2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kurbanımı tanımaz mıyım. Ama hiç bi şey anlamadık yani, minicik bi yerde yüzlerin kapalı olduğu bir portre fotoğraf

Bereeeen beni faceden ekle bakiiim. Kapamışsın arkadaş ekleme şeysini

vaybe tuttu demekki oysaki içime doğanı söylemiştimmm ben

rosa vallah süper hediyeler kesene bereket Beren de güle oynaya kullansın.....

Beren'e sadece bi tavsiyede bulunmak istiyorum, ben de sana katılıyorum çünkü rosacım, Beren bazen bazı kelimeleri yanlış seçiyor. buna azıcık dikkat etmeli, kendi çıtır gençliğimi gördüm ben beren de. o yüzden söylüyorum berencim sakın beni yanlış anlama. insanlar sana cevap verme gereği duyuyo, bu üstüne alındığından değil sözlerinin kırıcı olduğundan. art niyet yok, inan seni belki de en iyi ben anlarım bu konuda berencim. azcık daha dikkat etmen gerekiyor BENCE.

ve alangucummm geçmişi okumaya bi yandan hediyelere bakmaya daldım ve çıkamadım. çok çok çok hoş hediyeler. hayalotun da kesesine bereket, sultane de güle oynaya kullansınnnn

veeee iyi geceler diyip kaçıyorum. kocam pc yi kıskanmaya başlamışşşş

Son düzenleme:

yaa kocana söle kıskanmasın daha yeni gelmiştin amaaaaaa

Aaa benim neşe kaynağım gelmişşşşşş
Seni yerim sosis..Acıktım iyi mi?
evet canım yaa hülyanın yazdıkları benim de çok hoşuma gidiyo

Teşekkür ederim kuzuummm İster inanın ister inanmayın 15 dakika falan önce banyodan pembe havlu bornozla çıktım azıcık kuruyum bahanesiyle hemen buraya daldım çıkamadımEşim kızıyor üşüyeceksin diye 15-20 dakika beklerseniz giyinip geliyorum..Uçtummmmmm

Gel ben sana hazırlayayım ablacım aşkolsun yeme de beni

Sen bana seneler önce hastanede yatarken yanımda yatan bebişin annesini hatırlatıyosun. Ben 5. sınıfa gidiyodum o zamanlar bebişin annesi de senin gibi konuşuyodu az gülmezdim ona çok severdim onu. Neyseki bebiş sağsalim iyileşti de gittiler. Gittiği için pek bi üzülmüştüm ama:26:

Kuzucuklaaaar benim uykum geldi, Hülyacığımı bekleyemicem Hadi öptüm hepiniziii, iyi geceleeer

Hımm iyi ki iyileşmiş o bebek

Kuzucuklaaaar benim uykum geldi, Hülyacığımı bekleyemicem Hadi öptüm hepiniziii, iyi geceleeer

Rosa..Bebeğim sevgiyle git özleyeceğim seni..Pırt ...hiç te bile geranio ile kaynatacağız ohh sefam olsun git sen hiç hiç sevme beni, özleme

Tam 20 dakika sonra burdaydım, sözümün de eriyim he
Eşim azıcık söylendi,üşüteceksin kalk giyin falan diye ben de hemen 'Ne yapayım canım bu bornoz çekmiyo suyu bak hala ıslağım, ondan bekledim yenisini al bana.' diye çemkirdim Heheheh... geranio, öğlen demiştim ya kek yaparım diye kalktım yaptım senle konuştuktan sonra kahveyi de eşim yapmış sağolsun ikisi bir iyi gidiyo bir de KK tabii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…