sebebini anlayamıyorsun... Bugün 4. gün ve durdurak bilmeden hala başım ağrıyor :KK43: Soğuk algınlığım geçti gibi, onun yarattığı bir sıkıntı yok şu an, ama bu baş ağrısı... :2:

geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah
benimde grip daha geçmedi 1 aydır öksürük öksürüp ilaçsızda bişey geçmiyoki:26:

merhaba kızlar..birkaç gündür yoğunum eşim,n rahatsızlığı ile ilgili koşuşturuyoruz hastanelerde falan...teşhisimiz de korkulacak birşey yok diye sevinirken dün akşam görüştüğümüz Beyin Cerrahı farklı bir tespit de bulun du ve Mr görüntülerini inceledikten sonra şikayetlerini ve belirtileri değerlendirip beyincik sarkması teşhisi koydu aha detaylı bir MR çekinmesini istedi gün aldık hemen....araya birilerini daha sokup öne çektik ve yarın Çekilecek....ve ne aşamada Ameliyat olması zorunlu mu gerekli mi ne aşamada bakılacak..Ben hala teşhisin sadece şüphe olarak kalmasını diliyorumm ne yerdeyim ne gökteyim..tek yapabildiğim dua etmek...harıl harıl doktor profesör araştırıyoruz...Mr ımız çıksın gezeceğiz doktor doktor...yarın da karşıya geçecem görümcemin sözlüsü tarafı nişan bohçasını getirecekmiş çağırıdlar abi ve yenge olarak bizi....durumlarımızı da merak ediyırlar hergün arıyorlar zaten....haaftaya da Nişanı var görümcemin...önümüzdeki hafta da gene sonuçlarımız çıkmış olur onun peşinde dolanıyor olacağız dualrınızı esirgemeyinn Rabbim korktuğumuza uğratmasın hayırlısıyla şifamızı göndersin inşaallah:KK16::KK16::KK16:

geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah
benimde grip daha geçmedi 1 aydır öksürük öksürüp ilaçsızda bişey geçmiyoki:26:

Sağol canım yaa, nihayet hafifledi hastalığım. Valla doktorum öksürük olmasından endişelendi, öksürük olsaydı antibiyotiğe başlayacaktık mecburen... Bi başağrısı problemimiz var işte, o da çok şükür geçti bugün. Umarım tekrarlamaz. :26:

Seni de dövücem hee :KK20: Evinizi arayacağım valla, bak hala gitmemişsin doktora ve öksürüğün devam ediyor :KK20:

merhaba kızlar..birkaç gündür yoğunum eşim,n rahatsızlığı ile ilgili koşuşturuyoruz hastanelerde falan...teşhisimiz de korkulacak birşey yok diye sevinirken dün akşam görüştüğümüz Beyin Cerrahı farklı bir tespit de bulun du ve Mr görüntülerini inceledikten sonra şikayetlerini ve belirtileri değerlendirip beyincik sarkması teşhisi koydu aha detaylı bir MR çekinmesini istedi gün aldık hemen....araya birilerini daha sokup öne çektik ve yarın Çekilecek....ve ne aşamada Ameliyat olması zorunlu mu gerekli mi ne aşamada bakılacak..Ben hala teşhisin sadece şüphe olarak kalmasını diliyorumm ne yerdeyim ne gökteyim..tek yapabildiğim dua etmek...harıl harıl doktor profesör araştırıyoruz...Mr ımız çıksın gezeceğiz doktor doktor...yarın da karşıya geçecem görümcemin sözlüsü tarafı nişan bohçasını getirecekmiş çağırıdlar abi ve yenge olarak bizi....durumlarımızı da merak ediyırlar hergün arıyorlar zaten....haaftaya da Nişanı var görümcemin...önümüzdeki hafta da gene sonuçlarımız çıkmış olur onun peşinde dolanıyor olacağız dualrınızı esirgemeyinn Rabbim korktuğumuza uğratmasın hayırlısıyla şifamızı göndersin inşaallah:KK16::KK16::KK16:

Canım çok çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun, acil şifalar versin... MR çektirince gezin tabi, tek doktora bağlı kalmayın. Eğer öyle bir şey varsa diğer doktorlar nasıl farketmemiş ve o beyin cerrahı görmüş... Valla bu devirde doktorlara bile güvenemez olduk. Herkes farklı konuşunca insan ister istemez güvenemiyor...

canım benim çok geçmiş olsun rabbim acil şifa versin kesinlikle bir doktora bağlı kalma iyice araştırın canım

canım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin başka dr larada gidin inşallah korkulacak bir şey değildir

Alangu nice senelere yeni yaşın sana sevdiklerinle huzur getirsin canım:KK16:

saol hayatım 26sında doğum günümdü çok mutlu oldum bissürü hediyelerim oldu :KK52: Rosaleda arkadaşımız da saolsun bana güzel bi sürpriz yapmış ve doğum günü hediyeleri göndermişti çoook şaşırdım ve mutlu oldum çocuk gibi şendim :KK16: kendisine tekrar tekrar teşekkür ederimmm :KK54:

canım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin başka dr larada gidin inşallah korkulacak bir şey değildir

saol hayatım 26sında doğum günümdü çok mutlu oldum bissürü hediyelerim oldu :KK52: Rosaleda arkadaşımız da saolsun bana güzel bi sürpriz yapmış ve doğum günü hediyeleri göndermişti çoook şaşırdım ve mutlu oldum çocuk gibi şendim :KK16: kendisine tekrar tekrar teşekkür ederimmm :KK54:

Ne demek fıstığım... Keşke hastalığım denk gelmeseydi de daha çok vakit ayırabilseydim :KK16:

Selam kızlar özledim sizi valla topiğe giren kızlar öle yazdıklarımızı beğenip kaçmayın iki satır bişi yazın :KK9: ben de bi arkadaşa bakıp çıkıcam topikten :KK1: çook ders çalışmam gerek :26:

X