2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Neden kuzucum benim sitemlerimden dolayımı :KK9: valla bende rahatladım
Burada şekerim bir dahaki çekilişde sen bana alabilirsin beren çok övmüş seni :KK9:

Haha ondan değil tatlım, hiç gelmiyor ya, buraları unuttuğunu düşündüğüm kişilerin başındaydı toredo :KK52: Bi ara katilimi o zannetmiştim. Ama katilcikim ben foruma arada geliyorum diyince hemen sildim listemden :KK9:

Kısmet bakalım kim kime çıkacak bi dahakine :KK52:

resimleri yüklüyorum kusura bakmayın çikolataları cipsleri yemekten resimleri yükleyemedim:KK1::KK1::KK1::KK1:

benim doğum günüm 14 ocakta onun için sordum Allah sağlıkla, hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) oğlak burcu

:KK52::KK52:ne güzel bende ocakta doğmasını istiyorum aslında erken gelmesin ama kısmet saglıklı olsunda bakalım hangı burc olacak :KK16::KK16:

Berencim hediyelerin çok güzel güle güle kullan Rosa nında kesesine bereket :KK16: ben sana söylemiştim dimi hediyelerini görünce her şeyi unutacaksın demiştim :KK1:

Berencim hediyelerin çok güzel güle güle kullan Rosa nında kesesine bereket :KK16: ben sana söylemiştim dimi hediyelerini görünce her şeyi unutacaksın demiştim :KK1:

evet canım demiştin birde saf gibi alangu diye tutturdum katilim diye ama katilimden özür diledim ben:KK49::KK49::KK49:
hediyelerimle uyuycam bugün sanırım 2014 bana güzel gelicek ya:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet canım demiştin birde saf gibi alangu diye tutturdum katilim diye ama katilimden özür diledim ben:KK49::KK49::KK49:
hediyelerimle uyuycam bugün sanırım 2014 bana güzel gelicek ya:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

katilin de beni aratmicak sevineceksin demiştim sana :KK49: tatlım benim güle güle kullan hepsini çok ciciler inşallah 2014 yılı sana böyle hep mutluluk getirir:KK16:

katilin de beni aratmicak sevineceksin demiştim sana :KK49: tatlım benim güle güle kullan hepsini çok ciciler inşallah 2014 yılı sana böyle hep mutluluk getirir:KK16:

amin Rabbim cümlemize güzel saglıklı bir yıl nasip etsin:KK49:
ben bundan sonra rosa nın peşini bırakmam hep dostuz hep sonsuza kadar çok sevdim onu çok kanım kaynadı kurbanımıda çok sevdim çok şirin çok efendi biri:KK49:

bakın kurbanımla ben resim çekindik:KK52::KK52::KK52::nazar::nazar:
$IMG_3044.jpg

nasıl sıkmam:KK14::KK14:kurbanımın hediyeleri ulaşmış ama kargocu para almış birde :KK43:
eşim göndermişti şirket üzerinden.kargocular yanlış anlamış yarın kızçeme parasını iade etceklermiş:26:ama çok üzüldüm ya :KK25:

oldu öyle bişey kuzum napalım yapıcak bişey yok bende şok oldum duyunca ama olsun napalum canımız sağolsunn :KK55::KK55::KK55:

Son düzenleme:
X