2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Neden kuzucum benim sitemlerimden dolayımı valla bende rahatladım
Burada şekerim bir dahaki çekilişde sen bana alabilirsin beren çok övmüş seni

Haha ondan değil tatlım, hiç gelmiyor ya, buraları unuttuğunu düşündüğüm kişilerin başındaydı toredo Bi ara katilimi o zannetmiştim. Ama katilcikim ben foruma arada geliyorum diyince hemen sildim listemden

Kısmet bakalım kim kime çıkacak bi dahakine

onu bunu bilmem eğer benim katilim bir daha ki sefere yine rosale çıkmazsa oynamam

resimleri yüklüyorum kusura bakmayın çikolataları cipsleri yemekten resimleri yükleyemedim

benim doğum günüm 14 ocakta onun için sordum Allah sağlıkla, hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) oğlak burcu

ne güzel bende ocakta doğmasını istiyorum aslında erken gelmesin ama kısmet saglıklı olsunda bakalım hangı burc olacak

Berencim hediyelerin çok güzel güle güle kullan Rosa nında kesesine bereket ben sana söylemiştim dimi hediyelerini görünce her şeyi unutacaksın demiştim

Berencim hediyelerin çok güzel güle güle kullan Rosa nında kesesine bereket ben sana söylemiştim dimi hediyelerini görünce her şeyi unutacaksın demiştim

evet canım demiştin birde saf gibi alangu diye tutturdum katilim diye ama katilimden özür diledim ben
hediyelerimle uyuycam bugün sanırım 2014 bana güzel gelicek ya

evet canım demiştin birde saf gibi alangu diye tutturdum katilim diye ama katilimden özür diledim ben
hediyelerimle uyuycam bugün sanırım 2014 bana güzel gelicek ya

katilin de beni aratmicak sevineceksin demiştim sana tatlım benim güle güle kullan hepsini çok ciciler inşallah 2014 yılı sana böyle hep mutluluk getirir

katilin de beni aratmicak sevineceksin demiştim sana tatlım benim güle güle kullan hepsini çok ciciler inşallah 2014 yılı sana böyle hep mutluluk getirir

amin Rabbim cümlemize güzel saglıklı bir yıl nasip etsin
ben bundan sonra rosa nın peşini bırakmam hep dostuz hep sonsuza kadar çok sevdim onu çok kanım kaynadı kurbanımıda çok sevdim çok şirin çok efendi biri

oldu öyle bişey kuzum napalım yapıcak bişey yok bende şok oldum duyunca ama olsun napalum canımız sağolsunn

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…