2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

sıkma canını tatlım ya :)

nasıl sıkmamkurbanımın hediyeleri ulaşmış ama kargocu para almış birde
eşim göndermişti şirket üzerinden.kargocular yanlış anlamış yarın kızçeme parasını iade etceklermiş:26:ama çok üzüldüm ya

Ve sonunda kurbanımda konuştuk hediyelerini almış çok beğenmiş internetinde sorun varmış haftaya resimleri ekliycekmiş oh be rahatladım valla ya bu arada çok da tatlı bi sesi vardı çok sevdim

Ve sonunda kurbanımda konuştuk hediyelerini almış çok beğenmiş internetinde sorun varmış haftaya resimleri ekliycekmiş oh be rahatladım valla ya bu arada çok da tatlı bi sesi vardı çok sevdim

Haftaya mı ekleyecek? Niye o kadar geç yaaa

Bari kim olduğunu söyle de meraklar azalsın tatlım

Benimki bi şey almadığı gibi bir de; 'aşkıma bi şey almadım yaa' diyor da o zaman ben diyorum, 'Olsun, biz sevgili değilizki' diye Benimki doğum günümde de almıyor, evlilik yıldönümümüzde de

hele bi almasın hele bi almasınnnnnn
zaten normalde odunn benim herif barim ogünlerde bi işe yarasınn aalaaala

bu kargolar tam sorun ya ben ptt kargoyla yolladım sorun çıkmadı çok şükür :) 1 günde gitti

katillerrrrrr kurbanlarınıza bir ses verin hadi amaaaa :)

Ses verin bize ama

Ah canım:/ Bende kargo gönderirken aldığım belgede alıcıdan ödeme alınacak yazıyodu ödüm koptu meğerse orayı işaretlersem öyle oluyomuş.

Bende bilemedim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…