2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Büyük gün... Kısmetse bu akşam minik yavrumun cinsiyetini kesin olarak öğreneceğim. Çok heyecanlıyım

kızlarrr sizlere bi haberimvar bebişimin cinsiyeti kız prensesim geliyo çok mutluyum isim bulun kızlaaaaar

Kızçeler selamlar herkese

Hepiniz iyisiniz inşallah ya koptuk sanki, 8 Mart yaklaşıyor yavaştan çekilişi ayarlasak mı artık?

Aminnnn canım aminnn

Şimdi de beğen butonu kaybolmuş

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun kızlar
Eki Görüntüle 929634

amin darısı bizlere olur inşallah hayırlısı ile

kızlarrr sizlere bi haberimvar bebişimin cinsiyeti kız prensesim geliyo çok mutluyum isim bulun kızlaaaaar

oyyyy 2 tane prenses geliyor desenize
maşallah kızlar.. Allah isteyen herkese versin
ben de kızım olsun çok istiyorum ilerde

oy hadi bakalım prenses anneleri hayırlı olsun kızçeleriniz

Geçmiş olsun...Nedir son durum?

Arkadaşa bakıp çıkacağım ha
Kızlar ne alemdesiniz? Hediyesini almayan yok galiba..

selam kızlarrrrr :) yeni yılda her şeyin en güzeli sizin olsun, sağlıklı , huzurlu, neşeli bir yıl diliyorum

Canım çok geçmiş olsun hayırlı haberlerle dönesin inşallah

hııııııııııımmmmmmmmm en son benlemi kapanırki bu topik

selam kızlarrrr.herkes ıyıdır ınsallahhh. benım safak azaldı pek yazamadım burayada .)) aklım burda kalıyor ama.herkes hedıyelerıne kavusmustur umarmmm

aynen temizlik yemek derken bi bakıyosun gün bitmiş allah bağışlasın yiyenlerini de ya biz ne zaman görüşsek ki

Aklimdasiniz kizlaar, egitimdeyim de caktirmadan sizide kolacan ediyorum. Sey_ren en guzel gunlerde kullan bitanem... Alangu tekrar tekrar kesene bereket tatlim... Hepinizi cok opuyorum

kızlar nerdesinizzzhediyeler tamamlanınca kimsecikler konuşmuyor ben yatıyorum midem çok kötü ayağa kalkcak halim yok öpüyorum hepinizi

Hu hu kızlarrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…