2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ses verin bize ama

Ah canım:/ Bende kargo gönderirken aldığım belgede alıcıdan ödeme alınacak yazıyodu ödüm koptu meğerse orayı işaretlersem öyle oluyomuş.

Bende bilemedim şimdi

canım benim eşime verirken bizzat tembihledim biz ödiyecegız dıye.
sonra akşam geldi kargo ücreti nekadar diye sordum bana dediki cumadan cumaya fatura geliyor ozaman ödemeyi kasaya koyacagım dedi tamam dedim.ama bi aksilik olmuş işte:26:

Benimki niye uzun sürdü ya ordan oraya ordan oraya götürüp duruyolar kaç gün oldu bide kırılacak şeyler var içinde :/

belki gideceği yerle alakalıdır ben İstanbul dan bursa ya yolladım, bazen dağıtımı başka araçla yapıyorlar ondan olmuştur

belki gideceği yerle alakalıdır ben İstanbul dan bursa ya yolladım, bazen dağıtımı başka araçla yapıyorlar ondan olmuştur

Bende istanbuldan yolladım canım bursaya gitti önce sonra bulunduğu şehir merkezine bu sabah ilçeye ama başka bi ilçeye orda kaldı. Yarın ulaşır umarım ya

Benim katilim berendi bugün görüştük hediyemi aldım :) ama yüklenmiyor hata veriyor sonra tekrar deniycem

kızlar çok mutluyum ya çok hala heyecandan yazamıyorum nasıl güzel paketler nasıl güzel hediyeler ya yazdıgım her ayrıntıyı okumuş Allah ım hamile haliyle neler yapmış neler rose canım o kadar çok beğendim ki evdeki herkes şaşırdı hediyelerim harika doyamıyorum bakmaya kutulara yarım saat baktım açmadım hiç nasıl güzel paketler yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kızlar resimleri yüklüyorum rose kesene bereket canım çok ama çok beğendim parfümüm odayı sardı hele o noel babalı terlikler bittim bittim hemen ayagıma giydim çikolatalarım nasıl güzeller yemeğe kıyamadım yemicemde saklıcam kar küreme öldüm bittim sürekli sallıyorum elimde şu an şalımıda boynuma taktım ya çok beğendim açıkcak söylüyorum kaç yıldır çekilişe katılıyorum ilk kez bu kadar çok ama çok şaşırdım hediyelerim çok ama çok güzeller hepsi tek tek özenle seçilmiş hepsi çok güzel yaaaaaaaaaaa

ya rosaleda yaa hediyelerim çok güzel annemde çok teşekkür ediyor ne kadar zevkliymiş diyor senin için offff panduflarımla yatıcam onları kimselere vermicem işte vermicemmmmmmmmm onla yatıcam noel babamıda çantama koydum baktıkca seni hatırlarım eldivenlerimde çok güzel yaaa mutluluktan gözlerim dolu dolu şu an o kadar güzel şeyler ki aldıkların

Kıyamam yaa, güle güle kullan canımcım. Sınav dönemi olduğu için istediğim vakti ayıramadım. Zaten böyle şeyler hep sınav zamanıma denk gelir. Katıldığım yarışma da öyle olmuştu Çikolatalarını yememezlik yapma bak, bayatlarlar yoksa. O minik kutudaki fıstıklı şekerlemeler 2. kez alındı. Çünkü ilk aldığımı ben yedim Benden sana hatıra olsun hepsi, iyi günlerde kullan

Valla ne yalan söyleyeyim, şu cevabınla en çok ben rahatladım Çok merak ediyordum ben onu

Neden kuzucum benim sitemlerimden dolayımı valla bende rahatladım
Burada şekerim bir dahaki çekilişde sen bana alabilirsin beren çok övmüş seni

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…