2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Öyledir o
Solid parfüm mü yollamış? Valla şahanedir o kokular..Ellere ayaklara boyna her yere sürebilirsin canım benim

her yerime her yerime sürecem bebekim offf bittim ya kokulara peh ben boşuna parfümlere para evrmişim,eşim bile bayıldı,sürdüm bogazıma koklattım akşam koklarım didi,olmas didim hala bekliyor ama ben sabah 7 de kalkıcam o yüsden yatmaya gidiyorummmmm
Bu arada marmelatın kaldı kuzum senin siparişlerin tamam,yarın müsait olursan bir alo çakarmısın bana

japon kirazı yollamış mı, benim favorim odur

telefon ederim tabi
ben de bi heves içli köftelerimi bekliyorum

japon kirazı yollamış mı, benim favorim odur

telefon ederim tabi
ben de bi heves içli köftelerimi bekliyorum

Yok bebekim Japon kirazı göremedim sanki,ama kesesine bin bereket hepsinin kokusu insanı mest etmeye yetiyor valla
Köptelerin tamamdı amaaaa benim oglan istedi 3 tane ona haşladım akşama fazlaca yapacagım yine hazır Allahın izni ile yollarım kuzum bana adres yazarmısın özelden

benim de yeğenlerim var biri Halasının esmer şekeri.. 2 tane de teyzesinin prensesi...çok özledim yeğenlerimi...Semra teyzesini çok mutlu etti bal küpü kızın...kıyamam ben ona face de görmüştüümm resimlerini zaten herşeyin en güzelini hakediyoo ...Eşim kv ye gitti karşıyaa ben de evdeyimm....hiç canım istemedi o kadar yolu çekemem dedim..ev de işlerimi halledeceğim..sen napıyosun nasıl geçiyor tatil...gerçi çalışan kadının tatili ev işleriyle geçer yaa

hayatımmm ne oldu geçmiş olsun boğazın mı yine yoksa

Boğazım acımıyor ama nezle gibi bi şey oldum canım yaaa :2: Burnum tıkalı, akıyor, başım ağrıyor, halsizim :2: O kadar da dikkat ettim, doğru dürüst dışarı çıktığım, insan içine girdiğim yok ama nerden çıktıki bu Allahtan hafif atlatıyorum ama hiç iyi hissetmiyorum kendimi

aynen temizlik yemek derken bi bakıyosun gün bitmiş allah bağışlasın yiyenlerini de ya biz ne zaman görüşsek ki

Aklimdasiniz kizlaar, egitimdeyim de caktirmadan sizide kolacan ediyorum. Sey_ren en guzel gunlerde kullan bitanem... Alangu tekrar tekrar kesene bereket tatlim... Hepinizi cok opuyorum

selam kızlarrrr.herkes ıyıdır ınsallahhh. benım safak azaldı pek yazamadım burayada .)) aklım burda kalıyor ama.herkes hedıyelerıne kavusmustur umarmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…