2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kızlar hedıyeler süper, güle güle kullanın :) paketleri yapan kızçeler ellerinize sağlık , kesenize bereket

Kurşun döktüreceğim kurşun..Var üzerimde birşeyler..Ben geliyorum millet gidiyo..Hööfff..

Kimse beni sevmiyi ecomlek..Sohbet edelim bari..Nerde yaşıyosun, yaşın kaç, evli misin bekar mısın? Yarışmadan çıkan parayla ne yapmayı düşünüyosun?

İstanbulda yasıyorum 39 yasındayım 2,5 yıldır evliyim ayrıca ben dahil herkes seni sevdi :)

İstanbulda yasıyorum 39 yasındayım 2,5 yıldır evliyim ayrıca ben dahil herkes seni sevdi :)

Lafta onlar..Bir çok giden memnun ki yerinden çok dakikalar geçti dönen yok döşeğinden
Şaka yapıyorum tatlım ya ben geç saatlerde geliyorum , normal yani..

Ben Çorum'luyum aslen.Bilecik'te yaşıyorum..Eskişehir'e tayin istiyoruz bakalım kısmet.32 yaşıma gireceğim Ocak'ta.11 yıllık evliyim.2,5 yaşında bir oğlum var Allah bağışlarsa.Öyle işte..

Allah bagışlasın, saat geç olunca herkes gidiyor buralardan, bende çankırılıyı, bilecikte çok soğuktur şimdi

Allah bagışlasın, saat geç olunca herkes gidiyor buralardan, bende çankırılıyı, bilecikte çok soğuktur şimdi

Buuuzzzzz, banyodan çıktım burnum düşecek, saçım buz tutacak sandım.Evim sobalı oturduğum oda 20 deerece ise, diğer odalar -20 hele tuvalet - 30 güğüm taşıyacağım tuvalete artık

Buuuzzzzz, banyodan çıktım burnum düşecek, saçım buz tutacak sandım.Evim sobalı oturduğum oda 20 deerece ise, diğer odalar -20 hele tuvalet - 30 güğüm taşıyacağım tuvalete artık

İstanbulda soğuk ama orası beterdir hasta olmadan atlatsak şu soğukları

Hülyam ben burdayım da değilim aslında sabırsızlıkla seni bekliyodum ama kuzenim geldi bize. Dönebilirsem dönücem sana öptüm kokulu kokulu

Kekin neli bu arada çaya gelem mi

İstanbulda soğuk ama orası beterdir hasta olmadan atlatsak şu soğukları
İnşaallah canım
Hülyam ben burdayım da değilim aslında sabırsızlıkla seni bekliyodum ama kuzenim geldi bize. Dönebilirsem dönücem sana öptüm kokulu kokulu

Kekin neli bu arada çaya gelem mi
Cevizli çay yok kahveye gel kuzu
Sabah erken kalkacağım uyumam lazım iyi geceler :)

İyi geceler

Ben biliyorum o kargonun kimden geleceğiniHatta bugün de burdaymıştır da ben alamamışımdır
İçime öyle doğdu
Öpüyorum seni, iyi geceler güzel rüyalar.

Şşşşş kimseye söyleme ama kimden geleceğini

İyi geceler tatlı rüyalar

Günaydın hatunlar kocamı işe yolladım benim mesaim de evde başladı dışarda hava buz yataktan çıkamıyorum erkenden geleyim de topiğin sobasını yakıp ısıtayım dedim sonra güzel bi çay koyarım hep beraber içeriz gelirken poaçaları unutmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…